Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kitek1640 a szczerze się nie zdziwię jak to jest prawda XD sam się dowiedziałem jak to dwóch moich byłych ziomków tłukło swoje dziewczyny, moją byłą tez bił jeden z jej byłych ( nie ja XD ). Moja koleżanka jest w związku 3 lata z chłopem który tez lubi przywalić.
0
@tbas jak 20 jak ja płace sam za całość chyba 65
0
na mecz z Antwerpia Roberto na PO i Gavi na LS, bo trzeba Gundo upchać. Co tam jeszcze Xavi wykombinuje
2
@Coutinho007 z city podobno jest słowna umowa na wykup. Nie można tego było umieścić oficjalnie bo wliczało się do FFP. Z Felixem może być ciężej. Jak rozegra dobry sezon to Atleti na luzie krzyknie 100 baniek, a nas nie stać
1
Dawno tak nie czekałem na kolejny mecz Barcy, ciężary do wtorku
1
@Medium pamietam go z EURO jak kręcił
4
Ale co Canceo latał dzisiaj na PO to jego. Ja już nie pamietam kiedy ktos tak śmigał na PO w Barcelonie
0
@Criss18Barca extra dry
0
@Tasde odkładasz sobie 3-5k miesięcznie na inwestycjach 5% przez 40lat i masz fajna emeryturę. Praca na b2b z minimalnym Zusem
2
@Faro latam kilka razy w roku i jak startu się bałem tak boje się nadal XD ale już w trakcie lotu raczej mi przechodzi
5
@Maker0 nie no w 2016 mieliśmy lepszy skład niż teraz
0
@Janas11224 chyba nawet Lewy w tym wywiadzie mówił, że kiedyś mieli łatwiej, że nie było takiego dostępu do internetu
4
@TheNekro94 gdyby Boniek był to imho Sousa by zostal. Pewnie się nie dogadywał z Kulesza + ta cała jazda KS na niego
4
Feio na trenera. By ich tam pobił i ustawił do pionu. Jeszcze Kulesza by dostał
4
Ale brama stadiony świata
0
@tomek256 oni to teraz jakos przeniesli czy jak? skoro CN wyburzone
0
@Mario96w coś mi mignęło na fb ze chce dzieci mieć i zawiesza
0
Sabalenka serio zawiesza karierę po US Open czy fejk?
2
@TheNekro94 fejk na 100% to brzmi jak jakiś komentarz Arabów z fanpejdza na fb
0
@GeneralXavi nie no to jest typowy trener na średniaki i tyle xD Totki to jego sufit + fartowany sezon w LM i tyle
1
Na słabsza kontrole XD my w 4 pomocników nie kontrolujmy meczu wiec co to zmieni
1
@Janas11224 ludzie tutaj dalej żyją jednym miesiącem w 2022 i 45 minutami w Monachium
3
@qbuteq ostatnio to wszędzie nam się ciężko gra
14
@reloaded Lucho nie Pep
0
@Trojanek23 nie XD zagraliśmy dobre 45 minut z Bayernem i tyle
9
Gavi to gra taki piach od początku sezonu ze głowa mała
0
Anulują jak nic XD
0
Roberto nawet piłki nie potrafi przyjąć
0
Roberto już nie wyrabia XD
0
@Comentateiro @Roobo ale wy macie pamięć XD Ansu strzelał i tyle. Jego najlepsze momenty to jakieś 15 minut z Villareal czy tam kimś co strzelił bramkę i asystował Frenkiemu. On nigdy nie ciągnął akcji,
nigdy nie kiwał. Yamal w dryblingu w jednym meczu pokazał więcej niż Ansu przez 4 lata