Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomcias10 panowie to już straceni, trzeba na kobietki się przerzucić
0
@BoreekxD ciekawe czy go dodadzą i się załapie ja future stars
0
Już uwielbiam Paralluelo za wczoraj
https://pictures.tribuna.com/image/dfcefe5d-f122-429e-bfe1-77a31bddbcea?width=1920&quality=70
0
@PatrychoO a ile ona moze kosztowac? ja z paczek to nic nie trafiam, no i tez pozno zaczalem bo dopiero od polowy grudnia
0
Ona batlle liczysz że z paczki czy kupujesz?
0
@PatrychoO szkoda że Rolfo nie ma xd no Paralluelo przekrecona
0
@MichuZ44 gdzie Paralluelo
0
@lntrowertyk si
5
Mecz z Unionistas xd do czego to doszło, że serio możemy to przegrać
2
@lntrowertyk jak zawyłem na głos na uczelni z tego martwego ciągu
0
@NeroTFP1 na Okęciu już jest od lata
3
@Michael24 potrzeba czasu? Dwa lata i jest gorzej niż jak tu przychodził xd (no zawodników ma lepszych)
0
Gra o niższą cenę
0
@KamQiX różnica jest taka że już pierwszym sezonie Artety było widać poprawę gry i z czasem szło im coraz lepiej (ofc były też wahania formy). U Xaviego jest tylko jazda w dół, a siedzi tu już ponad dwa lata
1
@Tartar dlaczego po 2027?
0
Mourinho na asystenta Xaviego zamiast jego brata i po ligę mistrzów
0
@takisobiektos aaaa, super dzięki
0
@LM10GOAT jakie zawieszenie?
26
Realowcy się nagle o tego Rodriego spięli, a jak Busi był dymany całą karierę to siedzieli cicho
0
@Firestone zbyt elektryczny. Mógłby zagrać kilka dobrych spotkań to by cenę podbił + jego wygląd i można fajną sumkę dostać
1
@Ptasior właśnie też tego nie rozumiem. Xavi opowiada o jakiejś atmosferze itd, a na boisku oni stoją i mają totalnie wywalone
0
@Kubsoleon tutaj potrzeba trenera-menadżera jak Pep czy Klopp. Tej dwójce można dać ogromny kredyt zaufania bo w końcu to załapie i piłkarze nie będą świętymi krowami. Z tym Flickiem to właśnie różnie może być bo nie ma on takiej mocy przebicie jak wyżej wymieniona dwójka
0
@Michael24 Ferren to nawet u Pepa nie porywał i ten o tak o dał mu odejść. Nie ten kaliber piłkarza, do tego dochodzi już spalona głowa
0
@Pawlak1992 on może nie chce odejść bo jego brat i kumple stracą robotę? Kto ich zatrudni xd
1
Kobitki w środę robią vendettę za chłopów
0
@Mns21 Xavi bije wiele niechlubnych rekordów
2
@semafor najgorsze bota drużyna nawet nie tyle co stoi w miejscu tylko się cofa w rozwoju.
7
Gdzieś jeszcze pojawia się takie uczucie, że może ten mecz będzie punktem zwrotnym u Xaviego i gość ogarnie, że nie tędy droga ale potem czyta się słowa o kontrolowaniu meczu i gry z kontry Realu i człowiek już w nic nie wierzy
2
@semafor to samo pisałem. Przecież taki Frenkie to odejdzie w lecie, Pedri też się wypowiadał że chciałby wygrać LM
1
Zamiast kupować skrzydłowych ze spadkowiczów PL to można było wydać hajs na sztab i trenera