1

@JimMorrisonFCB będzie jak z United w LE co miał wrócić na rewanz, a nie było go 3 miesiące

1

@PatrychoO no już ponad miesiąc, a chyba dalej nie trenuje z drużyną.
Przynajmniej na shortsach na ig jej nie widziałem

0

Co wgl z Alexia słychać? Dalej ma jakieś problemy po tej kontuzji?

2

@Kamiloza91 Iniesta, Xavi, Busquets

0

@Chaoss bardzo fajny

2

@tomek8756 oglądałem to wczoraj xd

0

@Cotutajsiedzieje plus Lewy grał w prime Bayernie

3

Trafimy na PSV i nikt z naszych ofensywnych zawodników nie będzie w stanie przejść Desta, a pewnie i on sam zanotuje jakąś asystę. Już to widzę

0

@lntrowertyk wczoraj w TVP mówili, że nie ma szansy

4

Kłeczka bym odstrzelił

0

Co się na tym TVP dzieje, ludzie

0

@Herato Lewandowski

0

@MesQueUnClub96 Xavi był kozakiem absolutnym, przecież nawet znalazł sie w 11 wszech czasów ale dla mnie Iniesta też był lepszym piłkarzem.

0

Każdy mecz gramy lepiej i kontrolujemy,a i tak przegrywamy bądź remisujemy. Ciekawe co dla Xaviego oznacza być gorszym, ale chyba bym wolał tego nie wiedzieć

4

@PatrychoO Roque akurat przychodzi po 10 latach xd

0

Ciekawe co im Xavi mówi przed meczem, że zawsze w pierwszych 3 minutach rywale mają setkę

0

Jedno dobre spotkanie wypada na 10-15 grania piachu. Rok temu chociaż ten paździerz w lidze to się przepychało po 1:0 i jakoś to szło, a teraz to już żenująco wygląda

1

Jak zwykle zaczynają zajebsicie

7

Raphinia i Lewy. Bracia pierdolec jak ja ich nienawidzę

1

@GadulkiGembulki_FCB 0-0 z Santander ale to jest prawie 3 miechy po moich urodzinach bo akurat mundial był i przerwa

0

@Hosh przecież on pisał kom że sugeruje taki smak dla beki

3

@Piernik jest różnica jak drużyna jest w budowie i rzeczywiście widać progres tej budowy. U Xaviego po dwóch latach nie widać nic, a nawet wygląda to jeszcze gorzej niż jak dostawał drużynę. Przecież najlepszą piłkę graliśmy luty-marzec 2022

0

@PatrychoO on nie napisał że sugeruje taki smak?

1

@barcanawieki Zygmunt Stary był kiepski tak samo. Miał szansę zrobić z Polski największą potęgę i ukrócić Habsburgów to nie wiadomo co on wyprawiał, totalnie nie nadawał się do twardej polityki i szedł na wszystkie ustępstwa

0

Jak tam statystyki Xaviego w LM?

0

@Kuba_1 od każdego na łeb, może z Kopenhaga wyrównany mecz będzie

3

Xavi: Zawodnicy są źli, bo dominujesz w meczu, grasz lepiej niż Antwerpia, masz okazje... i przegrywasz...

0

@DonMatteo901 on po tej porażce będzie mówił, że zagraliśmy dobre spotkanie

0

@arasz1819 może i ledwo ale 3 i tak nam wsadzi

0

w 1/8 Kylian znowu 3 nam załaduje w Barcelonie i się skończą smiechy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?