0

Morawiecki co wjechał xdddddd

0

@Bobo25 jednak mógłby chociaż udawać ze mu zależy

1

Tusk przyszedł grillować PiS i TVP tylko XD

0

@KmN nie przyjmuje karty i wpisuje ze nie przyjąłem (aby tam nic nie odwalali sami)

1

@TheNekro94 ale Xavi dalej sporo widzi bo często opowiada o błędach. Nie wiem czy nie potrafi tego przekazać czy o co chodzi. Przecież piłkarzy mamy serio TOP, już nie mówiąc od tych od PEPA

4

@DaPidejpi remis z Bayernem

0

Ferran jest tak nijaki, to nawet nie chodzi o glowe bo gosc czysto umiejętnościami nie dojeżdża

0

Wchodzi nasz joker

2

@PatrykBarca pierdolenie, Fati strzelał i tyle. Jedyny jego mecz to chyba z Villareal co biegał przez 10 minut i tyle. Yamalowi brak wykończenia czy brak doświadczenia w wykończaniu sytuacji ale patrząc czysto na umiejętności jest zawodnikiem lepszym niż Fati obecnie i lepszym niż Fati kiedykolwiek był.

1

@Sulimo i tak ich Carlo klasycznie zajedzie na styczeń/luty

2

@Benz Dembele chyba podobna półka

0

@Lukikiki raczej legit, tam się raczej tak nie prują ale osoby z ciemnakarnacja mogą nieprzyjemnie na ciebie patrzeć

1

@FcPortoFan1999 oglądałem z nią wywiady. To jest mocna introwertyczka, nie dziwie się że głowa jej nie dojeżdża na mecze z niżej rozstawionymi

2

@MichuZ44 serio to kibic Realu?

2

@FcPortoFan1999 Ryba to zawodniczka co każdego pokona ale i z każdym może przegrać, imho ona nie lubi grać jako faworyt

0

Sabalenka 197km/h serwis XD

0

O co chodzi z sędziowaniem wczoraj? Że niby karny powinien być?

1

Z Yamalem to wiadomo co się stało? Przycisnęło go że zbiegł do szatni czy może coś gorszego?

0

Co jest dziwne to że Xaviemu serio czasem mecz wyjdzie ale to na swoim podwórku, a w Europie to jest jakaś absolutna żenada. Ostatni dobry mecz to chyba z Napoli w LE i tyle. Od kiedy Frankfurt pokazał jak z nami grać to Xavi nic nie ogarnia

0

@raben24 z Eintrachtem to był taki wstyd ale jeszcze szło tłumaczyć brakiem doświadczenia

10

A ci komentatorzy to skąd wgl się wzięli. To jacyś admini z notatnika?

0

Roberto co na minę wrzuca

0

Co się z Yamalem stało?

3

Ale co Xavi zeszyt z taktykami na Europę wyjął to jego. Chłop sam przed meczem szuka wymówek to jak ci piłkarze maja grać. Przecież rok temu z Interem była identyczna sytuacja, tylko tam w łeb Mediolanie i potem podobne taktyki na CN

0

Fatalny błąd Corlysa Velaryona, szkoda go

0

Xavi nie ogarnia Europy albo nasi kilo w gaciach. Ten mecz wyglada wgl jak jakaś b-klasa, pchanie wszystkiego do przodu

1

Ale gramy piach. Nwm czy zawodnicy nie ogarniają czy jaki plan Xavi mial na ten mecz

0

Christensen powinien grać, pewniejszy i z lepszym wyprowadzeniem piłki. Araujo jest zbyt elektryczny

0

@Rewolucja123 tam chyba mocne kwasy są w szatni i pytanie albo poleci trener albo zawodnicy

1

@PJ777 waliliśmy na łeb real z Ronaldo, Bejlem i Modriciem w prime

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?