3

Xavi po meczu powie, że nie podobała mu się pierwsza połowa bo za mało intensywności ale drugą już w pełni kontrolowali i zasłużyli na zwycięstwo

0

Romeu pakuj walizę, przecież to jest rozwiązanie kontraktu

0

Romeu kurrrrrrrrrrrrrrr

0

Xavi dymisja po meczu, inaczej tego nie widzę

1

@Culer9002 Chelsea potrafi grać z czołówka tylko oni potem gubią punkty z jakimś Brantford

0

Rok temu przepychaliśmy mecze bo chcieli dowieść Ligę do konca, a teraz jakie wymówki?

1

Raphinia i Ferran łącznie kosztowali 100mln

0

Ferran i Raphinia są niesamowici

0

@Sawik_10 a co powiesz o Raphini?

0

Dobrze ze te karne dalej umie

1

Bonmati się zastanawia jak taki syf można grać

0

Jak ten Raphinia grał w tym Leeds że tyle za niego wyłożyli? Drugi sezon chłop tu jest i dalej zero szybkości, dryblingu czy jakiegokolwiek ryzyka. Rok temu chociaż z dupy jakieś liczby robił, bo tera to jest żenada totalna

3

@4drian0 Xavi niedojeżdża już nawet na Ligę. On może przerżnąć nawet tą grupę w LM (nie zdziwię się), a nawet mimo awansu to odpadamy w 1/8. Brać Flicka na już i niech buduje drużynę bo ma czas do Lutego

1

Ide o zakład ze lepsze treningi ma szkółka czy Barca B.
To jest niemożliwe, że każdy piłkarz po kilku treningach z pierwszym zespołem zalicza zjazd o poziom czy dwa niżej. I to dotyczy nowych transferów czy nawet właśnie tych młodzików. Co oni tam robią na treningach czy czym ten sztab się zajmuje to chyba nikt nie wie.

2

Gwizdy od swoich. Wstyd piłkarze

1

Ten Samu jaki goryl XD

3

Samu Umtiti jakiś nas kara

0

Gundogan się do poziomu dostawał widzę

0

Apka Flashscore tez wam tak kiepsko działa na telefonach?

1

Co człowieka naleciało z ta czysta Ossasuna

0

Kane popierdolilo chyba

1

@barcanawieki Lewemu chyba te słowa o liderze za bardzo weszły do głowy, jeszcze te porównania,.m że będzie ciągnął jak Messi

0

@Emhyr Yamal to akruat fenomen, bo chłop na meczu to strzela jak Dembele jakiś

1

@LaLigaPD Smokowski to ma ostrą depresje wiec nic dziwneg, że tylko w padła gra XD pewnie tylko to mu sprawia jakąś przyjemność

4

@Adran360 Pol to taki pocieszny jest wiec można się było spodziewać

12

@RoberDzik tez nie przepadam za Raphinia

4

@ObiwanKenobi to jest fake News, wymyślone imię i nazwisko, nikt taki nie istniał, a fotka jest z artykułu z lutego

3

@Rust_Cohle juz myslalem ze sie wyrwe z biedy i za 50 zloty sobie zycie na nowo uloze

2

ja pierdu jednej bramki atalanty zabraklo a by taki szatan wszedl

1

@matirix20 Atalanta niech jedna strzeli i tez będę zadowolony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?