Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak ten Lipsk to przerżnął. 1.5k bym wyjął
0
Co ten Lipsk robi
0
Trzeba zmienić chip na już
0
Jak Fati kolano rozwalił to powodzenia ze sprzedażą
1
Jak nazywałby się Lewandowski gdyby był z Brazyli?
-Boazerio
4
Co zrobił Lewy, kiedy zobaczył przed sobą bramkarza?
- Zdębiał.
2
Lewy to Buk futbolu
0
Ale Raphinia i Ferran to się dobrali idealnie
5
Lewy by pewnie nie trafił XD
1
Czarodziej z Brazylii
4
Czemu Lewy strzela dużo bramek głową?
- Bo to chłop jak dąb.
9
Co gryzie Lewego?
Korniki
2
Do Lewego przyszedł św. Mikołaj. Rozdał wszystkim w domu prezenty i rozmawia z Bobkiem:
- Widzę, że nie cieszysz się z tego zwierzątka, które ci podarowałem.
- Bo ja chciałem pieska albo kotka!
- Niestety zabrakło! Inne dzieci też nie dostały.
- Ale ja się boję tego bobra!
20
Jak się nazywa ulubiona wokalistka Lewego?
- Kora
8
Lewy to drewno klasy Rasiaka
0
Abdul Mumin?
8
@brd42 a kto nas trenował od Valverde? Jeden od krów farmer, Kuman co się odbijał nawet od przeciętnych klubów i teraz bez doświadczenia Xavi. Przecież od 2020 w tym klubie nie było trenera
1
U nas jest brak jakiejkolwiek gry zespołowej, zero schematów, zero jakiejkolwiek chemii pomiędzy zawodnikami, a to przecież za to Xavi odpowiada. Pep mówił, że jest po to, by pokazać zawodnikom jak dostać się pod bramkę, a reszta to decyzja piłkarzy. U nas jest chaos i jeszcze raz chaos, od jakiegoś czasu wgl nie tworzymy sytuacji.
0
Xavi pakuj mandżur, tylko za niego przyjdzie Marquez i pewnie będzie powtórka z rozrywki
1
Człowiek dał btts i się zaczyna martwić
0
@Gaz weź sie nie kompromituj
0
Xaviego i tak nie pogonią bo będzie gadane, że priorytet to wyjście z grupy LM XD na farcie wyjdzie z drugiego i trafi na Bayern/City ale do lutego się utrzyma
0
@Barca_bwo wyjście z grupy ofc
1
Laporta wyrzucaj tego Xaviego bo czuję w kościach, że my i LM przewalimy
1
XDDDDDD dobre to zaraz 5 maja strzelić czy jak to szło?
0
Da się na jakimś buku postawić, że nie wyjdziemy z grupy?
0
Przynajmniej wiadomo, źe nie udało się wymienić chipa
1
@jedrek7000 jak tu jest brak schematów i jakiejkolwiek gry zespołowej. To wygląda jak gra na orliku i liczenie na indywidualne akcje
4
@Dundersztyc Ty pijany jesteś?
1
skończyłem właśnie 3 sezon the office pl i Vanessa TOP - mega piękna