Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 no spoko wyglada, Wlochy pewnie wygraja ale tak szukam czegos blizej kursu 2 pewnie
0
@Kgorecki2500 ja to Włochów sie boje grać czysto + mały kurs. Nie wiem, czy nie lepiej iść w kartki Albani
1
@Rust_Cohle xDDDD
0
co tam w meczu Wlochy Albania gracie?
0
@BorzyKrzys Julka też red flag ale mi się mega podoba
0
@Emhyr przeczytaj jeszcze raz co napisałem bo ty zaczynasz manipulować
W lidze przegrali i zremisowali
4
@partymaker co xd za Vilanovy graliśmy niesamowita padake i punktował nas każdy lepszy zespół. Już Superpuchar hiszpani na łeb od Realu, potem brak zwycięstwa z Realem w lidze. W samej lidze punktowali tylko cieniasow + sporo meczów wymęczonych w ostatnich minutach. Popatrz sobie na LM. Wymęczone zwycięstwo ze spartakiemi celticiem u siebie. Remis z Benfica u siebie i na łeb od Celticu w Szkocji, i rzeczywiście dwa zwycięstwa na wyjeździe takie pewniejsze. Potem faza pucharowa LM to była jedna wielka porażka. Od gonienia wyników z Milanem po fartowne remisy z PSG i na łeb od Bayernu
My za Vilanovy, od samego początku graliśmy jak końcówkę ostatniego sezonu Pepa. Zero pomysłu i brak intensywności. Nie rozumiem dlaczego na tej stronie panuje taki kult Tito.
0
@mekston przyjemna koleżanka
21
@MesQueUnClub96 ty chłopa kolegi robiłeś
1
@PatrychoO oo kojarzę ją bo przyjemna koleżanka
0
@Barcanajlepszyteam w Nadala mam wyjebane
0
@Death_voice Nadala też nie lubię
1
@MesQueUnClub96 ja go nie operowałem to nie wiem czy miał
3
@MesQueUnClub96 klasyczny teatrzyk
0
@kigani Hiszpanie rozjadą Chorwację , luźne 3:0.
2
@Emhyr a Yamal to co za odkrycie ma być, jak chłop już wybierany najlepszym młodym zawodnikiem w lidze czy Europie xD
0
@pluszek a po co Tuskowi prezydentura
0
@Arden o co w tym goats chodzi?
1
@kigani Hiszpanom zawsze sie dobrze gra z Chorwatami to raczej na luzie powinni
0
@tbas xD oni nie podpiszą tego Nike i będzie szybkie szukania zastępstwa
1
@Faro to raczej jakiś freestylowiec robił xD
0
Tą umowę z Nike to w końcu potwierdzili czy jak tam sytuacja wygląda?
0
@DIPENSE Lewy i Anka
1
@snupson słoneczko chyba ma wersja stadium a player edition ma kółko
0
@emeu @snupson mieli ostatnio sporo incydentów z podróbkami (od kiedy UK wyszło z UE ich legitnosc mocno spadła), głównie to dotyczyło tych vintege koszulek ale cena 70 funtów za koszulkę której nie ma w sprzedaży i na którą był hajp jest mocno podejrzana
Edit:
Na twoim miejscu szukałbym na grupkach na fb od kogoś z Polski co ma potwierdzenie kupna z Adidasa
0
@snupson to już chyba tylko z drugiej ręki
0
@snupson ale chodzi o jakis konkretny rocznik? Chyba jakoś jutro albo za tydzień w piątek miała wyjść ta na cope z tego roku i ona ma tarczę. Na adidasie drop
Edit:
https://adidas.onelink.me/ihha?pid=AppSharePDP&af_dp=adidas%3A%2F%2Fproduct%2FIP8388&af_web_dp=https%3A%2F%2Fwww.adidas.pl%2FIP8388.html
Jutro
5
Gość strzelił kilka bramek we wrześniu, a potem to nawet nie pamiętam że ktoś taki był w drużynie. Nawet nie wiem czy on miał kontuzje cały sezon czy go nie było widać na boisku XD nawet za to 15 bym go pogonił bo za kilka lat będziemy go wypożyczać jak te inne Desty czy Lenglety
0
@Encore o to może graliśmy razem
1
@Rust_Cohle ale on Mateusz jest xd