0

@Roobo wg mnie słaba kandydatura. To jest trener na średniaki ligowe bez wielkich oczekiwń, a nie na kluby wielkości Barcelony. Flick też nie jest idealny ale jest zdecydowanie lepsza kandydatura

1

Davies i Mbappe na lewej,a u nas na PO Roberto

0

@PatrychoO ale Alexia chyba właśnie śmigała ostatnio na N, chyba ze ona też odejdzie w lecie bo były takie plotki

0

@PatrychoO o gościu

0

@PatrychoO a Putellas nie wróci na N?a ona chyba też futurę stars dostaje

0

@PatrychoO chyba się nie doczekam tej Paralluelo

4

@TR3YWAY Dawać go teraz to jeszcze efekt nowej miotły na Napoli się załapie

2

@krajana no właśnie zdaje sobie z tego sprawę i po prostu, aż niedobrze się robi

7

@tristan87 ja już nie mogę na to KO patrzeć. Chłop dostaje proste pytanie, a ten ciśnie dalej na Obajtka XD

29

@JimMorrisonFCB chłop na mundialu przecież celebrował nawet bramkę gdzie piłki nie dotknął XD

0

@tristan87 United?

1

@barcanawieki ja pewnie też bo właśnie zacząłem jej historię xd

3

Cała drużyna pcha na prawą do Yamala xD to są te taktyki Xaviego?

4

O Raphinie to pierwszy raz po 10 minutach od wejścia widzę

0

Jacy my chujowi jesteśmy. Nie przypominam sobie takich czasów

5

16 latek ciągnie drużynę xd

0

to chyba nie wina Peni byla jednak xD

0

Yamal co ostatnio gra

0

jest komplet? jakoś sporo osób się wydaje

1

@PatrychoO No o niej też mysle

0

Balde po 1 milion XD Ciągle liczę na Paralluelo w drugiej drużynie bo ile można jej IFem grać

1

@PatrychoO O.o właśnie sie zalogowałem bo nie miałem jak wcześniej. Super ta karta wygląda. Chyba będzie na CAM śmigała, za Putellas. Alexia na b2b i chyba Xavi robi wyjazd w klubu tak jak IRL

1

@tomek8756 obecnie w cv już się nie daje zdjęcia, jak ktoś chce patrzeć to hr i tak szuka na linkedinie

17

@Pedri16Future Ona jakaś zakochana w tym Mazurku czy o co chodzi XD

1

@PatrychoO Salma future stars? czy jak Balde dostanie to nie ma co już liczyć na Barcelone? xD

0

@BorzyKrzys Shia położy cały projekt pewnie xd

0

@PJ777 totalnie nie czuć braku Raphinii jak ma kontuzję. Chłop jest zbędny i trzeba za niego przytulić pitos

2

Zmęczony Klopp który chce odpocząć wpakuje się do Barcelony xd już to widzę

0

@4drian0 Jeden chłopiec urodził się z fiutkiem średnim, a drugi z zajebistym. Ogromnym!

0

@4drian0 no sporego ma kutanga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?