4

@matirix20 nowe CN będzie ładniejsze patrząc po wizualizacjach, SB wygląda jak kibel jakiś xD

1

A z tym Cancelo coś wiadomo? Bo jak w meczach LM na PO będzie śmigał kapitan Roberto to chyba jebne

1

Żebyśmy Newcastle nie mieli bo różnie z Xavim może być

0

@joloskyy aż pokaz mi te kompilacje bo ja nic takiego nie pamietam

1

@Sysia11 ona go zostawiła

0

@Azrik Lewy już tak po hiszpańsku śmiga czy przetłumaczyli?

0

@takisobiektos bo Ryba ładna dziewczyna. Sam bym jej rękę chętnie podał

0

@KamQiX nie no Fati tak nie zaczął jak Uamal. Fati strzelał i tyle ale jego dryblingi czy rajdy z piłka to na jednej ręce można policzyć

0

@Emhyr po wczorajszym meczu postanowili jednak przyśpieszyć

0

@Michu94 przy powrocie Raphini to młody będzie grał na LS i tyle z jego rozwoju XD

0

@koksik2700 raczej do przewidzenia XD

0

@RoberDzik Fati po prostu strzelał bramki ale to nie był nigdy zawodnik co brał piłkę i robił różnice. Wiadomo, że dopiero 3 mecze od czasów Mbappe w Monako to nie pamietam aby jakiś młody robił taka różnice na boisku

1

Dlaczego na Ferrara mówicie Rekin?

0

juz myslalem ze Eric karnego dał

2

Ferran jeszcze Roberto ustrzelił xD

36

Ferran to chyba chce pokazać córce Lucho co straciła xD

0

Lewandowski wygląda jakby nie trenował z piłką. Chłop nie potrafi przyjąć, nie potrafi się zabrać

1

Fati to lepiej jakby na ławce siedział bo większa szansa na sprzedaż

1

Roberto zaraz rajd jak w 93

0

Christensen to tam normalnie na ławce siedzi. Co ten Xavi kombinuje

0

zwolnienie Xaviego to pewnie Marquez na ławę, więc nie wiem co gorsze xD

0

braćNagelsmanna. przynajmniej gość Roberta posadzi xD

2

Roberto idzie na raz to też mistrzostwo

3

tak autentycznie to my z grupy w LM nie wyjdziemy

0

i trzech muszkieterów na obronie

0

z grupy w LM nie wyjdziemy xD

0

@MesQueUnClub96 Balde też? xD co jest

0

na ten mecz idealnie by siadł Balde jak to sporo miejsca, dlaczego gra ten kloc

9

po Gundoganie to od razu widac ze nie zawodnik z Barcelony xD

0

Alonso i Roberto xD ta dwojka musiala cos odjebac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?