1

@Kitek1640 a szczerze się nie zdziwię jak to jest prawda XD sam się dowiedziałem jak to dwóch moich byłych ziomków tłukło swoje dziewczyny, moją byłą tez bił jeden z jej byłych ( nie ja XD ). Moja koleżanka jest w związku 3 lata z chłopem który tez lubi przywalić.

0

@tbas jak 20 jak ja płace sam za całość chyba 65

0

na mecz z Antwerpia Roberto na PO i Gavi na LS, bo trzeba Gundo upchać. Co tam jeszcze Xavi wykombinuje

2

@Coutinho007 z city podobno jest słowna umowa na wykup. Nie można tego było umieścić oficjalnie bo wliczało się do FFP. Z Felixem może być ciężej. Jak rozegra dobry sezon to Atleti na luzie krzyknie 100 baniek, a nas nie stać

1

Dawno tak nie czekałem na kolejny mecz Barcy, ciężary do wtorku

1

@Medium pamietam go z EURO jak kręcił

4

Ale co Canceo latał dzisiaj na PO to jego. Ja już nie pamietam kiedy ktos tak śmigał na PO w Barcelonie

0

@Criss18Barca extra dry

0

@Tasde odkładasz sobie 3-5k miesięcznie na inwestycjach 5% przez 40lat i masz fajna emeryturę. Praca na b2b z minimalnym Zusem

2

@Faro latam kilka razy w roku i jak startu się bałem tak boje się nadal XD ale już w trakcie lotu raczej mi przechodzi

5

@Maker0 nie no w 2016 mieliśmy lepszy skład niż teraz

0

@Janas11224 chyba nawet Lewy w tym wywiadzie mówił, że kiedyś mieli łatwiej, że nie było takiego dostępu do internetu

4

@TheNekro94 gdyby Boniek był to imho Sousa by zostal. Pewnie się nie dogadywał z Kulesza + ta cała jazda KS na niego

4

Feio na trenera. By ich tam pobił i ustawił do pionu. Jeszcze Kulesza by dostał

4

Ale brama stadiony świata

0

@tomek256 oni to teraz jakos przeniesli czy jak? skoro CN wyburzone

0

@Mario96w coś mi mignęło na fb ze chce dzieci mieć i zawiesza

0

Sabalenka serio zawiesza karierę po US Open czy fejk?

2

@TheNekro94 fejk na 100% to brzmi jak jakiś komentarz Arabów z fanpejdza na fb

0

@GeneralXavi nie no to jest typowy trener na średniaki i tyle xD Totki to jego sufit + fartowany sezon w LM i tyle

1

Na słabsza kontrole XD my w 4 pomocników nie kontrolujmy meczu wiec co to zmieni

1

@Janas11224 ludzie tutaj dalej żyją jednym miesiącem w 2022 i 45 minutami w Monachium

3

@qbuteq ostatnio to wszędzie nam się ciężko gra

14

@reloaded Lucho nie Pep

0

@Trojanek23 nie XD zagraliśmy dobre 45 minut z Bayernem i tyle

9

Gavi to gra taki piach od początku sezonu ze głowa mała

0

Anulują jak nic XD

0

Roberto nawet piłki nie potrafi przyjąć

0

Roberto już nie wyrabia XD

0

@Comentateiro @Roobo ale wy macie pamięć XD Ansu strzelał i tyle. Jego najlepsze momenty to jakieś 15 minut z Villareal czy tam kimś co strzelił bramkę i asystował Frenkiemu. On nigdy nie ciągnął akcji,
nigdy nie kiwał. Yamal w dryblingu w jednym meczu pokazał więcej niż Ansu przez 4 lata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?