Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co znaczy del món?
0
@La Pulgaa no oby
3
dobrze Fati strzelaj to moze ktos wylozy fajny hajsik z PL
0
@Messibestplayerintheworld Pedri w tym roku to już nie zagra coś czuje
23
ale Fermin zjada tego Torre, a sie ludzie dziwili czego on nie gral xD
0
Ale bomba, ale sieknal
5
Messi ile bram z takim pozycji walił
0
Co ten megalodon tam napisał na koszulce?
0
Alonso niech wypierdoli temu rudemu bo tyle z niego pożytku
14
Alonso jaki to placek jest
2
@takisobiektos za Tebasa chyba nigdy
2
@Arys jest ładna, a w czapce to już wgl fajnie wyglada
0
@kynio302 to ten madrzejszy z braci Ronaldo
0
Ale posucha te mecze
7
@kynio302 tam jeszcze nojer powinien wylecieć, co się chłop bawił w wwe irl
1
@barcanawieki o właśnie sobie przypomniałem ze to Pjanic był. Ostatnio się zastanawiałem który to piłkarz z Barcy nie potrafił dokopać z rogu do pola karnego ale nie mogłem sobie przypomnieć. To chyba wiele świadczy o jego przychodzie z Barcelona
27
Co ten chłop pierdoli, do jakiego psychologa on chodzi XD
0
Kurde powinalem piękna koszulkę z Pedrim, 8 jak Iniesta z myślą ze będzie to legenda klubu. Przykro się patrzy na te jego kontuzje
0
Dlaczego piłka idzie do gabloty po golu?
15
Ale Felix dzisiaj lider
3
Speed gra w Bilbao?
0
To Gavi w klasyku nie zagra?
0
@BorzyKrzys mam z nią plakat z tegorocznego Cannes- z parasolek właśnie
11
@tbas męczennik
0
@TheNekro94 nie no zły nie był mocna 7 ale Scorsese mógł pójść bardziej e klimat książki, bardziej utrzymywać akcje i traktować jak thriller. A tutaj już od początku wiadomo o co chodzi
7
czlowiek stawia na Arsenal, pierwszy raz po jakims czasie i nawet Mudryk im brame laduje
0
@qbuteq wsadzie
0
@clyde byłem i film top
0
@nabial to ze Stonsami złoto. Szkoda że z Drejkiej mocniej nie pchali w szczególności na rynek USA
0
@CatalanDream jest napisane faza pucharowa