0

Jak ten Lipsk to przerżnął. 1.5k bym wyjął

0

Co ten Lipsk robi

0

Trzeba zmienić chip na już

0

Jak Fati kolano rozwalił to powodzenia ze sprzedażą

1

Jak nazywałby się Lewandowski gdyby był z Brazyli?
-Boazerio

4

Co zrobił Lewy, kiedy zobaczył przed sobą bramkarza?
- Zdębiał.

2

Lewy to Buk futbolu

0

Ale Raphinia i Ferran to się dobrali idealnie

5

Lewy by pewnie nie trafił XD

1

Czarodziej z Brazylii

4

Czemu Lewy strzela dużo bramek głową?
- Bo to chłop jak dąb.

9

Co gryzie Lewego?

Korniki

2

Do Lewego przyszedł św. Mikołaj. Rozdał wszystkim w domu prezenty i rozmawia z Bobkiem:
- Widzę, że nie cieszysz się z tego zwierzątka, które ci podarowałem.
- Bo ja chciałem pieska albo kotka!
- Niestety zabrakło! Inne dzieci też nie dostały.
- Ale ja się boję tego bobra!

20

Jak się nazywa ulubiona wokalistka Lewego?
- Kora

8

Lewy to drewno klasy Rasiaka

0

Abdul Mumin?

8

@brd42 a kto nas trenował od Valverde? Jeden od krów farmer, Kuman co się odbijał nawet od przeciętnych klubów i teraz bez doświadczenia Xavi. Przecież od 2020 w tym klubie nie było trenera

1

U nas jest brak jakiejkolwiek gry zespołowej, zero schematów, zero jakiejkolwiek chemii pomiędzy zawodnikami, a to przecież za to Xavi odpowiada. Pep mówił, że jest po to, by pokazać zawodnikom jak dostać się pod bramkę, a reszta to decyzja piłkarzy. U nas jest chaos i jeszcze raz chaos, od jakiegoś czasu wgl nie tworzymy sytuacji.

0

Xavi pakuj mandżur, tylko za niego przyjdzie Marquez i pewnie będzie powtórka z rozrywki

1

Człowiek dał btts i się zaczyna martwić

0

@Gaz weź sie nie kompromituj

0

Xaviego i tak nie pogonią bo będzie gadane, że priorytet to wyjście z grupy LM XD na farcie wyjdzie z drugiego i trafi na Bayern/City ale do lutego się utrzyma

0

@Barca_bwo wyjście z grupy ofc

1

Laporta wyrzucaj tego Xaviego bo czuję w kościach, że my i LM przewalimy

1

XDDDDDD dobre to zaraz 5 maja strzelić czy jak to szło?

0

Da się na jakimś buku postawić, że nie wyjdziemy z grupy?

0

Przynajmniej wiadomo, źe nie udało się wymienić chipa

1

@jedrek7000 jak tu jest brak schematów i jakiejkolwiek gry zespołowej. To wygląda jak gra na orliku i liczenie na indywidualne akcje

4

@Dundersztyc Ty pijany jesteś?

1

skończyłem właśnie 3 sezon the office pl i Vanessa TOP - mega piękna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?