Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@adi7adi8 jutro gdzie final na poniedzialek? xD
1
o ktorej maja Swiatkowa wznowic?
0
@Cochise w jakim klubie grał Kane, a w jakim Lewy? Lewy też trafił na prime Bayernu gdzie każdy piłkarz był w topowej formie, obecny Bayern jest jednak sporo słabszy, a dalej pokazuje, że wystarczy wrzucić tam sensownego napastnik i będzie ładował gole seryjnie
2
@tristan87 Raphinha to powinien być do odstrzału w lecie razem z Dembele.
0
@Rewolucja123 jak Barca z Dembele i Raphinia? To się podobać mogło w pokazowym meczu z tymi Meksykami bo potem w lidze czy LM to była tragedia
7
@barcelonaLM gosc w obecnej formie jest do wywalenia po sezonie to co on sie obraza
0
@Roobo lewy potrzebuje dwóch skrzydłowych w życiowej formie którzy mu będą dostarczać piłek, my niedość że nigdy tak nie graliśmy to nawet nie mamy takich zawodników
1
Wszystko się wzięło z tego ze Pedri się potrafi przy piłce utrzymać
5
Ferran wypierdalaj
0
@Cwaniak4 zdecydowanie gorszym składem w styczniu/lutym 2022 gral Xavi i notował lepsze mecze
8
Suarez po pierwszym kontakcie by walił polwoleja
1
O Xavi jaki ty mi zaimponowałes
1
Ale człowiek się nabrał że Xavi to pomoc ogarnie jak nikt inny
0
@qbuteq albo dał ciała tydzień temu i wpuścił dwie
0
@kosmos91 gdyby grał Real Madryt to by mówili że dają im się wyszaleć
1
Ter Stegen tez świruje ostatnio
2
Kane w takim tempie przebije rekord Robercika
0
btts na kuponie i chyba pierwszy mecz w sezonie jak Arsenal nie strzeli bramki xD
0
Arsenal grac
0
jaka stypa ten mecz a czlowiek wjechal na btts
0
Lipsk frajerzy
0
@Herato a wyealiminowal nas z LE
0
To niezły Lipsk
0
@JimMorrisonFCB a Real się po nich przejechał
4
@626 z jaka kadra XD wyjmujesz mbappe i masz same placki
1
@Jarema2000 to już zależy od osób na bramkach, jak ci każą sprawdzać to będziesz musiał bulić, częściej właśnie walizki biora jak nie masz priority, plecak jednak można upchać
3
@Lionel_Messi10 super inicjatywa
1
@macio_944 a putia dell'ostello bardzo dobra klasyczna sycylijska, super makarony i przystępna cenowo, dodatkowo można zjeść na dole w jaskini gdzie płynie rzeka
1
Niby beka z United ale jakbyśmy na nich trafili w pucharach to pewnie by była powtórka sprzed roku
13
Mbappe zrobił więcej dla futbolu niż Messi xddddddd