0

@tomcias10 panowie to już straceni, trzeba na kobietki się przerzucić

0

@BoreekxD ciekawe czy go dodadzą i się załapie ja future stars

0

0

@PatrychoO a ile ona moze kosztowac? ja z paczek to nic nie trafiam, no i tez pozno zaczalem bo dopiero od polowy grudnia

0

Ona batlle liczysz że z paczki czy kupujesz?

0

@PatrychoO szkoda że Rolfo nie ma xd no Paralluelo przekrecona

0

@MichuZ44 gdzie Paralluelo

0

5

Mecz z Unionistas xd do czego to doszło, że serio możemy to przegrać

2

@lntrowertyk jak zawyłem na głos na uczelni z tego martwego ciągu

0

@NeroTFP1 na Okęciu już jest od lata

3

@Michael24 potrzeba czasu? Dwa lata i jest gorzej niż jak tu przychodził xd (no zawodników ma lepszych)

0

Gra o niższą cenę

0

@KamQiX różnica jest taka że już pierwszym sezonie Artety było widać poprawę gry i z czasem szło im coraz lepiej (ofc były też wahania formy). U Xaviego jest tylko jazda w dół, a siedzi tu już ponad dwa lata

1

@Tartar dlaczego po 2027?

0

Mourinho na asystenta Xaviego zamiast jego brata i po ligę mistrzów

0

@takisobiektos aaaa, super dzięki

0

@LM10GOAT jakie zawieszenie?

26

Realowcy się nagle o tego Rodriego spięli, a jak Busi był dymany całą karierę to siedzieli cicho

0

@Firestone zbyt elektryczny. Mógłby zagrać kilka dobrych spotkań to by cenę podbił + jego wygląd i można fajną sumkę dostać

1

@Ptasior właśnie też tego nie rozumiem. Xavi opowiada o jakiejś atmosferze itd, a na boisku oni stoją i mają totalnie wywalone

0

@Kubsoleon tutaj potrzeba trenera-menadżera jak Pep czy Klopp. Tej dwójce można dać ogromny kredyt zaufania bo w końcu to załapie i piłkarze nie będą świętymi krowami. Z tym Flickiem to właśnie różnie może być bo nie ma on takiej mocy przebicie jak wyżej wymieniona dwójka

0

@Michael24 Ferren to nawet u Pepa nie porywał i ten o tak o dał mu odejść. Nie ten kaliber piłkarza, do tego dochodzi już spalona głowa

0

@Pawlak1992 on może nie chce odejść bo jego brat i kumple stracą robotę? Kto ich zatrudni xd

1

Kobitki w środę robią vendettę za chłopów

0

@Mns21 Xavi bije wiele niechlubnych rekordów

2

@semafor najgorsze bota drużyna nawet nie tyle co stoi w miejscu tylko się cofa w rozwoju.

7

Gdzieś jeszcze pojawia się takie uczucie, że może ten mecz będzie punktem zwrotnym u Xaviego i gość ogarnie, że nie tędy droga ale potem czyta się słowa o kontrolowaniu meczu i gry z kontry Realu i człowiek już w nic nie wierzy

2

@semafor to samo pisałem. Przecież taki Frenkie to odejdzie w lecie, Pedri też się wypowiadał że chciałby wygrać LM

1

Zamiast kupować skrzydłowych ze spadkowiczów PL to można było wydać hajs na sztab i trenera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?