2

@blakkudium jak oni będą budować Camp Nou tak jak przedłużają tą umowę to boję się że nie dożyje otwarcia

1

@misterio do tego ten gość bawił się w jakiegoś rambo barykadując się w mieszkaniu i uciekając przez okno z nożem w łapie, świr jakiś i tyle

0

@AduŚ07 Barcelony mam właśnie meczówki i te zwykłe i sobie często śmigam do szerokich jeansów, teraz o tej Argentynie myślę, ale nigdy adidasa nie miałem.

0

Ma ktoś koszulkę Argentyny albo coś z piłkarkisch adidasa? Jak wypada jakościowo meczowa/player edition do tej stadium/fan edition? Coś jak w Nike? Nie wiem, czy opłaca się inwestować w meczówkę

1

@mientusek1407 https://perfumehub.pl porównywarką legitnych sklepów/sprzedawcow + jest lista sklepów gdzie możesz sprawdzić czy legit czy nie. Nic więcej nie potrzeba chyba że grupki na fb

0

@Roobo a Lublin? jak robili remont torów przez 6 lat to myślałem, że pod pendolino to pewnie teraz też nie ma co oczekiwać

12

a ta umowa z Nike to jak w końcu? Czy na przyszły sezon to matka Laporty będzie szyła koszulki?

3

@JohnB nie kupuj nigdy od pośredników to pierwsze. Skoro nie było oficjalnej sprzedaży to nikt tych biletów nie ma, pośrednik działa tak, że albo sam kupuje z oficjalnej puli albo odkupuje od ludzi i narzuca sobie marżę. Nie wiem jakiej ceny się spodziewać bo nie byłem tam nigdy ale raczej na 100% mniej niż 270 dolarów, pewnie koło 100 euro (albo i mniej). Przy zakupie wybierasz trybunę

1

@Death_voice w 2015 z Bayernem rewanż a i tak wpuścił 3 xd

3

Klasyczny Dembele XD a w meczu z Barceloną bomba pod ladę

1

@prodigy będzie przez tydzień pierwszy przyjeżdżał na treningi, że niby mu zależy i może sie uda sezon przekoczować w Barcelonie

0

Dobre nawet 6 mln za tego placka surowego. Nie każdy młody ze szkółki to Yamal

6

@Azi dalej jestem w szoku jak skrajna lewica jesteś, że nawet po epizodach u nas na granicy nie milkniesz tylko dalej potrafisz wałkować temat imigrantów

2

Olmo jaki to placek

8

Po co on tego Yamala wpuszcza. Jak mu gang Albanii zrobi napad na piszczel

0

@abram3k co zrobił

0

Nie no ten Olmo to idealnie do nas pasuje xd

1

@Arden dobrze że mają hajs to może go kupią

7

Ten Olmo to się nie dziwię, że się nim interesują Barcelonie. Chłop to jakiś Sergi Roberto v2

0

W czym jest Fermin gorszy od Ferrana? Chociaż powinienem spytać w czym Ferran jest lepszy od Fermina

0

@BartqRKO szkoda te transferu do United. Jakby trafił gdzieś na jakiegoś trenera typu Klopp czy Pep to przy nich byłby potworem

0

@heniusss to dlaczego dalej z nim jest xd

0

@BorzyKrzys książki też nie są jakieś genialne ale to co zrobili z filmami w porównaniu do treści książkowych to woła o pomstę do nieba xd może ten serial teraz rzeczywiście będzie trzymał poziom książek

0

Dlaczego taki wysoki kurs na Niemców na live

2

@MesQueUnClub96 potem walił ruską mete

0

Lewy wszedł i cała gra siadła xd

2

Czego on poszedł w prawo, wtf. Mega sygnalizowany strzał po długim

3

Sędzia to ma Austrie na kuponie

1

Donnarruma ostatnio tak dobrze to grał na euro w 2021

0

W czym Ferran jest lepszy od Fermina?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?