1

Xavi by miał wymówki, że się skupił na Europie dlatego ligę lekko odpuścili, ale po takim meczu nic go nie obroni

0

w tamtym sezonie to chociaż nas Inter czy Bayern jechał, a nie Szachtar

0

Cancelo to niech się dobrze zastanowi czy chce tutaj siedzieć

0

a tego Alonso to po co przedłużali?

0

za Dembele, chociaż coś się działo, bo albo zagrał spoko, albo zagrał tragicznie. Raphinia jest tak nijaki, że nawet nie wiem, do czego to porównać

0

Pedri to nawet niech nie wchodzi w tym meczu bo na takim boisku to pewna kontuzja będzie

0

@barteq dostał dwa razy sam na sam na skrzydle i szedł w drybling, zamiast mijać wzdłuż linii

0

@Firestone żegnamy się z LM w 1/8 bo tam każdy zespół jest mocniejszy

1

Robert, Roberto, Raphinia, Romeu wszyscy na R i wszystkich nie powinno być w tym klubie

1

@regatta52 jak on przed kontuzją nie grał bo pauzował

3

Nie ma nikogo w szkółce kto potrafi szybko biegać? Przecież z miejsca by dał więcej niż Raphinia

7

60mln za placka ze spadkowicza z PL

1

Raphinia to nie dość, że jest wolny i nie ma dryblingu to wygląda jakby przejął rozum od Dembele w tym sezonie

3

te skrzydła szachtaru są lepsze niż nasze xD chociaż biegać potrafią

7

Raphinia to jest do odstrzału w zimie

2

Raphini to chyba trzeba sprawdzić narodowość, bo nie wierzę, że to Brazylijczyk patrząc na jego drybling

0

Lewy odstaje nawet przy zawodnikach wojennych, czas pakować mandzur

2

Jeszcze bramkarza znokautował XD

0

@Gwyn coooo? XD to kobiecy tenis jest siłowy jak się da. Masz kilka zawodniczek co potrafi zagrać top spin bo każda tam leci płaskimi, dodatkowo zero skrótów, slicow (przykład jak Barty opowiadała, że zawodniki przed meczem z nią ćwiczą slajsa i jest to błąd bo takie uderzenia się ćwiczy od juniorek), zero wchodzenia do kortu. Jasne ze w męskim tez ma silocow i serwbotow (bo jednak chłop ma większa sile to na czymś opierają swoją grę) ale porównując top20 atp do top20 wta to jest przepaść techniczna. Coś jeszcze?


Edit:
Połowa obecnego wta to są typowe płaskie fh z lini typowe na przebicie bo nawet nie ogarniają gry kątowej, już nie mówiąc jak zawodniczki blizej rankingu 50-100 maja problemy z serwisem gdzie o kicku można pomarzyć, a i slajsa rzadko widać

3

@LukaszFan mając w tym toku Bayern i Inter to sytuacja by była identyczna jak rok temu XD imho LM w tym roku kończymy na 1/8 i tyle z tego będzie, Xavi totalnie nie ogarnia europejskiego poziomu, a jak widać ma i problem z krajowym

0

@Gwyn coooo? XD

0

@TheNekro94 factos

28

Czy tak grająca Iga strzeliłaby bramkę w San Sebastian?

11

ale Świątek speedrunuje ten turniej xD

0

Ale Cadiz jest żenujące

1

@tomek8756 moja crush. Czekam na biedne istoty bo tam będzie softporno

1

@Comentateiro najlepsza piłkę graliśmy za Xaviego na przełomie luty-marzec 2022 i od tamtej pory jest tylko zjazd w dół. Dostaje zawodników jakich chce, a nic z tego nie lepi

0

@draxidox Ramos to tam normalnie lowkicki walil

0

@VegetaPolska typowy odmóżdżacz, który sie fajnie ogląda

4

nic dzisiaj nie wchodzi xD chyba buki odrabiaja po pazdzierniku ale troche kusi czyste Juve

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?