Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kuba_1 ten nawet wie co Gundogan myśli xd
0
Tuchel by teraz przyszedł i by jeszcze LM wygrał xD
0
@tristan87 ja tam dostałem zjebe jak chciałem przejść dookoła z drugiej strony, a ci sobie tak normalnie podeszli? xD
2
@LM10GOAT Roberto xDDDDDDDD liczy chyba na przedłużenie kontraktu
4
@BorzyKrzys o Żukowska coś z sensem napisała
1
@LM10GOAT Enrique ok bo chłop temat ogarnia. U nas potem za bardzo grę opierał na MSN, a taka Hiszpania mimo, że męczyła buła to też fajnie potrafiła zagrać (a tam wgl nie miał ofensywy xD)
0
@Arden pieniądze i zawsze ćwierćfinał to ćwierćfinał.
0
@Mattems teraz zapoczątkował nową passę i zmarnował czas
0
@Kamiloza91 dlatego tu trzeba trenera który ma posłuch i który złapie ich za mordy. Tylko Pep i Klopp pasują
0
To jest jeszcze gorsza decyzja niż odejście teraz i Marquez na tymczasowego
4
@Emhyr Kuman by już 10 razy wyleciał
3
gdyby tylko Arsenal nie grał tego meczu towarzyskiego w lecie jak finału Ligi Mistrzów ...
3
Xavi xavim ale co ci piłkarze odwalają za maniane to nie mam pytań
1
wyłączyłem przy 3:3 gdzie było mniej niż minuta doliczonego
0
Ferran fatalna zmiana
0
Xavi zaraz zawiesznie na nastepne spotkanie bedzie mial
1
z Xavim to już nie ma sensu, nawet jeśli są dogadani że odchodzi w lipcu to po prostu szkoda teraz tak marnować czas. Z nim nie wygramy nawet z Napoli, a tak jest szansa, że nawet tymczasowo z takim Marquezem zadziała efekt nowej miotły i chociaż ten ćwierćfinał LM zrobią
4
Real Madrid TV zaraz na żywo będzie nadawać
1
@LM10GOAT super dzięki
0
Wiadomo kiedy mniej więcej będą grane ćwierćfinały LM czy to dopiero jest ustalane po 1/8?
1
Co on wygaduje? Niech się poda do dymisji jak i tak wie, że odejdzie po sezonie
0
@PatrychoO a Gundo? Chyba nikogo z Barcy nie dadzą
0
@PatrychoO wlasnie widziałem jakieś leaki xD chyba umowa z konami robi swoje. Ja swoje rozbudowy już otwieralem wczoraj ale po tym nowym dropie to nawet słabo z fodderem wyszło.
1
No niech powie co się działo bo ja na przykład nie wiem. Chyba że chodzi o to jak nie uznali bramki w meczu o ligę czy wgl strzelonych bramek bo myśleli, że piłkarze nie trafili.
0
@Pedri16Future kto w top3 obok Kloppa i Pepa? Xavi?
2
W następnym meczu Xavi zakłada czapkę i okulary
3
@Emhyr ja też marzę aby Laporta marzył o zatrudnieniu Kloppa
5
To już wiadomo po co Robercik i Gundo. Będą namawiać Kloppa do przyjścia. Masterclass Laporty
1
@lucca87 kupiliśmy Roque bo Endrick wybrał Real i nie można było być tym gorszym
2
@Kessie byłem tam właśnie w Grudniu