1

Koszulkę Frenkiego muszę powinąć bo zaraz chłopa nie będzie

14

wywiad Roberto po meczu to jest naplucie w twarz każdemu kibicowi. Po takich słowach powinien być wyjazd z klubu

0

jedyna szansa na trofeum w tym roku to puchar gampera

1

Araujo pakuj sie na pociag do Monachium tylko chlop gra na niską cene trensferu

0

@norbi77 my jestesmy w rozsypce

5

nie no serio po tym meczu Xavi niech pokaże resztki honoru i poda sie do dymisji

3

Xavi trzyma taktyki na ćwierćfinał LM, spokojnie

0

W takim tempie to Fdj czy Pedri zaraz nam w lecie odejdą i tyle będzie. Z problemami finansowymi nie ogarniamy żadnego zastępstwa jak i tak dalej brakuje nam śpd, skrzydłowego czy PO. Xavi siedzi tu już dwa lata i te drużyna coraz bardziej się rozsypuje

5

Dlaczego zawsze w trakcie meczów z Realem gdy przegrywamy to nagle się tutaj pojawiają jakieś konta fanów prześcieradeł? Kojarzę kilku stałych bywalców ale teraz jakiś wypad nowokont

1

Dobra włączam. Brawo Robercik, zawsze w ciebie wierzyłem

0

Nie oglądam meczu ale jak tam? Jesteśmy lepsi i Real nie zasługuje?

0

@Bartula co mówił o Cruyffie?

2

Niech biorą kogoś na ławę nawet do końca sezonu. Efekt nowej miotły akurat na LM z Napoli powinien zadziałać, a potem szukać jakiegoś sensownego trenera by od lipca zaczynał

3

Wyłączyłem, nawet nie chce mi się tego oglądać

1

@VegetaPolska a co się z tym Kępa dzieje?

0

@Blanco16 13 pro

0

@Blanco16 mam pro 2 kupione rok temu jak wyszły i ciężko ocenić. Na początku to serio było klasa, ale po nowych aktualizacjach ANC przestało tak dobrze działać (i to nie mój problem, bo nawet były nitki na reddicie). Jakoś od lutego nie jestem w stanie wyciszyć np dzięków w tramwaju czy nie mówiąc już o samolocie, a wcześniej było super. Mam sporo urządzeń z IOS czy MacOSem więc wszystko działa super z przełączaniem itd, ale jakbym miał brać same douszne to szukałbym czegoś lepszego

1

@Encore moja crush

0

A Roque dlaczego wczoraj nie grał?

0

@PatrychoO ice lepszy?

0

@MichuZ44 zico grałem w drafcie i zupełnie mnie nie powalił, a taki Cruyff śmigał jak zły

1

@MichuZ44 żałuje w sumie że to skipnalem ale liczyłem i dalej liczę że wleci cruyff

2

Lewy z Bayernu ładuje pod ładę bombę na dłuższy

0

@PatrychoO precyzyjne te z r1?

0

@PatrychoO jak Guijarro się sprawuje? Bo myślę nad nią albo Modriciem RTTK. Mam tego Pedriego 89 ale on za słaby fizycznie

0

@draxidox 250 chyba jechalem tez bolonia-florencja

0

@michaleu mocno spieprzyli końcówke imho. 60% mocno trzymał w napięciu, co chwile jakieś zwroty akcji, a jednak wyszło to co każdy sie spodziewał, bez żadnego szału

0

@PatrychoO dałem bramkarkę z wolfsburga a tak identyko

1

@Ptasior oby tak było ale ostatnie mecze nie wróżą nic dobrego( w sumie to samo mogą powiedzieć kibice Napoli)

0

@Safrani to może nwm ale zamiast wydawać jakieś 40 mln na rekina, 70 mln na cygana udającego Brazylijczyka lepiej przeznaczyć część kwoty na trenera i sztab?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?