1

@reloaded stadionowe chyba kosztują koło 400?

0

@MesQueUnClub96 ten Gaston to jest taki kręt że ja pier****

1

@MesQueUnClub_87 synem a ojcem, on mieszkał z tatą jak się rodzice rozwiedli ale ostatnio wrócił do mieszkania z mamą

0

@MesQueUnClub_87 tam jest jakaś kosa z ojcem xd

0

@Faro od razu 10 Netto jak Fatiemu

0

@Criss18Barca gdzie to czytałeś? XD ogólnie chyba Rybakina to coś z tym swoim trenejro kreci

3

@Rust_Cohle Według ciebie homoseksualizm to coś złego i coś z czego powinno się śmiać?

6

@blakkudium oby nie u nas xd jak Laporta wyczaruje dźwignię by go kupić to już ostatecznie zwątpię w ten klub

2

@Rust_Cohle kolego, pomyliłeś odwagę z odważnikiem

20

@Rust_Cohle to nie brzmi dobrze

0

@Rust_Cohle trzeba pytać eksperta @MesQueUnClub96

1

@PatrychoO Yamal, ja mam z tego sezonu z 27 ale 19 też będzie musiała wpaść

1

@BorzyKrzys chyba zostałem ich fanem

1

@adi7adi8 o tym moscie juz jakis czes temu pisali ale myslalem ze to fejk xD

3

@Aragorn33 Argentyńczycy to największa patologia z południowej Ameryki xd oni wgl sami uważają że są europejczykami i innych (Brazylię) wyzywają od małp XD

2

@Awtameok_Klana Aitana jest

0

@Who_you_mam mieszkał z ojcem jak się rodzice rozeszli ale teraz chyba jakaś kosa bo podobno do Mamy wrócił

0

Czyli z czołowych zawodników pierwszego składu bez kontuzji jest tylko Ter Stegen, Kounde, Lewy i Yamal i ewentualnie Raphinia? Cubarsi IO to nie liczę i Cancelo to nie wiadomo.

3

Carvajal to taki pies że o Jezu XD ale to chyba taki zawodnik, że jak gra dla twojej drużyny to go uwielbiasz, coś jak Suarez

0

@regatta52 to jest ciężki temat. Nowe to tylko od producentów czy stron klubowych. Jakieś z ostatnich lat to jeszcze można próbować na vinted czy grupkach na fb. Ale takie starsze vintage to jest mega ciężko, bardzo dużo jest fejkow niestety

2

@Zoker Lucho na skrzydle grał jakimś Sarabia czy innym Ferranem xd

0

@TheNekro94 aj waj, dobra dzięki

0

Na jakim kanale będzie można Argentyne oglądać?

0

Spalony chyba nie?

0

Vamooooooooooooos

0

Yamal człowieku xd.

2

Oyarzabal jest tak cienki

6

Ale ten Palmer jest brzydki z ryja. To jakiś biały Vinicius

8

Co ten pierdo że to Gavi xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?