2

Jak nick ma ten ziomek co dawał poradnik jak zostać kibicem PSG i dlaczego Paryż lepszy od Barcelony? Potrzebuje sobie zapisać bo koszulka Dembele właśnie zamówiona

0

@macio_944 polecasz książke?

4

@FanBarcy22 Gundo jest perfekcjonistą jak Pep i tego też oczekuje od innych.

0

Ogarnia ktoś czy te stare kappy z 1996-97 miały jakąś reedycję czy one tak leżą po 300 ziko na eBay?

0

@Lanosss co xd to dlaczego city strzeliło tylko jedną bramkę to nikt tego nie wie, to nie były żadne taktyki Carlo

0

@Zoker Liverpool się nie złapie?

1

Ten klub ma pakt z diabłem

0

@MateS jedyna opcja taniej to jak promka na nike wleci ale ostatnio są takie braki w koszulkach, że meczówke domową ciężko dostać i raczej bez szans by nike resztki wyprzedawało

1

@DonCarletto to legit słowa? Bo brzmia totalnie jak fejk XD wątpię by Mou wymienił Beniteza

0

@Tomek_TF jak basici jakieś to uniqlo/hm, jakieś ładniejsze, bardziej wyjściowe to Massimo Dutti

0

@Kitek1640 topologia, teoria mnogości

1

@TR3YWAY serio 3k? XD Stonsi i Rosalia były po 1k euro i zeszły w 15 minut

2

@MesQueUnClub96 ludzie, którzy uważają mączkę za najlepszą nawierzechnie, bo najtrudniejsza i tu się gra techniczny tenis to nigdy w tenisa nie grali i pewnie nawet rakiety nie trzymali w łapie

1

@zadafcb Nordberg

1

@Comentateiro Mbappe na MS grał średnio i dopiero ostatnie 10 minut finału mi wyszło. Francuzów to tam Antek ciągnal cały turniej

2

@mrboom za Xaviego już było na odwrót. Przypadek z Realem rok temu w pucharze króla czy porażka na CN z Frankfurtem

0

@tristan87 wziął sobie słowa Komana że będzie lepszy niż cała pomoc PSG

0

@szymon6847 Świetne Euro chyba też zrobiło swoje

6

Wczoraj pierwsze 45 minut Roberta to chyba było jego najlepsze 45 minut w Barcelonie. Niesamowicie to wyglądało

0

@FCBeSeM w każdej LM z Matsem tak jest xD on w lidze potrafi wygrać mecze, ale przychodzą europejskie puchary i zmienia się w jakiegoś Pene

9

Bardzo ważny mecz dla szatni na budowę mentalu. Rok temu czegoś takiego zabrakło w pierwszym meczu z Bayernem

0

@abram3k Mats to nie pamiętam kiedy zagrał dobry mecz w europejskich pucharach. Chyba z Bayernem w 2015

0

Dos contacktos? Tak się mówi?

1

@SkilledHydra16 plus do Roberta też mógł kilka razy podać. Jakąś kosę mają czy co

1

Cała druga połowa z wyłączonym komentarzem

2

Ale zmiany Xaviego xDDDD

1

Druga żółta powinna być

2

Pedri piękny jesteś

0

Tak dobrze zagrać 45 minut by takie coś odwalić w 5 xd

28

Ale Robert dzisiaj super gra. Jak człowiek wczoraj Haalanda widział xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?