1

@karolszymek gdzieś biega po plaży bo widziałem nagranie Anki xD

0

@TheNekro94 nie kupuj tego XD to nawet nie wiadomo co to jest. Lepiej już kupić klon jak chcesz konkrentny zapach, a najlepiej popatrz sobie na perfumhub i kup legit

2

@ranger3120 @xvcWinterSoldier @Sysia11 jest na sadistic ale serio dużo widać i raczej nie polecam

0

Gosc jeszcze miesiąc temu składał mu życzenia na FB, a teraz do niego strzelał. Widziałem nowe nagranie w HD z lepsza ścieżka dźwiękowa, na końcu gdy przyłożył sobie pistolet do głowy powiedział kocham cię Julia i się uśmiechnął.

0

@RoberDzik Instagram jak coś jest fejkowy XD to ktoś z wykopu się podszywa, po samej nazwie miba2137 widać XD

0

@Rhaan tak miał legalnie

8

@Piernik a na zdjęciu miał napis Trzaskowski i flagę Ukrainy

2

Ale wjedzie medical przy 2:1

0

Klasycznie Jabeur się zesra metr przed kiblem.

1

@Sensible chłop jest z północy i nawet tam po włosku nie mówią

2

I tak przewali finał XD domy na Czeszkę

0

@Emhyr a tak masz racje

0

@Emhyr pamietam jak na euro brytolami kręcił

3

Rybakina jestes najpiekniejsza

0

@agaFCB Ryba dzisiaj slabo z serwisem, Sabalenka tak samo

0

No i nie podobasz mi sie

0

@Kengo ona powinna mieć trenera od serwisu bo Wiktorowski to nwm co robi XD jak przechodziła z juniorek to miała lepszy pierwszy serwis

0

Każdy wie co krzyknęła XD

0

ale Swiatek dzisiaj kiepściutko

1

@Chaoss no zrobiła usta

0

Komentarz usunięty

0

Svitolina se usta zrobiła?

3

11 lipiec a ta ze wstążka Ukrainy

1

@Antajbandaj Amrit to jakaś kula mocy XD najlepsze obecnie w Wawie to klasycznie Efes na francuskiej, Sapko na Jana Pawła, Esnaf na Jana Pawła, Sirin Bodrum na ONZ i piri piri

1

@saczers438 zawsze lepiej online

0

Kevin Prince wybitny piłkarz XD

0

Dziurkacz skończył karierę Rogera a dzisiaj kończy Djokovica

0

Dziwne ze nie brzuch go boli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?