Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Oby za rok prezydentem kraju tylko nie został, już niech siedzi w tej Wawie
1
@ranger3120 rozumiem że masz IPhone? No niestety tak już jest i raczej tego nie zmienią
2
City ma chyba najłatwiejszy terminarz. Oby Pep to dociągnął
2
trzymac to United
1
@TR3YWAY no akurat po tej jednej focie widać że jest zrobiona
0
@Cvzx dobra i tak mbank kasuje sporo to bardziej sie oplacalo wiekszy pakiet w revo kupic
0
Ma ktoś konto walutowe w mBank? Jak przeleje na konto euro złotówki i zapłacę w Internecie moja karta z mBanku w euro to normalnie przejdzie czy potrzebuje drugiej karty? Przekroczyłem limit na revolucie a muszę zapłacić za hotel
0
@Cvzx a wyskakujecie mi to z lloret de mar xd dobra czaję że wasza jedyna aktywność to walenie browara na plaży i słuchanie muzyki z głośnika, wtedy rzeczywiście w takim Madrycie nie ma co robić
0
@Damian_Balde sevilla to jest najbardziej overrated miasto w Hiszpani
0
@Kreegen si, piękne robi wrażenie, czuć że królewskie miasto
0
@Damian_Balde ma jedne z 3 najlepszych galerii świat, piękny pałac królewski i wiele innych hidden gemów
0
@qbuteq jest spokojnie
0
@Faro si prawda ale ma wiele innych uroków, osobiście cenię go wyżej niż taki Paryż
0
@Varkond no chyba ty nie byłeś
2
@Cule1234 po co chce tu wracać? Żeby środowisko sztucznie forsowało go do grania? W Brighton widać to nie działa
3
@cules100pro Madryt jest pięknym miastem, porównywalnym do Barcelony.
1
@VamosB tym bardziej że dwa razy dotknął xd
1
@Mankind no jednak z zasadami bardziej wierzę im
2
@Mankind to dlaczego archivo var napisał że nie ma spalonego?
0
Dawno mnie żaden piłkarz w Barcelonie nie denerwował jak Raphinia. Gość IQ Dembele, a przy okazji samolub
0
Zaraz da mu żółtą bo spalony czy coś xd
0
@Mankind jaki nowy przepis? Przecież obrońca dotknął
0
@Nicko ale obrońca dotknął
0
@Adx555 ale obrońca dotknął
0
XDDDDDDD GDZIE TAM SPALONY
0
Ale Lewy tam mu chyba podał nie? Gdzie tam spalony
1
Wrf, wszystkie sklepy są już pozamykane?
1
@GadulkiGembulki_FCB we Włoszech też takie mają. Na pewno na Sycyli przynajmniej
0
@Dreamy tylko z oficjalnej się kupuje
1
@misterio super, wielkie dzieki