1

@Kuba_1 ten nawet wie co Gundogan myśli xd

0

Tuchel by teraz przyszedł i by jeszcze LM wygrał xD

0

@tristan87 ja tam dostałem zjebe jak chciałem przejść dookoła z drugiej strony, a ci sobie tak normalnie podeszli? xD

2

@LM10GOAT Roberto xDDDDDDDD liczy chyba na przedłużenie kontraktu

4

@BorzyKrzys o Żukowska coś z sensem napisała

1

@LM10GOAT Enrique ok bo chłop temat ogarnia. U nas potem za bardzo grę opierał na MSN, a taka Hiszpania mimo, że męczyła buła to też fajnie potrafiła zagrać (a tam wgl nie miał ofensywy xD)

0

@Arden pieniądze i zawsze ćwierćfinał to ćwierćfinał.

0

@Mattems teraz zapoczątkował nową passę i zmarnował czas

0

@Kamiloza91 dlatego tu trzeba trenera który ma posłuch i który złapie ich za mordy. Tylko Pep i Klopp pasują

0

To jest jeszcze gorsza decyzja niż odejście teraz i Marquez na tymczasowego

4

@Emhyr Kuman by już 10 razy wyleciał

3

gdyby tylko Arsenal nie grał tego meczu towarzyskiego w lecie jak finału Ligi Mistrzów ...

3

Xavi xavim ale co ci piłkarze odwalają za maniane to nie mam pytań

1

wyłączyłem przy 3:3 gdzie było mniej niż minuta doliczonego

0

Ferran fatalna zmiana

0

Xavi zaraz zawiesznie na nastepne spotkanie bedzie mial

1

z Xavim to już nie ma sensu, nawet jeśli są dogadani że odchodzi w lipcu to po prostu szkoda teraz tak marnować czas. Z nim nie wygramy nawet z Napoli, a tak jest szansa, że nawet tymczasowo z takim Marquezem zadziała efekt nowej miotły i chociaż ten ćwierćfinał LM zrobią

4

Real Madrid TV zaraz na żywo będzie nadawać

1

@LM10GOAT super dzięki

0

Wiadomo kiedy mniej więcej będą grane ćwierćfinały LM czy to dopiero jest ustalane po 1/8?

1

Co on wygaduje? Niech się poda do dymisji jak i tak wie, że odejdzie po sezonie

0

@PatrychoO a Gundo? Chyba nikogo z Barcy nie dadzą

0

@PatrychoO wlasnie widziałem jakieś leaki xD chyba umowa z konami robi swoje. Ja swoje rozbudowy już otwieralem wczoraj ale po tym nowym dropie to nawet słabo z fodderem wyszło.

1

No niech powie co się działo bo ja na przykład nie wiem. Chyba że chodzi o to jak nie uznali bramki w meczu o ligę czy wgl strzelonych bramek bo myśleli, że piłkarze nie trafili.

0

@Pedri16Future kto w top3 obok Kloppa i Pepa? Xavi?

2

W następnym meczu Xavi zakłada czapkę i okulary

3

@Emhyr ja też marzę aby Laporta marzył o zatrudnieniu Kloppa

5

To już wiadomo po co Robercik i Gundo. Będą namawiać Kloppa do przyjścia. Masterclass Laporty

1

@lucca87 kupiliśmy Roque bo Endrick wybrał Real i nie można było być tym gorszym

2

@Kessie byłem tam właśnie w Grudniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?