1

W końcu Davies coś zrobił

3

Ter Stegen by już 3 wpuścił w takim meczu LM

0

Kimmich na PO w defensywie to klasa Cancelo widzę

2

Barcelona Xaviego też potrafiła dominować Bayern przez 45 minut :)

1

@BORO_12 dlaczego maja nie awansować?

0

@FCB_dimiC z tego co mówił to większość zarobionych pieniędzy przeznacza na nowe projekty i że jest sporo bogatszych osób z yt od niego

1

@wojopancer a po co kibicować nazistowskiemu klubowi

1

@Lanosss dodatkowo wolni oraz bez dryblingu

0

@barcelonaLM za Xaviego przynajmniej coś się dzieje pod naszą bramka

0

@Borneo serio? XD

7

Dembele dwa mecze życia akurat dwa z nami

2

@Kazragore rząd może sam ustalić euro czy musi być referendum?

0

Wymiana Xaviego na Ten Haga? Tak czy nie?

0

@Emhyr identyczna lista, dorzuciłbym jeszcze Araujo i pomyślał nad Balde (tutaj kontuzja to raczej ciężko by było o fajną kwotę), oczywiście nie przedłużałbym wypożyczenia z Cancelo i Felixem

0

@Gaz już był taki wynalazek jak Mina i teraz to samo jest z Roque

2

@blakkudium obrona Totków się wzoruje na naszej

0

@Arden Wolę Marqueza na rok niż dalej rok męczyć się z Xavim

0

@Cule1234 przedłużyć i pogonić za 80-120 do Anglii

1

@Kuba_1 zgadzam się, wszystkie europejskie wpie*** mają twarz Marca, w ważnym meczu nigdy nie dał nic extra.

Do tych, co go bronią wyżej, bo z jakimś Rayo w zeszłym sezonie potrafił obronić setke xD tylko kibice Barcelony uważają Marca za TOP, cały świat wie, że to przeciętniak. Nawet nagrody dla bramkarza nie potrafił dostać, a niby rozegrał taki dobry sezon.

0

@Faro imho strasznie nierówny bramkarz

0

Panie Turek kończ pan ten mecz

4

Xavi po meczu mówi że odchodzi po sezonie żeby udało się wbić drugie miejsce

1

Xavi miej jaja i się podaj do dymisji

0

Co to jakiś Portu wchodzi i gra mecz życia XD

1

W przyszłym sezonie strzelimy jakieś 4 Betisowi i się znowu człowiek nabierze na Xaviego

12

Przewalimy nawet to drugie miejsce i Superpuchar xd

1

Roberto kontrakt przedłużony już chyba

1

Cancelo tylko do Felixa podaje

0

Cancelo pal wroty, jaki to samolub jest

0

No Haaland szkoda że w LM tak nie grał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?