0

@snupson bierz tylko i wyłącznie pro bo inne to się mijają z celem. 13,14 i 15 to są doslowanie te same telefony. Problem jest taki że 13pro i 14pro nowek to już nie kupisz więc albo używki albo celować w nowa 15 pro

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

26

Jutro Tusk dostanie nowe wyniki z audytu że jednak CPK się nie opłaca

0

@Sulimo obecne 6 miesięcy trzyma poziom pisu

0

40% ludzi nie poszło i głosowali sami z pisu/po stąd taki wyniki

1

@Mixtape Chłop był cienki jak sik pająka ale tutaj rzeczywiście były osoby co się nad nim spuszczały

0

O Flick nawet na meczu piłkarzy ręcznych był

2

@kigani jak gorsze xd

5

@blaugrana158 wydaje mi się że ta implikacja nie działa w dwie strony xd Silna Barca to silny Real ale w drugą niekoniecznie

0

@tristan87 ale były z USA i to już robi robotę. Osaka mix Japonki/USA i też doi sponsorów

0

@michal26 półfinał wimbledonu? Ćwierćfinał to jest max maxow

0

@JoseArkadioMorales był lepszy

0

@Kgorecki2500 Chajzer tylko potwierdza że ma coś z głową

0

@Criss18Barca chłopa nie ma, wgl nie zdziwię się jakby była les

0

@La Pulgaa tylko na mączce tak jest. Na innych (sensownych) nawierzchniach jest ciekawej

1

@Radioactive9705 z wykształcenia ja xD

3

Nic dziwnego nawet ten 38 letni po rok bez gry i formy Neuer jest wciąż lepszym bramkarzem. I widzi to każdy tylko nie kibic Barcelony xD

1

@Kidd Włoszka nawet 7 gemow nie ugra

0

@Barca_Big_Moment Cwelew szlema nie wygra, nawet jakby miał w finale grać z Hubim

0

@daniel32778 ale chodzi o całą karierę Novaka co w każdej kryzysowej sytuacji robił teatrzyk i brał medicala

0

@pt9 ale niestety ma sprężynę, myślałem że to powietrze

0

@Emhyr też jestem team cola

0

@Barcasub zupełnie inny niż cola czy pepsi bo ma migdałowy posmak

0

@pt9 no ten felt sprzetowo wygląda kozak

0

@clyde ten felt to w sumie taki gravel tylko na płaskiej kierownicy + gravele chyba wymagają jednak bardziej agresywnej pozycji. A co teraz masz?

0

@clyde gravela chyba w takim budżecie to nie znajdę xD

1

@tomek8756 a co Hiszpanie tacy cięci na ten Izrael(nie że źle robią ale chyba jako jedyni coś rzeczywiście robią poza gadaniem)

1

@Emhyr Fermin to typ pracusia a to dobrze wróży patrząc na resztę hiszpanow

1

@paweldunajecfcb tak, sam ekran 120 to jest kolosalny przeskok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?