Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@matirix20 nowe CN będzie ładniejsze patrząc po wizualizacjach, SB wygląda jak kibel jakiś xD
1
A z tym Cancelo coś wiadomo? Bo jak w meczach LM na PO będzie śmigał kapitan Roberto to chyba jebne
1
Żebyśmy Newcastle nie mieli bo różnie z Xavim może być
0
@joloskyy aż pokaz mi te kompilacje bo ja nic takiego nie pamietam
1
@Sysia11 ona go zostawiła
0
@Azrik Lewy już tak po hiszpańsku śmiga czy przetłumaczyli?
0
@takisobiektos bo Ryba ładna dziewczyna. Sam bym jej rękę chętnie podał
0
@KamQiX nie no Fati tak nie zaczął jak Uamal. Fati strzelał i tyle ale jego dryblingi czy rajdy z piłka to na jednej ręce można policzyć
0
@Emhyr po wczorajszym meczu postanowili jednak przyśpieszyć
0
@Michu94 przy powrocie Raphini to młody będzie grał na LS i tyle z jego rozwoju XD
0
@koksik2700 raczej do przewidzenia XD
0
@RoberDzik Fati po prostu strzelał bramki ale to nie był nigdy zawodnik co brał piłkę i robił różnice. Wiadomo, że dopiero 3 mecze od czasów Mbappe w Monako to nie pamietam aby jakiś młody robił taka różnice na boisku
1
Dlaczego na Ferrara mówicie Rekin?
0
juz myslalem ze Eric karnego dał
2
Ferran jeszcze Roberto ustrzelił xD
36
Ferran to chyba chce pokazać córce Lucho co straciła xD
0
Lewandowski wygląda jakby nie trenował z piłką. Chłop nie potrafi przyjąć, nie potrafi się zabrać
1
Fati to lepiej jakby na ławce siedział bo większa szansa na sprzedaż
1
Roberto zaraz rajd jak w 93
0
Christensen to tam normalnie na ławce siedzi. Co ten Xavi kombinuje
0
zwolnienie Xaviego to pewnie Marquez na ławę, więc nie wiem co gorsze xD
0
braćNagelsmanna. przynajmniej gość Roberta posadzi xD
2
Roberto idzie na raz to też mistrzostwo
3
tak autentycznie to my z grupy w LM nie wyjdziemy
0
i trzech muszkieterów na obronie
0
z grupy w LM nie wyjdziemy xD
0
@MesQueUnClub96 Balde też? xD co jest
0
na ten mecz idealnie by siadł Balde jak to sporo miejsca, dlaczego gra ten kloc
9
po Gundoganie to od razu widac ze nie zawodnik z Barcelony xD
0
Alonso i Roberto xD ta dwojka musiala cos odjebac