0

@Arden ale ja mówię to co jest na serio. Samsung za nim stoi i tyle

0

@Arden on jest jakimś słupem Samsunga xd bo musisz mieć tv samsunga by to oglądać

1

@Iniesta997 oficjalnie chyba jeszcze nie, przecieki były

0

@ViscaelBarca2007 Nico najlepsza opcja, ewentualnie Sane (Marinelli spoko ale bez szans). Kvara i Mitoma to do tarcia chrzanu

0

@lntrowertyk całą 4 bym sprzedał

0

@VegetaPolska ale to legitne? Nigdy go nie oglądałem ale kojarzę z ekipy fantasy

4

@Cule1234 chłop miał rok w średniaku ligowym by pokazać, że coś tam kopie, a skończyło się że nawet nie podnosi sie z ławki. Z czym do ludzi

1

@MesQueUnClub96 co drugi fawelarz to alimenciarz

0

@JohnnySilverhand Garcia w formie z zeszłego sezonu razem z Pique nam położyli mecz z interem

5

@Deviler pamiętam, że jak wykonywał róg to piłka nie dolatywała do pola karnego

0

@Blanco16 no trzeba mieć dwa pociski na skrzydła w dzisiejszej piłce tak jak Real, PSGY czy swego czasu Bayern. Żeby grać jak City to trzeba mieć idealnie funkcjonującą drużynę

3

imho jak Xavi wygra jakiś puchar to odejdzie, jak znowu wszystko w papę to będzie siedział xD

1

@kigani Cancelo niech pali wroty

0

@joloskyy Ferran nie jest zamortyzowany więc musi zostać

16

Człowiek czekał już na nowy sezon bo z nowym trenerem zawsze szansa, że by się coś zmieniło, a tak Xavi do grudnia i trzeba czekać na 2025/26

1

@Arden tylko Ancelotti to jest jednak marka wśród trenerów i topka w historii, a Xavi to jest studenciak

1

@Amidamaru z deszczu pod rynnę

1

dominic toretto ma zostać asystentem? rodzina najważniejsza

0

@bartekvisca no cenowo tutaj można myśleć że legit pytanie jak jest irl. Te stronki co wysłałem to polecali ludzie na reddicie

0

@Popitek12 łapy jak moje ale w barach szersza. Nwm czy jest się czym chwalić

0

Znacie jakieś legitne stronki gdzie można kupić vintege koszulki? Mega mi się podobają te z 95-97 kappa polo ale na necie jest sporo po 200-300 ziko i to nawet ze stronek to na reddicie ludzie polecają i tak nwm czy to legit może być

https://footy-archive.com/products/1996-barcelona-away-retro-jersey

Ale nwm czy to legit jest XD

https://vintagefootball.shop/product/1996-1997-fc-barcelona-away-retro-kit/

Tutaj podobnie wychodzi

Tutaj sklepy polecane https://trigger-the-press.com/best-places-to-buy-retro-vintage-football-shirts/

Ale te ceny jakieś dziwne imho

0

@Janas11224 nigdy nie grałeś w żadnego fallouta?

1

@kigani trzeba mieć dwa pociski z dwóch stron

1

@PatrychoO szambiarka jeżdżę

2

@GeneralXavi od urodzenia mam więcej chromosomów niż ty

0

Siedzę w robocie i na słuchawkach zapętlony hymn Realu. Czy mogę już uważać się za madryciaka?

1

@macio_944 the last of us 1 i 2

0

Xavi to chyba miał sprytny plan i swoją decyzją o odejściu chciał zdjąć presję. Teraz jak wszystko przegrali to można wrócić do starej gadki

2

@VegetaPolska ta xd do fontanny też myślałem że legit

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?