Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Osaka dzisiaj FH jak Roger w prime
0
Osaka po tym meczu sie pewnie wycofa bo uraz xD
1
Niesamowicie mi się podobała gra jego Bayernu. Gdzie pomocnicy robili oblężenie pola karnego, skrzydła schodziły do środka by wspomóc napastnika, a na bokach szeroko stali boczni obrońcy. Mamy takich zawodników i liczę że uda się im to wpoić. Oby tylko gwiazdeczki nie obraziły się po kilku cięższych treningach. Ostatnio na nowy sezon tak czekałem gdy Busi mówił że trzeba wyciągnąć wnioski po Liverpoolu
0
@HypeR W takim przypadku jak pomieścimy Pedriego, Gaviego, Gundo czy Fermina. Na 10 tutaj może grać tylko Fermin i ewentualnie Gundo
2
Dawno się tak nie jarałem nowym trenerem
18
Totalnie niepotrzebny zawodnik, szkoda kasy nawet na to wypożyczenie
1
@4drian0 albo przykładem ea wypuszcza betę i będą latać
1
@Gaz dlatego warto rozważyć sprzedaż Pedriego jeszcze jak ktoś idzie się na niego nabrać. Jak widać po komentarzach wyżej to takich ludzi nie brakuje. Chłop ma 21 lat i jest wrakiem piłkarza. Barcelona jest w sytuacji jakiej jest i nie stać nas po prostu by czekać ze w wieku 27 lat może Pedri zaskoczy.
2
@VegetaPolska belg w topowej formie który nie grał rok xd
1
Ona dostała lokieto w twarz
2
Brawo Aitana
1
@Kgorecki2500 marzenie pojechać w tripa i zjechać Meksyk ale się trochę cykam
1
@Arden + jego piłka przypomina DNA Barcelony więc pewnie idealny kandydat
0
@cules100pro ta z patta jest mega
0
@97ketrab a on nie jest tam tylko asystentem?
2
@Lanosss na początku przygody z Eleven to często mówił, że bliżej mu do Barcy niż Realu
6
@Encore Zajebisty mental mieliście w dwumeczu z Realem
0
i se Felix załatwił przedłużenie wypożyczenia
2
Pedri w swoim pierwszy sezonie to ładnie śmigał jak jakiś mały samochodzik, a teraz 10 minut i chłop oddycha rękawami
3
szkoda ze Foden tak z Realam nie pykał
1
By mi mogła dać tego Wilsona a nie walić w ziemię
0
@FcPortoFan1999 Rybakina: widzisz mnie?
1
@Emhyr Rafa też jak widać to inteligencja nie grzeszy jak typowy fawelarz
0
@Cule1234 ci Katalończycy są jacyś nie tacy mam wrażenie
0
@Klejnot_Nilu nawet teraz wystarczy pogonić Araujo,Raphinia,De Jonga i masz 200mln. Nad Pedrim też można pomyśleć
0
Brać tego Tuchela. Idealny trener na dwa lata, a wtedy może na rynku będą jakieś opcje jak Pep czy Klopp
0
Do tego Portugalczyka nie jestem przekonany. Nawet nie wiem kto to jest XD ale boję się że dalej to jakieś kolesiostwo Deco i Laporty. Z drugiej strony zwolnienie Xaviego to dobra opcja i zawsze ktoś nowy to jakaś nadzieja na lepsze jutro
0
Deco i Mendes sobie robią portugalską kolonie.
0
@KrychaFCB Xavi wgl ma słabość do Hiszpanów
0
@Kapi1011 @Tasde to nie ma co go trzymać tylko sprzedać jak jeszcze jest jakiś hajp