Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Xavi to był najgorszy mecz z dwóch lat, a drugi najgorszy z dwóch lat to ten co był w sobotę z RSSS
4
@Rewolucja123 Xavi to niech sobie przetestuje swoją dymisję przed lustrem i niech zawija ze sobą sztab bo zmarnował każdego piłkarza i będzie dalej ich marnował. Młodziaki w szkółce chyba mają lepsze treningi niż pierwszy zespół
1
@PatrychoO Pep z szacunku by im zabronił strzelać przy 3:0
0
@sokot u nas są braki wynikające z przygotowania piłkarzy przez sztab. Tutaj każdy zalicza regres + fizycznie wygląda jak wrak. Przecież nawet te młodziki ze szkólki są w lepszej formie fizycznej niż pierwszy zespól, a wystarczy, że chwile potrenują u Xaviego i wyglądają jak starsi koledzy
0
Xavi zawalił LM dwa razy xD (łatwiej miał nawet w tym 2021, bo tam wystarczyło pokona Benfice xD), idzie po hat tricka?
1
@Sulimo jak Szachtar wygra wszystko (Porto sie podłoży bo ostatni mecz) i Porto wygra z nami to LE
0
jak Porto z nami wygra i podłoży się Szachtarowi to nie wychodzimy xD
0
czekam na konferencje i tekst w stylu, że boisko nie pomogło xD Laporta bierz kredyty i ściągaj Flicka to jeszcze Europa do uratowania
1
Porto nas wali w Barcelonie i z drugiego miejsca trafiamy na Bayern czy City
6
Xavi wykorzystał swój kredyt zaufania i trzeba mu już ostatenicze, podziękować. Fajnie udało się wygrać Lige, ale to nie jest trener, by wznieść ten zespół na poziom wyżej. Jest tutaj dwa lata, a każdy kolejny mecz to coraz większa męczarnia i bezradność
3
Nikt się u niego nie rozwinął z piłkarzy, totalnie nikt. Ci młodzi co weszli to chyba lepsze treningi w szkółce mieli bo wystarczyło chwile potrenować z 1 drużyna i już grają piach. Przychodzą piłkarze z topu i max 4 mecze i taki sam zjazd.
1
Xavi podaj sie do dymisji po tym meczu bo jaki zjazd zaliczyli ci piłkarze to jest jakiś ewenement.
3
nawet Yamal co z rezerw przyszedł to zjazd u Xaviego zaliczył xD
0
jeszcze nie przyjął tylko na aut by bramkarz zaczął, co to za mierdy
0
kto wrzucał z rogów w City? Rudy? Bo Gundogan totalnie tego nie ogarnia
0
Raphinia już butelkami rzucał?
5
Torres to chyba przestał do psychologa chodzić
2
Laporta połowę klubu sprzedał, aby Xavi miał zawodników, jakich chce xD z taką grą to tego klubu za kilka lat nie będzie
0
jakiś chłop z 13 se tak o przestawia Alonso w polu karnym xD
0
nie no Lewy kuuuuu co to było
0
oni na treningu nie ćwiczą gry ofensywnej? Przecież tam jest zero chemii pomiędzy każdym z zawodników, nikt się nie szuka, zero podań, zero klepki czy wyjść na pozycje. Xavi im tam krzyczy abrakadabra jak Lucho do MSN czy o co chodzi?
0
@Emhyr Zidane jest xD
1
@Ptasior na Luuka przynajmniej można było z połowy wrzucać
1
@Sulimo Xavi to taki Saruman, pięknie mówi a nic nie robi
17
Laporta rozbija bank i sprowadza Xaviemu Mbappe. Kylian po 4 meczach zapomina jak się biega
1
Xavi to podobny przypadek jak Lampard w Chelsea, spoko wyniki ze słabym składem i po transferach równia pochyła (no u nas, chociaż ta liga wpadła, ale to Real też był wyjątkowo słaby rok temu)
0
ja już nie wierzę, że to jest wina piłkarzy (no dobra taki Alonso czy Romeu to placki). Ale prawda jest taka, że każdy, kto tu przychodzi to pogra dobrze max 3-4 mecze i potem się dopasowuje do drużyny. Przecież to jest ewidentnie problem ze sztabem trenerskim, chybachyba że tak ich rozleniwia słońce w Barcelonie
1
a dobra jest jeszcze wymówka na jakość boiska
1
w 2021/2022 zjazd na wiosne tłumaczyli zmęczeniem i przerwą na kadrę oraz brakiem gry o puchary, w 2022/23 zjazd po meczu Bayernem(xD) tłumaczyli porażką co siedziała w głowie młodych, a w tym sezonie jakie wymówki?
0
Laporta bierz Zidana na trenera