Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@karolszymek gdzieś biega po plaży bo widziałem nagranie Anki xD
0
@TheNekro94 nie kupuj tego XD to nawet nie wiadomo co to jest. Lepiej już kupić klon jak chcesz konkrentny zapach, a najlepiej popatrz sobie na perfumhub i kup legit
2
@ranger3120 @xvcWinterSoldier @Sysia11 jest na sadistic ale serio dużo widać i raczej nie polecam
0
Gosc jeszcze miesiąc temu składał mu życzenia na FB, a teraz do niego strzelał. Widziałem nowe nagranie w HD z lepsza ścieżka dźwiękowa, na końcu gdy przyłożył sobie pistolet do głowy powiedział kocham cię Julia i się uśmiechnął.
0
@RoberDzik Instagram jak coś jest fejkowy XD to ktoś z wykopu się podszywa, po samej nazwie miba2137 widać XD
0
@Rhaan tak miał legalnie
1
@Piernik https://wykop.pl/cdn/c3201142/f9792c149eead84cadd8592addf7781156ef28681394b2be6934447cbac62e32,w800.jpg
Narzeczony startował z listy Konfy jak coś
8
@Piernik a na zdjęciu miał napis Trzaskowski i flagę Ukrainy
2
Ale wjedzie medical przy 2:1
1
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13320050#comment-13320050
Do przewidzenia
0
Klasycznie Jabeur się zesra metr przed kiblem.
1
@Sensible chłop jest z północy i nawet tam po włosku nie mówią
2
I tak przewali finał XD domy na Czeszkę
0
@Emhyr a tak masz racje
0
@Emhyr pamietam jak na euro brytolami kręcił
3
Rybakina jestes najpiekniejsza
0
@agaFCB Ryba dzisiaj slabo z serwisem, Sabalenka tak samo
0
No i nie podobasz mi sie
0
@Kengo ona powinna mieć trenera od serwisu bo Wiktorowski to nwm co robi XD jak przechodziła z juniorek to miała lepszy pierwszy serwis
0
Każdy wie co krzyknęła XD
0
ale Swiatek dzisiaj kiepściutko
1
@Chaoss no zrobiła usta
0
Komentarz usunięty
0
Svitolina se usta zrobiła?
3
11 lipiec a ta ze wstążka Ukrainy
1
@Antajbandaj Amrit to jakaś kula mocy XD najlepsze obecnie w Wawie to klasycznie Efes na francuskiej, Sapko na Jana Pawła, Esnaf na Jana Pawła, Sirin Bodrum na ONZ i piri piri
1
@saczers438 zawsze lepiej online
0
Kevin Prince wybitny piłkarz XD
0
Dziurkacz skończył karierę Rogera a dzisiaj kończy Djokovica
0
Dziwne ze nie brzuch go boli