Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Flick może Robercika odzyska
0
Tego grzyba jeszcze zabrakło
0
@Pawci023x No sponsora siłą rzeczy bardziej interesują wyświetlenia niż subskrypcje
4
@cules100pro chłop wali kit
1
@bartas97 pociąg Real Madryt zatrzymuje się tylko raz xd
1
Gundogan ma szczęście ze jego trenerem jest Xabi bo będzie w przyszłości wiedział jakich błędów nie popełniać
0
Myślałem że on się tak ładnie zabrał, a tam coś się fartnelo jednak xd
1
Gundogan to chyba jedyny zawodnik któremu się chce
0
No tutaj ładnie to zrobił
0
11 randomów z orlika by grała lepiej zespołowo niż my i to jest wina Xaviego, że przez dwa lata nie potrafił stworzyć drużyny
1
my gramy gorzej niż za Kumana
2
@koziar dlaczego Tusk nie? Przecież kiedyś jak był premierem to nawet z Górskim na kabarecie się pojawił
1
@MichuZ44 najlepsze to 0.7 co Messiego trafiło xd 0.7 go chyba wypił pracownik EA jak to pisal
1
@Sulimo Laporta chyba bardziej nadaje się jako strażak ale na długoterminowo trzeba szukać kogoś lepszego
1
@bari_94 Motte weźmie bo ziomek od baletów
1
@PatrychoO git dzięki. To będę musiał go powinąć za Gaviego ice bo mu brakuje strzałów. Chociaż jeszcze nad paczką za 500k myślałem
0
@PatrychoO jak ten Xavi chodzi? Jako b2b da radę?
1
Obiecałem sobie że jak wygrają z Napoli to trzeba na ćwierćfinał polecieć bo pewnie długo w 1/4 nas znowu nie będzie. Ale po wczorajszym meczu to mam spore wątpliwości. Żeby grającą w 10 ossasuna potrafiła nas cisnąć. Przecież ci piłkarze bez trenera powinni ten mecz w spokoju dokończyć
0
XDDDDDDD trochę mi szlak było jak ogłosił, że odchodził ale potem wystarczył wczorajszy mecz i ta konferencja bym sobie przypomniał dlaczego chłop się nie nadaje
5
@Arden z drugiej strony Flick nie dostał transferów jakich chciał i odszedł z Bayernu. W Barcelonie z transferami będzie jeszcze gorzej bo i kasy nie ma, to jak widać i prezes kupuje po znajomościach
1
@MichuZ44 chyba nie xd o tych banach to też ktoś pisał na reddicie więc może być fejk
0
@MichuZ44 za pack glitcha chyba banowali
0
@ZwyklyKibicBarcy04 tam jeszcze był błąd że leciały kobietki z włoskiej xd
0
@Transu96 kto?
0
@Transu96 błąd w gierce xd każdy trafił
3
@escarabajo chyba Południowa xd
0
@kamilop Araujo bym gonił ale Frenkiego szkoda
0
@tristan87 zaraz borek mu zabroni występowania u Stana
5
@tbas kłeczka bym odstrzelił pierwszego
1
Komentarz usunięty