Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Roque to jak widać był sprowadzony tylko dlatego, że Endrick wybrał Real. Totalny amator z faweli
0
@qbuteq oczywiście miałem czyste Bilbao na kuponie i był to jedyny mecz co nie wszedł
0
@MichuZ44 to chyba jakiś pracownik ea
1
@PatrychoO ten 3x85+ jakos tak, najlpeszy ov to i tak kane 90, strasznie kiepsko lecialo
2
cech toty icon z picka, a tak nic
1
@PatrychoO ja cały czas śmigam jej IFem i daje radę
0
@PatrychoO ewentualnie jej mogą dać future stars
0
@PatrychoO Paralluelo może dostanie 12 zawodnika. Ja liczę na specjalna Rolfo
0
@tristan87 o Raczek nawet jest. Stano nazwisko pomylił XD
0
@Zoker biedra syf
0
@NeroTFP1 a co on w banku robił wgl? XD
0
@masa11 już byle kogo bym widział tylko nie tego parodystę co jesy
0
@matirix20 rozwiązał bo zwalnia slot, a i tak nie będzie grał do końca sezonu. W lecie podpisuję nowy kontrakt
1
@PatrychoO imho on jest po prostu głupi i tyle
0
Felix też do odstrzału. Oby Laporta przejrzał na oczy, a nie się po niego zadłużał
1
Xavi powinien zrezygnować nawet jak to wygrają. Przecież każdy widzi, że to już nie ma sensu
0
Xavi przebija wszystkich od Setienów, Kumanów po te Jordi Rury czy inne
1
Nie no cały ten klub jest do wyjebania w pizdu. Co to kurwa jest
0
13 drużyna 3 ligi i taki pazdzierz XD albo piłkarze grają na zwolnienie albo im się w dupach poprzewracało. Oni to bez trenera powinni sami wygrać
0
@tristan87 wiśnia odszedł chyba to nic dziwnego
0
@AlwaysBlaugrana dzięki wielkie
0
Klasycznie odpada z niżej rozstawionymi.
0
Kończ to Rybka
0
@AlwaysBlaugrana authentic to ta player edition?
0
@karci0 z tego co wiem to są z tych materiałowo typowo pod wysiłek fizyczny i się zastanawiam czy przez to nie są za cienkie przez co gorsze jakościowo jako noszenie casual
1
@Emhyr czyli wybieganie na pozycję nie jest zakazane?
0
Koszulki meczowe te pleyers edition są lepszej jakości/lepiej wyglądają? Zawsze miałem tylko te klasyczne stadionowe repliki ale tak patrzę na stronie i mam wrażanie że meczową wygląda lepiej( albo sobie wkręcam)
9
@Rewolucja123 podobnie ja się w robocie zbierałem rok xd i w końcu znalazła chłopaka. Idź pytaj i tyle, nic nie tracisz i tylko możesz zyskać więc sytuacja win:win
0
@Sulimo tutaj trzeba trenera-menadżera który ma szacunek całego świata i nie da sobie wejść na głowę. Kogoś kto będzie odpowiedzialny za cały pion sportowy, a nie marionetka w rękach prezesa. Obecnie jest tylko dwóch takich: Klopp i Pep.
0
Ciekawe czy Paralluelo dostanie 12 zawodniak toty czy szykują ją do future stars