2

@VegetaPolska ma sens i jak sobie szukasz onsa to ma jeszcze większy. Ja dawałem w prawo takim zupełnie w moim stylu to niedość że jest bardzo mało ładnych(takich mój gust) to prawie nigdy nie miałem z nimi pary. Natomiast jak daje większości to te pary wpadają i sobie wtedy mogę wybrać z jaką popisać czy się spotkać

13

@VegetaPolska każdemu daje w prawo i potem sobie wybiera tych lepszych

5

Trener reprezentacji Austrii Ralf Ragnick w wywiadzie dla Kickera

"To nie jest tak, że ostrzymy sobie zęby na 3 punkty z Polską. Każdy mecz jest ważny a Polacy grają kapitalny i wesoły futbol. Potencjał kadrowy tej reprezentacji jest wciąż ogromny. To nie tylko Lewandowski. Piłkarze tacy jak: Zieliński, Zalewski, Szczęsny czy Kiwior to klasa światowa. Podkreślę to jeszcze raz, w ofensywie to z pewnością top 10 reprezentacji starego kontynentu. Obejrzeliśmy sobie razem ze sztabem ubiegłoroczny mecz Polska-Francja i to jak wysoko poprzeczkę postawiła reprezentacja Polski wcale nas zdziwiło. Uśmiech na twarzy pojawił mi się gdy zobaczyłem jak na boisko wszedł Kamil Grosicki. Nie zdawałem sobie sprawy, że on jeszcze gra w piłkę na poziomie reprezentacyjnym. Byłem wielkim zwolennikiem sprowadzenia go do Schalke w 2011 r. - podczas mojej drugiej kadencji. Pamiętam, że był dostępny za małe pieniądze a imponował szybkością i dynamiką. Został zaproszony na testy, jednak Grosicki przyjechał do nas totalnie bez formy. Na dodatek klepnął w tłustą dupę żonę Clemensa Toenniesa, a gdy ten zwrócił mu uwagę to Kamil go zliściował jak dziwkę. Chyba był pod wpływem alkoholu. Naszczał później do klubowej fontanny i kazał się wieźć do kasyna. Do 2 w nocy krzyczał z okna hotelu, że Zagłębie Ruhry musi jebać. Ja namawiałem, żeby dać mu jeszcze jedną szanse, ale ten mały pokurwieniec leciał już do Sivassporu. Kurwa ale by to chodziło po lewej Jose Manuel Jurado, w środku Klaas Jan-Huntelaar, za nim Raul, a po prawej Turbo Grosik. Przecież z taką paką to byśmy rozjebali lepiej niż teraz Leverkusen."

Awangarda piłkarska

0

@Popitek12 Sakkari ma łapy jak ja i bary szersze

1

@Popitek12 Ryba najładniejsza z turu + najlepsze nogi na turze

0

@Sherem Nawet Pep nie dał rady z Cancelo, Felix też coś nie tak z głową ma skoro tak się z Cholo skłócił

0

@PW27 nie no xD Aruajo na konia? Chłop mógł tam z piłka zrobić wszystko, a wybrał jakieś głupie podanie co nie wyszło

0

@TR3YWAY tylko ci na zdrowie wyjdzie

0

Nie było info że Laporta rzucał tacką z kanapkami?

0

@Herato z tego co mówił to chcial dac Palmerowi grac po odejsciu Gundo ale ten chyba juz mu nie wierzyl bo dwoch latach i sam chcial odejsc

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Herato że dostaje od nich na łeb?

1

@Cariones nie zdziwię się jak nagle wyczaruje 70 baniek na Felixa

5

DNA Barcelony to obecnie DNA przegrywu. Wyzbyć się tego i tego całego myślenia i brać kogoś z zewnątrz na trenera

3

Pedri co odwalił XD

1

Te Joaos to grają tylko między sobą

0

@Firestone sie przypierdalam bo jak Fermin strzelił bramkę to po reakcji komentatorów myślałem że nie trafił

3

Oglądam ten mecz dopiero od 8 minut a Cwiakla szczytuje już 3 raz

0

Nie ma co tego Cancelo wykupywać bo chłop straszny elektryk + bronić nie potrafi

0

Cancelo w obronie to takie barachło

0

Co to za murawa takie pastwisko

1

@kigani Ryba najpiękniejsza na turze

0

Sprowadzał ktoś z was jakieś fajne torpedo tykwę z Urugwaju/Argentyny? Szukam czegoś fajnego, a w tych polskich sklepach jakiś chłam

0

@Ojciec5tkidzieci co sobie ten ojciec musi myśleć

1

Siostra Ryby jest ekstrawertyczka, gdzie Jelena jest mega intro, nic dziwnego ze lepiej jest z kims bliskim

2

@Miszak musisz próbować na oficjalnej stronie UEFA jak jest pula to może cię wylosuje

1

a dopiero teraz zobaczylem ze to z 2021

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@GeneralXavi zaraz będę miał

0

@Zoker o kurde myslem ze liga z 2019 się łapie do rankingu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?