Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Xavi po meczu powie, że nie podobała mu się pierwsza połowa bo za mało intensywności ale drugą już w pełni kontrolowali i zasłużyli na zwycięstwo
0
Romeu pakuj walizę, przecież to jest rozwiązanie kontraktu
0
Romeu kurrrrrrrrrrrrrrr
0
Xavi dymisja po meczu, inaczej tego nie widzę
1
@Culer9002 Chelsea potrafi grać z czołówka tylko oni potem gubią punkty z jakimś Brantford
0
Rok temu przepychaliśmy mecze bo chcieli dowieść Ligę do konca, a teraz jakie wymówki?
1
Raphinia i Ferran łącznie kosztowali 100mln
0
Ferran i Raphinia są niesamowici
0
@Sawik_10 a co powiesz o Raphini?
0
Dobrze ze te karne dalej umie
1
Bonmati się zastanawia jak taki syf można grać
0
Jak ten Raphinia grał w tym Leeds że tyle za niego wyłożyli? Drugi sezon chłop tu jest i dalej zero szybkości, dryblingu czy jakiegokolwiek ryzyka. Rok temu chociaż z dupy jakieś liczby robił, bo tera to jest żenada totalna
3
@4drian0 Xavi niedojeżdża już nawet na Ligę. On może przerżnąć nawet tą grupę w LM (nie zdziwię się), a nawet mimo awansu to odpadamy w 1/8. Brać Flicka na już i niech buduje drużynę bo ma czas do Lutego
1
Ide o zakład ze lepsze treningi ma szkółka czy Barca B.
To jest niemożliwe, że każdy piłkarz po kilku treningach z pierwszym zespołem zalicza zjazd o poziom czy dwa niżej. I to dotyczy nowych transferów czy nawet właśnie tych młodzików. Co oni tam robią na treningach czy czym ten sztab się zajmuje to chyba nikt nie wie.
2
Gwizdy od swoich. Wstyd piłkarze
1
Ten Samu jaki goryl XD
3
Samu Umtiti jakiś nas kara
0
Gundogan się do poziomu dostawał widzę
0
Apka Flashscore tez wam tak kiepsko działa na telefonach?
1
Co człowieka naleciało z ta czysta Ossasuna
0
Kane popierdolilo chyba
1
@barcanawieki Lewemu chyba te słowa o liderze za bardzo weszły do głowy, jeszcze te porównania,.m że będzie ciągnął jak Messi
0
@Emhyr Yamal to akruat fenomen, bo chłop na meczu to strzela jak Dembele jakiś
1
@LaLigaPD Smokowski to ma ostrą depresje wiec nic dziwneg, że tylko w padła gra XD pewnie tylko to mu sprawia jakąś przyjemność
4
@Adran360 Pol to taki pocieszny jest wiec można się było spodziewać
12
@RoberDzik tez nie przepadam za Raphinia
4
@ObiwanKenobi to jest fake News, wymyślone imię i nazwisko, nikt taki nie istniał, a fotka jest z artykułu z lutego
3
@Rust_Cohle juz myslalem ze sie wyrwe z biedy i za 50 zloty sobie zycie na nowo uloze
2
ja pierdu jednej bramki atalanty zabraklo a by taki szatan wszedl
1
@matirix20 Atalanta niech jedna strzeli i tez będę zadowolony