0

Flick może Robercika odzyska

0

Tego grzyba jeszcze zabrakło

0

@Pawci023x No sponsora siłą rzeczy bardziej interesują wyświetlenia niż subskrypcje

4

@cules100pro chłop wali kit

1

@bartas97 pociąg Real Madryt zatrzymuje się tylko raz xd

1

Gundogan ma szczęście ze jego trenerem jest Xabi bo będzie w przyszłości wiedział jakich błędów nie popełniać

0

Myślałem że on się tak ładnie zabrał, a tam coś się fartnelo jednak xd

1

Gundogan to chyba jedyny zawodnik któremu się chce

0

No tutaj ładnie to zrobił

0

11 randomów z orlika by grała lepiej zespołowo niż my i to jest wina Xaviego, że przez dwa lata nie potrafił stworzyć drużyny

1

my gramy gorzej niż za Kumana

2

@koziar dlaczego Tusk nie? Przecież kiedyś jak był premierem to nawet z Górskim na kabarecie się pojawił

1

@MichuZ44 najlepsze to 0.7 co Messiego trafiło xd 0.7 go chyba wypił pracownik EA jak to pisal

1

@Sulimo Laporta chyba bardziej nadaje się jako strażak ale na długoterminowo trzeba szukać kogoś lepszego

1

@bari_94 Motte weźmie bo ziomek od baletów

1

@PatrychoO git dzięki. To będę musiał go powinąć za Gaviego ice bo mu brakuje strzałów. Chociaż jeszcze nad paczką za 500k myślałem

0

@PatrychoO jak ten Xavi chodzi? Jako b2b da radę?

1

Obiecałem sobie że jak wygrają z Napoli to trzeba na ćwierćfinał polecieć bo pewnie długo w 1/4 nas znowu nie będzie. Ale po wczorajszym meczu to mam spore wątpliwości. Żeby grającą w 10 ossasuna potrafiła nas cisnąć. Przecież ci piłkarze bez trenera powinni ten mecz w spokoju dokończyć

0

XDDDDDDD trochę mi szlak było jak ogłosił, że odchodził ale potem wystarczył wczorajszy mecz i ta konferencja bym sobie przypomniał dlaczego chłop się nie nadaje

5

@Arden z drugiej strony Flick nie dostał transferów jakich chciał i odszedł z Bayernu. W Barcelonie z transferami będzie jeszcze gorzej bo i kasy nie ma, to jak widać i prezes kupuje po znajomościach

1

@MichuZ44 chyba nie xd o tych banach to też ktoś pisał na reddicie więc może być fejk

0

@MichuZ44 za pack glitcha chyba banowali

0

@ZwyklyKibicBarcy04 tam jeszcze był błąd że leciały kobietki z włoskiej xd

0

@Transu96 kto?

0

@Transu96 błąd w gierce xd każdy trafił

3

@escarabajo chyba Południowa xd

0

@kamilop Araujo bym gonił ale Frenkiego szkoda

0

@tristan87 zaraz borek mu zabroni występowania u Stana

5

@tbas kłeczka bym odstrzelił pierwszego

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?