Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 opętany? XD
0
@draxidox losową stronę mógł wziąć
0
@Ojciec5tkidzieci w Hiszpani nie mozna po 22 kupic
0
@!34RC3!_0N4 fajnie jakby z własnym brandem wyszli i łapali potem kolabo z innymi
1
@Rust_Cohle mają takie w sklepie ale bez kappy właśnie
0
Jakby uderzali w jakieś fajne kolabo z innymi markami to byłby sztos w opór. Potencjał jest na fajny brand z ciuchami
1
@Dalhi po prostu jesteś jednym z tych który idealizuje przeszłość(dość popularne). Najlepszy sezon Ronaldo nie miał podjazdu do żadnego z top5 Messiego.
0
@Kengo na bank chłop ma coś z głową i po prostu koło 30 mu się pewnie uaktywniło i jest coraz gorzej
3
@Dalhi Messiego nie oglądałeś? Czy straciłeś wzrok
0
@PatrychoO Rolfo chyba w sbc ma być XD Fajnie że karty Barcy wpadają do SBC
0
@BorzyKrzys gdzie scena z poduszka
2
Pakuj mandzur chłopie i idz w balet z Ronaldinho bo tylko do tego się nadajesz
0
@Dawidfcb1998 doku zawodnik jednego zwodu xd jeszcze bez miejsca na rozpędzenie się w LL
0
@TR3YWAY z pocałowaniem ręki tylko nwm kogo by można kupić bo chyba brak alternatyw
3
taki Fermin to sie powinien w 65 minucie pojawic w Neapolu za Pedriego
4
Raphinia co ludzi nabral uderzeniem w towarzyskim z Realu xD
0
pewne 3:0 w 60 minucie. Kiedy tak ostatnio było?
0
oszukany Brazol jak nic
0
ale ten Raphinia to jest placek
1
@FutureFCBarcelona jak gość uczył 15 przedmiotów w szkole to można było ogarnąć, że coś jest nie tak
0
Jak Xavi ma zostać do końca sezonu to może niech zostanie i będzie sobie podpatrywał jak treningi prowadzi Flick ze swoim sztabem
1
@Seledynowy a kto ma tam grać? Jak bez niego jest jeszcze gorzej
0
@Pawel13sz no na ten brak kontroli to może było jakoś reagować jak w pomocy już nikt nie biegał przy 1:0
0
@Emhyr ten mecz tylko nas utwierdził w przekonaniu, że Xavi na mecz ma max jeden plan
0
Ciekawe jaką bombę rzuci trenejro na konferencji
0
aż mi się przypomniał manewr iq200 Xaviego z meczu z United. Gdzie do połowy Xavi nie ogarnał, że Rashford jednak nie biega na skrzydle, tylko jest N i wypadałoby jednak przesunąć Aruajo na środek
1
w Barcelonie juz powinien na nich czekać Flick
4
ale Xavi to jest beton taktyczny
0
grajcie juz na czas czy cos bo wstyd z pilka sie pokazac
0
Xavi thank you and good luck