Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JimMorrisonFCB będzie jak z United w LE co miał wrócić na rewanz, a nie było go 3 miesiące
1
@PatrychoO no już ponad miesiąc, a chyba dalej nie trenuje z drużyną.
Przynajmniej na shortsach na ig jej nie widziałem
0
Co wgl z Alexia słychać? Dalej ma jakieś problemy po tej kontuzji?
2
@Kamiloza91 Iniesta, Xavi, Busquets
0
@Chaoss bardzo fajny
2
@tomek8756 oglądałem to wczoraj xd
0
@Cotutajsiedzieje plus Lewy grał w prime Bayernie
3
Trafimy na PSV i nikt z naszych ofensywnych zawodników nie będzie w stanie przejść Desta, a pewnie i on sam zanotuje jakąś asystę. Już to widzę
0
@lntrowertyk wczoraj w TVP mówili, że nie ma szansy
4
Kłeczka bym odstrzelił
0
Co się na tym TVP dzieje, ludzie
0
@Herato Lewandowski
0
@MesQueUnClub96 Xavi był kozakiem absolutnym, przecież nawet znalazł sie w 11 wszech czasów ale dla mnie Iniesta też był lepszym piłkarzem.
0
Każdy mecz gramy lepiej i kontrolujemy,a i tak przegrywamy bądź remisujemy. Ciekawe co dla Xaviego oznacza być gorszym, ale chyba bym wolał tego nie wiedzieć
4
@PatrychoO Roque akurat przychodzi po 10 latach xd
0
Ciekawe co im Xavi mówi przed meczem, że zawsze w pierwszych 3 minutach rywale mają setkę
0
Jedno dobre spotkanie wypada na 10-15 grania piachu. Rok temu chociaż ten paździerz w lidze to się przepychało po 1:0 i jakoś to szło, a teraz to już żenująco wygląda
1
Jak zwykle zaczynają zajebsicie
7
Raphinia i Lewy. Bracia pierdolec jak ja ich nienawidzę
1
@GadulkiGembulki_FCB 0-0 z Santander ale to jest prawie 3 miechy po moich urodzinach bo akurat mundial był i przerwa
0
@Hosh przecież on pisał kom że sugeruje taki smak dla beki
3
@Piernik jest różnica jak drużyna jest w budowie i rzeczywiście widać progres tej budowy. U Xaviego po dwóch latach nie widać nic, a nawet wygląda to jeszcze gorzej niż jak dostawał drużynę. Przecież najlepszą piłkę graliśmy luty-marzec 2022
0
@PatrychoO on nie napisał że sugeruje taki smak?
1
@barcanawieki Zygmunt Stary był kiepski tak samo. Miał szansę zrobić z Polski największą potęgę i ukrócić Habsburgów to nie wiadomo co on wyprawiał, totalnie nie nadawał się do twardej polityki i szedł na wszystkie ustępstwa
0
Jak tam statystyki Xaviego w LM?
0
@Kuba_1 od każdego na łeb, może z Kopenhaga wyrównany mecz będzie
3
Xavi: Zawodnicy są źli, bo dominujesz w meczu, grasz lepiej niż Antwerpia, masz okazje... i przegrywasz...
0
@DonMatteo901 on po tej porażce będzie mówił, że zagraliśmy dobre spotkanie
0
@arasz1819 może i ledwo ale 3 i tak nam wsadzi
0
w 1/8 Kylian znowu 3 nam załaduje w Barcelonie i się skończą smiechy