Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@blakkudium jak oni będą budować Camp Nou tak jak przedłużają tą umowę to boję się że nie dożyje otwarcia
1
@misterio do tego ten gość bawił się w jakiegoś rambo barykadując się w mieszkaniu i uciekając przez okno z nożem w łapie, świr jakiś i tyle
0
@AduŚ07 Barcelony mam właśnie meczówki i te zwykłe i sobie często śmigam do szerokich jeansów, teraz o tej Argentynie myślę, ale nigdy adidasa nie miałem.
0
Ma ktoś koszulkę Argentyny albo coś z piłkarkisch adidasa? Jak wypada jakościowo meczowa/player edition do tej stadium/fan edition? Coś jak w Nike? Nie wiem, czy opłaca się inwestować w meczówkę
1
@mientusek1407 https://perfumehub.pl porównywarką legitnych sklepów/sprzedawcow + jest lista sklepów gdzie możesz sprawdzić czy legit czy nie. Nic więcej nie potrzeba chyba że grupki na fb
0
@Roobo a Lublin? jak robili remont torów przez 6 lat to myślałem, że pod pendolino to pewnie teraz też nie ma co oczekiwać
12
a ta umowa z Nike to jak w końcu? Czy na przyszły sezon to matka Laporty będzie szyła koszulki?
3
@JohnB nie kupuj nigdy od pośredników to pierwsze. Skoro nie było oficjalnej sprzedaży to nikt tych biletów nie ma, pośrednik działa tak, że albo sam kupuje z oficjalnej puli albo odkupuje od ludzi i narzuca sobie marżę. Nie wiem jakiej ceny się spodziewać bo nie byłem tam nigdy ale raczej na 100% mniej niż 270 dolarów, pewnie koło 100 euro (albo i mniej). Przy zakupie wybierasz trybunę
1
@Death_voice w 2015 z Bayernem rewanż a i tak wpuścił 3 xd
3
Klasyczny Dembele XD a w meczu z Barceloną bomba pod ladę
1
@prodigy będzie przez tydzień pierwszy przyjeżdżał na treningi, że niby mu zależy i może sie uda sezon przekoczować w Barcelonie
0
Dobre nawet 6 mln za tego placka surowego. Nie każdy młody ze szkółki to Yamal
6
@Azi dalej jestem w szoku jak skrajna lewica jesteś, że nawet po epizodach u nas na granicy nie milkniesz tylko dalej potrafisz wałkować temat imigrantów
2
Olmo jaki to placek
8
Po co on tego Yamala wpuszcza. Jak mu gang Albanii zrobi napad na piszczel
0
@abram3k co zrobił
0
Nie no ten Olmo to idealnie do nas pasuje xd
1
@Arden dobrze że mają hajs to może go kupią
7
Ten Olmo to się nie dziwię, że się nim interesują Barcelonie. Chłop to jakiś Sergi Roberto v2
0
W czym jest Fermin gorszy od Ferrana? Chociaż powinienem spytać w czym Ferran jest lepszy od Fermina
0
@BartqRKO szkoda te transferu do United. Jakby trafił gdzieś na jakiegoś trenera typu Klopp czy Pep to przy nich byłby potworem
0
@heniusss to dlaczego dalej z nim jest xd
0
@BorzyKrzys książki też nie są jakieś genialne ale to co zrobili z filmami w porównaniu do treści książkowych to woła o pomstę do nieba xd może ten serial teraz rzeczywiście będzie trzymał poziom książek
0
Dlaczego taki wysoki kurs na Niemców na live
2
@MesQueUnClub96 potem walił ruską mete
0
Lewy wszedł i cała gra siadła xd
2
Czego on poszedł w prawo, wtf. Mega sygnalizowany strzał po długim
3
Sędzia to ma Austrie na kuponie
1
Donnarruma ostatnio tak dobrze to grał na euro w 2021
0
W czym Ferran jest lepszy od Fermina?