2

Roque to jak widać był sprowadzony tylko dlatego, że Endrick wybrał Real. Totalny amator z faweli

0

@qbuteq oczywiście miałem czyste Bilbao na kuponie i był to jedyny mecz co nie wszedł

0

@MichuZ44 to chyba jakiś pracownik ea

1

@PatrychoO ten 3x85+ jakos tak, najlpeszy ov to i tak kane 90, strasznie kiepsko lecialo

2

cech toty icon z picka, a tak nic

1

@PatrychoO ja cały czas śmigam jej IFem i daje radę

0

@PatrychoO ewentualnie jej mogą dać future stars

0

@PatrychoO Paralluelo może dostanie 12 zawodnika. Ja liczę na specjalna Rolfo

0

@tristan87 o Raczek nawet jest. Stano nazwisko pomylił XD

0

@Zoker biedra syf

0

@NeroTFP1 a co on w banku robił wgl? XD

0

@masa11 już byle kogo bym widział tylko nie tego parodystę co jesy

0

@matirix20 rozwiązał bo zwalnia slot, a i tak nie będzie grał do końca sezonu. W lecie podpisuję nowy kontrakt

1

@PatrychoO imho on jest po prostu głupi i tyle

0

Felix też do odstrzału. Oby Laporta przejrzał na oczy, a nie się po niego zadłużał

1

Xavi powinien zrezygnować nawet jak to wygrają. Przecież każdy widzi, że to już nie ma sensu

0

Xavi przebija wszystkich od Setienów, Kumanów po te Jordi Rury czy inne

1

Nie no cały ten klub jest do wyjebania w pizdu. Co to kurwa jest

0

13 drużyna 3 ligi i taki pazdzierz XD albo piłkarze grają na zwolnienie albo im się w dupach poprzewracało. Oni to bez trenera powinni sami wygrać

0

@tristan87 wiśnia odszedł chyba to nic dziwnego

0

@AlwaysBlaugrana dzięki wielkie

0

Klasycznie odpada z niżej rozstawionymi.

0

Kończ to Rybka

0

@AlwaysBlaugrana authentic to ta player edition?

0

@karci0 z tego co wiem to są z tych materiałowo typowo pod wysiłek fizyczny i się zastanawiam czy przez to nie są za cienkie przez co gorsze jakościowo jako noszenie casual

1

@Emhyr czyli wybieganie na pozycję nie jest zakazane?

0

Koszulki meczowe te pleyers edition są lepszej jakości/lepiej wyglądają? Zawsze miałem tylko te klasyczne stadionowe repliki ale tak patrzę na stronie i mam wrażanie że meczową wygląda lepiej( albo sobie wkręcam)

9

@Rewolucja123 podobnie ja się w robocie zbierałem rok xd i w końcu znalazła chłopaka. Idź pytaj i tyle, nic nie tracisz i tylko możesz zyskać więc sytuacja win:win

0

@Sulimo tutaj trzeba trenera-menadżera który ma szacunek całego świata i nie da sobie wejść na głowę. Kogoś kto będzie odpowiedzialny za cały pion sportowy, a nie marionetka w rękach prezesa. Obecnie jest tylko dwóch takich: Klopp i Pep.

0

Ciekawe czy Paralluelo dostanie 12 zawodniak toty czy szykują ją do future stars

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?