Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@agaFCB bierze przykład od innego typowego jugola
2
@Fantastyczny Chłopiec Depresja
3
Ale to mecz był
0
@KrychaFCB to samo w Realu, 6 razy uderzył i 6 bramek
0
Jak Kenin się starego nie pozbędzie to nie wróżę jej powrotu do topki
0
@Sysia11 Iga to niech ćwierćfinał chociaż osiągnie xd
0
@Herato pamiętam jak w 2012 chciał strzelać ostatni XD
0
Zburzyć, spalić Portugalię
1
Ale szkoda tego Ilicica
2
Zaraz pewnie Rybakina też się wycofa i tyle będzie xd
0
@draxidox inflacja spadła a towary drożeją tak jak drożały xD co tydzień w Lidlu płace coraz więcej
0
Ale on chrzanu wszystko
0
To 60 za Nico to będzie steal po tym turnieju
0
Ale Yamal ma mięciutkie te wrzutki
0
@Kazragore pierwszej Turze? Oni mają tam dwie jak w prezydenckich?
1
@Pawel13sz chłop ma drybling typu Dembele czyli potrzebuje miejsca by się rozpędzić, nwm czy to da radę na defensywne drużyny w la lidze
0
@Bocheno1 to z Office pl xd
0
@tristan87 a jak oni argumentowali usunięcie Pilickiego? O Kolbe i rodzinie Ulmów słyszałem
1
@Ghostface galaktyczne lektury to magnum opus Walaszka
2
@KamQiX najgorzej ta przesyłka i koszty z przelewem, tak samo naczynko wychodzi taniej niż te sprowadzone przez sklepy u nas
2
@KamQiX sprowadzałem z urugwaju i ten herb jako personalizacja, mates de uruguay na instagramie
12
Wiem, że jest tutaj grupka co pije yerbe to się pochwale nowym naczynkiem, curado skończone więc można siorbać.
https://imgur.com/a/qrQSoQd
0
@tristan87 od kiedy nie ma go w kadrze to nie mamy skrzydeł
1
@Sulimo początki blok ekipy to było złoto, teraz trochę komercja z lokowaniem produktów
0
@LioNey99 jak byłem za sprzedażą Fatiego wtedy do United tak tutaj totalnie nie. Yamal to jest naturalny talencik i jak się będzie dobrze prowadził to ma szanse zapisać się w historii futbolu.
1
@Kgorecki2500 Polak Polakowi Polakiem. U nas nie może być dobrze, ktoś nie może czegoś zrobić, nie może się nic komuś udać czy nie może być bohaterem. Trzeba szukać źdźbła w czyimś oku
4
@AssisMoreira każda możesz zalać zimną wodą xd najlepiej Paragwajkę imho bo głównie tam piją terre więc szukaj Paragwajek (możesz dodać owoce czy zioła) albo jak wolisz to paragwajski smakowe. Nie kupuj tych typu guarani czy jakieś verde mate
1
@KamQiX nie pij żadnych energii xd jak terere to najlepiej Paragwajka klasyczna i sobie dorzucić cytrynę czy pomarańcze. Ewentualnie jak smakowe z selecty sa całkiem spoko albo ziołowe z kurupi. Szkoda że nie ma już La Selvy u nas
0
@Pawlak1992 ja to jestem ciekawy jak chłop sobie poradzi jak przyjdzie grać z jakimś Getafe/Cadizem gdzie 10 stoi w polu karnym
0
@Kengo max ćwierćfinał ugra