0

@draxidox na chooj ten relf

0

@AlwaysBlaugrana czy udało się wymienić chip

1

@MateuszJrk białko i kreatynę z kfd ale teraz nwm czy się na great one nie przerzucić bo praktycznie połowa taniej. Też informowali, źe surowce drożeją i takie ceny tylko do 6 grudnia

5

@Gaz najlepszy pomocnik w historii

0

@Kidd ludzie chyba dalej żyją strzałem w meczu z Realem z USA xd też nic takiego nie odnotowałem

0

@LM10GOAT pamiętam jedynie jak nie potrafił dokopać z rożnego do pola karnego

3

@partymaker Hindus xDDDD chłop zasłynął jakimiś bramkami w końcówkach meczów LM i zrobili z niego kozaka. Już rok temu miał zjazd do bazy, a teraz jest jeszcze gorzej

8

@Rewolucja123 ale to jest placek

0

@Kidd tego chyba już nie ma i trzeba od reselerow. Czy był restock może?

0

@Odcinkowy Skorżę bym widział ale już po czasach Lewandowskiego i starej gwardii

0

@Saviola88 to nie jest ten co był dyrektorem jakiejś szkoły i uczył 14 przedmiotów bo nie było kasy na nauczycieli? XD

1

@Trojanek23 a wy dalej nie czaicie, że po prostu mógłby mu dać nie grać? Jasne, że kontuzje mógł dostać nawet idąc do kibla w domu ale chodzi o minimalizowanie ryzyka. Niepotrzebny mecz i po prostu mógł nie grać

0

@Gaz ten filmik tylko udowadnia ze z każdym piłkarzem można skleić zajebiste highlightsy

0

@Peciak Torre to placek i po co ma tu wracać xdJuż lepiej brać młodziaków ze szkółki

0

W Barcelonie go złożą jak kolana Fatiego czy nogi Dembele

1

@tomek8756 na tych zdjęciach wygląda kiepsko, widać że mocno jej nos retuszowali, ale ogólnie jest top, mocno mi siedzi jej uroda. Szkoda że woli dziewczyny

4

@reloaded jak w czasach Pepa grali Busi, Xavi i Iniesta to chyba każdy inny pomocnik świata by siedział na ławie

0

@Rifek w czym?

0

a Putellas dlaczego nie gra? jak ona sobie po tej kontuzji wgl radzi?

4

@Pixelo najgorszy to by byla porazka albani

0

@barcelonaLM wtf? xD Przecież jeszcze nominacji nie było i sporo filmów bez premier

1

@macio_944 @MesQueUnClub_87 nie Corleone tylko Savoce. To jest dosłownie 30 minut drogi z Taorminy, a miasteczko na max 2h zwiedzania chyba ze w barze Vitelli będziesz siedzieć cały dzień

0

Aitana ma jakąś kose z Alexia?

5

@ObiwanKenobi Xavi chyba każe tak im grać XD bo nie ważne kto gra na skrzydle to zawsze wyglada to tak samo, nawet Cancelo jak tam śmigał to bym statycznym PS. Na początku jeszcze Yamal coś próbował inaczej (mecz z Villareal) ale Xavi widać ustawił go do pionu

0

@AlwaysBlaugrana on dobrze wyglada i tyle XD totalnie nie nadaje się jako gospodarz, widać to po Warszawie

3

Zawsze mi się podobało jak Med cisnął po tym greku

0

@Warte obecnie nie mamy jednego pomocnika, a gramy najgorsza pilke od poczatkow Xaviego - to nie jest wina kontuzji

0

@BARCA1899Messi tak jak defensywnego pomocnika tak samo potrzebujemy typowych skrzydłowych (czyli kogoś szybkiego z dryblingiem) oraz trenera/sztab który trenuje schematy gry ofensywnej

0

@Rewolucja123 do konca sezonu już nikt nie strzeli

0

Czas na reprezentacje i Xavi w tym czasie zmienia chip

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?