5

@Deviler no ten post to akurat o gówno się czepia, bo w ogłoszeniach zawsze podają technologie po przecinku

0

@13th ma potężne dwa argumenty

0

@kibic1899 Lucho to obecnie beton taktyczny wieć tylko indywidualnie jakis Mbappe może to ratować

1

@kowalzmc no tylko PSG albo od pośrednika (ale tutaj trzeba uważać bo oni często sprzedają bilety których nie mają bo liczą, że je od kogoś odkupią)

rok temu próbowałem na ligówke - ostatni mecz w sezonie i mi się nie udało + ceny mieli kosmiczne, w porównaniu do tych na CN

1

@kowalzmc na oficjalnej stronie PSG ale może być ciężko bo tam to szybko schodzi

0

@Emhyr a w polfinale Real i City w finale

0

16 w Barcelonie mecz?

0

@Rl9k1nG to ewenement

0

Kounde vs Mbappe? Walker mu nie dawał rady

0

@reloaded dmt może i potem se waporyzuje przez butle

8

@draxidox ludzie którym nie pasuje ten przepis, prawdopodobnie sami jeżdzą po pijaku

0

@Albatros co to za gość? XD pierwsze o nim słyszę

0

@Mow_mi_Douglas dla mnie taka lepsza wersja Puiga, czasami tak biega nie wiadomo gdzie

0

@Albatros ten gała co w pierdlu za gwalt siedzi?

0

Wydaje mi się że nam Arsenal by z 4 władował XD

2

Oriol niech wypierdala

0

Roberto jak wjechał xd Kontrakt na 5 lat

0

Raphinia nawet strzelać nie umie, a ludzie się nabrali w meczu o pietruszkę z Realem

1

Raphinia to jest przyglup klasy Dembele

0

Torres nawet beke kręci z tych zmian

1

Bracia pierdolec

0

Co to za zmiany xdddddd

9

Trzeba strzelić szybko na 3:1 bo będzie nerwówka

1

No stali chwilę i gong na łeb

2

Jechać i nie odpuszczać

0

Jechać ile wlezie teraz

0

Brawo jechać dalej

0

Jechać z nimi dalej, żeby teraz nasi nie stanęli jak zawsze

0

Fermin brawo

1

@Zoker ok tylko nie zapomnij

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?