Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Atalanta jedna bramka prosze
1
I bramki Ajaxu zabrakło ehh
1
@sidi12843 z La Rambli to na piechotę. Idziesz sobie pod Narodowe Muzeum Sztuki Kataloni, tam gdzie są fontanny i to wzgórze za tym to Montjuic. Obok masz ogrody botaniczne i cmentarz gdzie jest grób między innymi Gampera, Zamorry czy Miro
2
@Bocheno1 zaraz polprzestrznie wjadą czy jak to sie tam nazywa
1
@arasz1819 On się zawsze dobrych czepia a broni placków
0
@bartekvisca na najlepsze uczelnie w kraju czyli właśnie Warszawa, Kraków czy Wrocław to zjeżdża ludzie z całego kraju, miejscowi to studiują u siebie w miastach powiatowych
0
@Emhyr pamietam jak ich na Euro jechał i ma chlop szczęście, że trafił na Pepa bo może go zrobić jednym z najlepszych skrzydłowych na świecie
0
@Szmulek de jonga chcieli sprzedać bo to jedyny zawodnik na którym można było zrobić pieniądze na czysto
0
@KrychaFCB da radę poczytać bez Twittera? Bo ciekawy jestem
0
@bari_94 Laporta musisz
0
@tomek8756 jakbym mi puszczała piosenki na ulicy to by mnie chyba do pierdla zawineli za rękoczyny na ulicy - Dua Lipa TOP
13
@Kgorecki2500 i bardzo dobrze, przywrócić kompromis i tyle. A nie jakieś 12 tygodni antykoncepcji
1
@mientusek1407 jak wychodzą nowe modele to Apple wycofuje poprzednia serie pro. Teraz tylko z drugiej ręki chyba ze jakieś sklepy nieautoryzowane maja.
0
Ostatnio Xavi gada o resecie, a może by tak zmienić chip?
0
@LukaszFan czyli tak jak rok temu jedyne pewne z Victoria (drugi mecz tez wstyd XD ) i dobre 45 z Bayernem
0
@ToWinaSedziego nie mów hop bo jeszcze nie wyjdą
1
@goldmetaxa trzeba mu oddać że z totalnego bagna nas wyciągnął + wtedy zupełnie nie było kasy na trenera. Tylko, że Xavi nie jest trenerem który wzniesie nas na poziom wyże, a o poziomie europejskim nawet nie ma co gadać. On już rok temu powinien być pod kreska po blamażu w Europie ale rozumiem, że dali mu dociągnąć sezon. Od lata nie powinno go to już być
2
@TheNekro94 o dziwo Gundo się długo trzyma jak na standardy u Xaviego
0
@MesQueUnClub_87 on broni każdego trenera
1
@Kidd ostatnio tez czekaliśmy na przerwę bo była padaka XD
0
czyli drugie miejsca mamy? xD
0
Messi to miał szczęście, że grał w Barcelonie w czasach Xaviego piłkarza, a nie Xaviego trenera
1
@Oskar00 u nas grał piach i z Xavim dalej by ten piach grał więc raczej wyszło na plus i dla nas i dla niego
1
@mekston Barcelona by 0 miala xD
0
po tym meczu jestem jeszcze bardziej załamany niż po 8:2
10
@Kapitan hawk Atletico Simeone gra lepszą piłkę dla oka niż Barcelona. Do czego to doszło
0
jedyna opcja na trenera teraz to Flick ale znając życie to i tak by przyszedł jakiś Marquez xD
3
@Oskar00 u nas w ataku nie ma zawodnika co potrafi biegać czy strzelać, a Bale w gazie miał to i to.
0
@betonito rok temu było to samo, w zimie 2022 też tak było, dodaj do tego, że piłkarze ze szkółki wyglądają dobrze jak są powoływani z rezerw, bo po kilku treningach z pierwszym zespołem też grają piach. to wygląda totalnie na winę sztabu
15
awans zależy od nas xD dwa lata temu też od nas zależał i rok temu też od nas zależał i szykuje się powtórka