0

Atalanta jedna bramka prosze

1

I bramki Ajaxu zabrakło ehh

1

@sidi12843 z La Rambli to na piechotę. Idziesz sobie pod Narodowe Muzeum Sztuki Kataloni, tam gdzie są fontanny i to wzgórze za tym to Montjuic. Obok masz ogrody botaniczne i cmentarz gdzie jest grób między innymi Gampera, Zamorry czy Miro

2

@Bocheno1 zaraz polprzestrznie wjadą czy jak to sie tam nazywa

1

@arasz1819 On się zawsze dobrych czepia a broni placków

0

@bartekvisca na najlepsze uczelnie w kraju czyli właśnie Warszawa, Kraków czy Wrocław to zjeżdża ludzie z całego kraju, miejscowi to studiują u siebie w miastach powiatowych

0

@Emhyr pamietam jak ich na Euro jechał i ma chlop szczęście, że trafił na Pepa bo może go zrobić jednym z najlepszych skrzydłowych na świecie

0

@Szmulek de jonga chcieli sprzedać bo to jedyny zawodnik na którym można było zrobić pieniądze na czysto

0

@KrychaFCB da radę poczytać bez Twittera? Bo ciekawy jestem

0

@bari_94 Laporta musisz

0

@tomek8756 jakbym mi puszczała piosenki na ulicy to by mnie chyba do pierdla zawineli za rękoczyny na ulicy - Dua Lipa TOP

13

@Kgorecki2500 i bardzo dobrze, przywrócić kompromis i tyle. A nie jakieś 12 tygodni antykoncepcji

1

@mientusek1407 jak wychodzą nowe modele to Apple wycofuje poprzednia serie pro. Teraz tylko z drugiej ręki chyba ze jakieś sklepy nieautoryzowane maja.

0

Ostatnio Xavi gada o resecie, a może by tak zmienić chip?

0

@LukaszFan czyli tak jak rok temu jedyne pewne z Victoria (drugi mecz tez wstyd XD ) i dobre 45 z Bayernem

0

@ToWinaSedziego nie mów hop bo jeszcze nie wyjdą

1

@goldmetaxa trzeba mu oddać że z totalnego bagna nas wyciągnął + wtedy zupełnie nie było kasy na trenera. Tylko, że Xavi nie jest trenerem który wzniesie nas na poziom wyże, a o poziomie europejskim nawet nie ma co gadać. On już rok temu powinien być pod kreska po blamażu w Europie ale rozumiem, że dali mu dociągnąć sezon. Od lata nie powinno go to już być

2

@TheNekro94 o dziwo Gundo się długo trzyma jak na standardy u Xaviego

0

@MesQueUnClub_87 on broni każdego trenera

1

@Kidd ostatnio tez czekaliśmy na przerwę bo była padaka XD

0

czyli drugie miejsca mamy? xD

0

Messi to miał szczęście, że grał w Barcelonie w czasach Xaviego piłkarza, a nie Xaviego trenera

1

@Oskar00 u nas grał piach i z Xavim dalej by ten piach grał więc raczej wyszło na plus i dla nas i dla niego

1

@mekston Barcelona by 0 miala xD

0

po tym meczu jestem jeszcze bardziej załamany niż po 8:2

10

@Kapitan hawk Atletico Simeone gra lepszą piłkę dla oka niż Barcelona. Do czego to doszło

0

jedyna opcja na trenera teraz to Flick ale znając życie to i tak by przyszedł jakiś Marquez xD

3

@Oskar00 u nas w ataku nie ma zawodnika co potrafi biegać czy strzelać, a Bale w gazie miał to i to.

0

@betonito rok temu było to samo, w zimie 2022 też tak było, dodaj do tego, że piłkarze ze szkółki wyglądają dobrze jak są powoływani z rezerw, bo po kilku treningach z pierwszym zespołem też grają piach. to wygląda totalnie na winę sztabu

15

awans zależy od nas xD dwa lata temu też od nas zależał i rok temu też od nas zależał i szykuje się powtórka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?