Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem czy tak mnie wypompował mecz Hiszpanii ale tutaj wgl nic nie czuć, albo się zapowiada klasyczne 0:0 i karne
0
Janusz co ty tam walisz za farmazony
3
Ferrana trzeba się pozbyć i to w trybie now. Nawet za darmo, byle gdzie ale z dala od Barcelony
1
Brawo Hiszpanie
0
Carvajal bardzo dobrze
8
Ferran człowieku pakuj mandzur
1
Ferran kurwa wypierdalaj
3
Nacho widać że z Realu
0
Nie no ja bym gwizdnął
10
Ferran Torres wszedł jakby go nie było. Idealne podsumowanie dwóch sezonów Ferrrana w Barcelonie XD
0
Oyarzabal to zagrał kiedyś dobre dwa miesiące i w międzyczasie złapał 10 razy kontuzje. Wprowadzaj Fermina
0
Z takim sędzią to oni nie dociągną do karnych
3
A pisałem że zmiana Yamala to zmiana imieniem Xaviego, każdy to widział
0
Wprowadzaj Fermina bo to jedyna opcja że coś będzie z przodu
9
Kross że jeszcze jest na boisku
0
Chłop zdjął dwa pociski
0
Dlaczego on nie podawał
0
@kanver_ tylko że padła cała gra ofensywna. Mógł zdjąć Xavi kogo innego, nawet Lewego
3
Zmiana Yamala to jest identyko to co Xavi zrobił w rewanżu z PSG
0
Hiszpania po tych zmianach to ataku nie ma. Niech wejdzie jakiś Fermin
0
Ferran co Ronaldinho chciał xd
6
Toni Kross elegancki faul nie dałbym mu kartki
0
Zmiana typu Xaviego z PSG, przecież na kontry Yamal byłby idealny
2
Kross mecz imienia Casemiro
0
Morata to większe drewno niż Lewy
2
Deco już zaciera rączki na transfer
0
W b klasie oddajesz koszulkę po takiej akcji
0
@arsenallondyn0 o Velázquez rzeczywiście, Paco de Luci nie znam niestety o i Buñuel (go nie poznałem)
1
@arsenallondyn0 Miro i Lorce jeszcze złapałem
1
@arsenallondyn0 i Grek też się załapał