Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Morawiecki co wjechał xdddddd
0
@Bobo25 jednak mógłby chociaż udawać ze mu zależy
1
Tusk przyszedł grillować PiS i TVP tylko XD
0
@KmN nie przyjmuje karty i wpisuje ze nie przyjąłem (aby tam nic nie odwalali sami)
1
@TheNekro94 ale Xavi dalej sporo widzi bo często opowiada o błędach. Nie wiem czy nie potrafi tego przekazać czy o co chodzi. Przecież piłkarzy mamy serio TOP, już nie mówiąc od tych od PEPA
4
@DaPidejpi remis z Bayernem
0
Ferran jest tak nijaki, to nawet nie chodzi o glowe bo gosc czysto umiejętnościami nie dojeżdża
0
Wchodzi nasz joker
2
@PatrykBarca pierdolenie, Fati strzelał i tyle. Jedyny jego mecz to chyba z Villareal co biegał przez 10 minut i tyle. Yamalowi brak wykończenia czy brak doświadczenia w wykończaniu sytuacji ale patrząc czysto na umiejętności jest zawodnikiem lepszym niż Fati obecnie i lepszym niż Fati kiedykolwiek był.
1
@Sulimo i tak ich Carlo klasycznie zajedzie na styczeń/luty
2
@Benz Dembele chyba podobna półka
0
@Lukikiki raczej legit, tam się raczej tak nie prują ale osoby z ciemnakarnacja mogą nieprzyjemnie na ciebie patrzeć
1
@FcPortoFan1999 oglądałem z nią wywiady. To jest mocna introwertyczka, nie dziwie się że głowa jej nie dojeżdża na mecze z niżej rozstawionymi
2
@MichuZ44 serio to kibic Realu?
2
@FcPortoFan1999 Ryba to zawodniczka co każdego pokona ale i z każdym może przegrać, imho ona nie lubi grać jako faworyt
0
Sabalenka 197km/h serwis XD
0
O co chodzi z sędziowaniem wczoraj? Że niby karny powinien być?
1
Z Yamalem to wiadomo co się stało? Przycisnęło go że zbiegł do szatni czy może coś gorszego?
0
Co jest dziwne to że Xaviemu serio czasem mecz wyjdzie ale to na swoim podwórku, a w Europie to jest jakaś absolutna żenada. Ostatni dobry mecz to chyba z Napoli w LE i tyle. Od kiedy Frankfurt pokazał jak z nami grać to Xavi nic nie ogarnia
0
@raben24 z Eintrachtem to był taki wstyd ale jeszcze szło tłumaczyć brakiem doświadczenia
10
A ci komentatorzy to skąd wgl się wzięli. To jacyś admini z notatnika?
0
Roberto co na minę wrzuca
0
Co się z Yamalem stało?
3
Ale co Xavi zeszyt z taktykami na Europę wyjął to jego. Chłop sam przed meczem szuka wymówek to jak ci piłkarze maja grać. Przecież rok temu z Interem była identyczna sytuacja, tylko tam w łeb Mediolanie i potem podobne taktyki na CN
0
Fatalny błąd Corlysa Velaryona, szkoda go
0
Xavi nie ogarnia Europy albo nasi kilo w gaciach. Ten mecz wyglada wgl jak jakaś b-klasa, pchanie wszystkiego do przodu
1
Ale gramy piach. Nwm czy zawodnicy nie ogarniają czy jaki plan Xavi mial na ten mecz
0
Christensen powinien grać, pewniejszy i z lepszym wyprowadzeniem piłki. Araujo jest zbyt elektryczny
0
@Rewolucja123 tam chyba mocne kwasy są w szatni i pytanie albo poleci trener albo zawodnicy
1
@PJ777 waliliśmy na łeb real z Ronaldo, Bejlem i Modriciem w prime