Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xavi taktycznie to już się popisał rok temu z United i widzę, że jeszcze ma asy w rękawie
0
wjebia nam jak nic na 2
1
czlowieku zdejmuj tego Pedriego, przeciez pomocy nie ma od 20 minut
9
Xavi jest 2 lata już trenerem, a braki taktyczne ma dalej jak jakiś amator
5
dawać tego Flicka już teraz, to nawet nie ma co czekać
3
czlowieku zrob jakies zmiany bo nasi stoja od 15 minut
0
oni to przegraja jeszcze xD
2
nasi od 10 nie biegali, Xavi bez zmian, nie dojezdza chlop
2
kamere wywalilo?
0
brawo Robercik
1
Pedri to jest taki wrak piłkarza
0
trzeba strzelic bo Napoli jest obsrane bardziej niz my
1
@Azi identyczna sytuacja jak z Ramosem, który jako ŚO był poprawny (nawet bdb), ale strzelał sporo bramek i ludzie zaczęli go wstawiać do top3 w historii xD
1
@PatrychoO no syf jest mega
0
@bari_94 Deco nie jest fanem Flicka
1
@PatrychoO a o Rolfo coś słychać z powrotem? Bo od miesiąca wrzucała treningi indywidualne i chyba nawet coś z piłka
1
@PatrychoO si, pewnie ma już nawet oferty ze Stanów. Rok w piłkę praktycznie nie grala, dalej coś z tym kolanem jest nie tak więc wątpię by klub w takiej sytuacji (jak i finansowej)szedł aż na taką podwyżkę. Jedno trzeba jej jednak oddać, że w formie to zdecydowanie najlepsza zawodniczka na świecie
0
@norbi77 nie no w grze lepiej wyglądała XD
1
@Forsyth uuuu to ciekawe co teraz na to PO
0
@Forsyth o co chodzi xd
0
@SkN atleti na wyjazdach się mocno męczy. To inna drużyna gdy gra u siebie
0
@AmigoBlancos patrząc na grę Barcelony na wyjazdach w Europie za Xaviego to bym uważał z tym btts
0
@Emhyr patrząc na statystki to i Raphinie obronisz bo kręci liczby
0
@Emhyr I na choooooj on tutaj xd one season wonder
0
@BorzyKrzys no ładna jest trzeba przyznać
1
@mindbender84 on to często takie akcje robił jak w polu karnym przy rogach wjeżdżał z bara w przeciwników
0
Xavi to chyba na prochach jakiś xd
1
No ładnie tutaj Robercik
1
niezle ta noge sobie rozwalila jak tak widac xD
0
@ViscaelBarca2007 Nagelsmann to najlepsza kandydatura. Ale mało o nim informacji w prasie więc pewnie bez szans. Ostatecznie wolę Flicka niż Włocha