1

@MesQueUnClub_87 opętany? XD

0

@draxidox losową stronę mógł wziąć

0

@Ojciec5tkidzieci w Hiszpani nie mozna po 22 kupic

0

@!34RC3!_0N4 fajnie jakby z własnym brandem wyszli i łapali potem kolabo z innymi

1

@Rust_Cohle mają takie w sklepie ale bez kappy właśnie

0

Jakby uderzali w jakieś fajne kolabo z innymi markami to byłby sztos w opór. Potencjał jest na fajny brand z ciuchami

1

@Dalhi po prostu jesteś jednym z tych który idealizuje przeszłość(dość popularne). Najlepszy sezon Ronaldo nie miał podjazdu do żadnego z top5 Messiego.

0

@Kengo na bank chłop ma coś z głową i po prostu koło 30 mu się pewnie uaktywniło i jest coraz gorzej

3

@Dalhi Messiego nie oglądałeś? Czy straciłeś wzrok

0

@PatrychoO Rolfo chyba w sbc ma być XD Fajnie że karty Barcy wpadają do SBC

0

@BorzyKrzys gdzie scena z poduszka

2

Pakuj mandzur chłopie i idz w balet z Ronaldinho bo tylko do tego się nadajesz

0

@Dawidfcb1998 doku zawodnik jednego zwodu xd jeszcze bez miejsca na rozpędzenie się w LL

0

@TR3YWAY z pocałowaniem ręki tylko nwm kogo by można kupić bo chyba brak alternatyw

3

taki Fermin to sie powinien w 65 minucie pojawic w Neapolu za Pedriego

4

Raphinia co ludzi nabral uderzeniem w towarzyskim z Realu xD

0

pewne 3:0 w 60 minucie. Kiedy tak ostatnio było?

0

oszukany Brazol jak nic

0

ale ten Raphinia to jest placek

1

@FutureFCBarcelona jak gość uczył 15 przedmiotów w szkole to można było ogarnąć, że coś jest nie tak

0

Jak Xavi ma zostać do końca sezonu to może niech zostanie i będzie sobie podpatrywał jak treningi prowadzi Flick ze swoim sztabem

1

@Seledynowy a kto ma tam grać? Jak bez niego jest jeszcze gorzej

0

@Pawel13sz no na ten brak kontroli to może było jakoś reagować jak w pomocy już nikt nie biegał przy 1:0

0

@Emhyr ten mecz tylko nas utwierdził w przekonaniu, że Xavi na mecz ma max jeden plan

0

Ciekawe jaką bombę rzuci trenejro na konferencji

0

aż mi się przypomniał manewr iq200 Xaviego z meczu z United. Gdzie do połowy Xavi nie ogarnał, że Rashford jednak nie biega na skrzydle, tylko jest N i wypadałoby jednak przesunąć Aruajo na środek

1

w Barcelonie juz powinien na nich czekać Flick

4

ale Xavi to jest beton taktyczny

0

grajcie juz na czas czy cos bo wstyd z pilka sie pokazac

0

Xavi thank you and good luck

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?