Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@snupson bierz tylko i wyłącznie pro bo inne to się mijają z celem. 13,14 i 15 to są doslowanie te same telefony. Problem jest taki że 13pro i 14pro nowek to już nie kupisz więc albo używki albo celować w nowa 15 pro
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
26
Jutro Tusk dostanie nowe wyniki z audytu że jednak CPK się nie opłaca
0
@Sulimo obecne 6 miesięcy trzyma poziom pisu
0
40% ludzi nie poszło i głosowali sami z pisu/po stąd taki wyniki
1
@Mixtape Chłop był cienki jak sik pająka ale tutaj rzeczywiście były osoby co się nad nim spuszczały
0
O Flick nawet na meczu piłkarzy ręcznych był
2
@kigani jak gorsze xd
5
@blaugrana158 wydaje mi się że ta implikacja nie działa w dwie strony xd Silna Barca to silny Real ale w drugą niekoniecznie
0
@tristan87 ale były z USA i to już robi robotę. Osaka mix Japonki/USA i też doi sponsorów
0
@michal26 półfinał wimbledonu? Ćwierćfinał to jest max maxow
0
@JoseArkadioMorales był lepszy
0
@Kgorecki2500 Chajzer tylko potwierdza że ma coś z głową
0
@Criss18Barca chłopa nie ma, wgl nie zdziwię się jakby była les
0
@La Pulgaa tylko na mączce tak jest. Na innych (sensownych) nawierzchniach jest ciekawej
1
@Radioactive9705 z wykształcenia ja xD
3
Nic dziwnego nawet ten 38 letni po rok bez gry i formy Neuer jest wciąż lepszym bramkarzem. I widzi to każdy tylko nie kibic Barcelony xD
1
@Kidd Włoszka nawet 7 gemow nie ugra
0
@Barca_Big_Moment Cwelew szlema nie wygra, nawet jakby miał w finale grać z Hubim
0
@daniel32778 ale chodzi o całą karierę Novaka co w każdej kryzysowej sytuacji robił teatrzyk i brał medicala
0
@pt9 ale niestety ma sprężynę, myślałem że to powietrze
0
@Emhyr też jestem team cola
0
@Barcasub zupełnie inny niż cola czy pepsi bo ma migdałowy posmak
0
@pt9 no ten felt sprzetowo wygląda kozak
0
@clyde ten felt to w sumie taki gravel tylko na płaskiej kierownicy + gravele chyba wymagają jednak bardziej agresywnej pozycji. A co teraz masz?
0
@clyde gravela chyba w takim budżecie to nie znajdę xD
0
Jest tu jakiś rowerowy świr? Znajdę w przedziale do 4k jakiegoś sensowniejszego crossa/fitnessa niż to:
https://www.canyon.com/pl-pl/rower-hybrydowy/rowery-trekkingowe/pathlite/pathlite-al/pathlite-5/3287.html?dwvar_3287_pv_rahmenfarbe=GY
https://www.centrumrowerowe.pl/rower-fitness-felt-verza-speed-20-pd38838/
1
@tomek8756 a co Hiszpanie tacy cięci na ten Izrael(nie że źle robią ale chyba jako jedyni coś rzeczywiście robią poza gadaniem)
1
@Emhyr Fermin to typ pracusia a to dobrze wróży patrząc na resztę hiszpanow
1
@paweldunajecfcb tak, sam ekran 120 to jest kolosalny przeskok