Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@reloaded stadionowe chyba kosztują koło 400?
0
@MesQueUnClub96 ten Gaston to jest taki kręt że ja pier****
1
@MesQueUnClub_87 synem a ojcem, on mieszkał z tatą jak się rodzice rozwiedli ale ostatnio wrócił do mieszkania z mamą
0
@MesQueUnClub_87 tam jest jakaś kosa z ojcem xd
0
@Faro od razu 10 Netto jak Fatiemu
0
@Criss18Barca gdzie to czytałeś? XD ogólnie chyba Rybakina to coś z tym swoim trenejro kreci
3
@Rust_Cohle Według ciebie homoseksualizm to coś złego i coś z czego powinno się śmiać?
6
@blakkudium oby nie u nas xd jak Laporta wyczaruje dźwignię by go kupić to już ostatecznie zwątpię w ten klub
2
@Rust_Cohle kolego, pomyliłeś odwagę z odważnikiem
20
@Rust_Cohle to nie brzmi dobrze
0
@Rust_Cohle trzeba pytać eksperta @MesQueUnClub96
1
@PatrychoO Yamal, ja mam z tego sezonu z 27 ale 19 też będzie musiała wpaść
1
@BorzyKrzys chyba zostałem ich fanem
1
@adi7adi8 o tym moscie juz jakis czes temu pisali ale myslalem ze to fejk xD
0
https://www.euractiv.pl/section/praca-i-polityka-spoleczna/news/argentyna-brazylia-fernandez-ameryka-poludniowa-bolsonaro-rasizm-rdzenni-mieszkancy/
Jak sam prezydent tam takie rzeczy wygaduje XD
3
@Aragorn33 Argentyńczycy to największa patologia z południowej Ameryki xd oni wgl sami uważają że są europejczykami i innych (Brazylię) wyzywają od małp XD
2
@Awtameok_Klana Aitana jest
0
@Who_you_mam mieszkał z ojcem jak się rodzice rozeszli ale teraz chyba jakaś kosa bo podobno do Mamy wrócił
0
Czyli z czołowych zawodników pierwszego składu bez kontuzji jest tylko Ter Stegen, Kounde, Lewy i Yamal i ewentualnie Raphinia? Cubarsi IO to nie liczę i Cancelo to nie wiadomo.
3
Carvajal to taki pies że o Jezu XD ale to chyba taki zawodnik, że jak gra dla twojej drużyny to go uwielbiasz, coś jak Suarez
0
@regatta52 to jest ciężki temat. Nowe to tylko od producentów czy stron klubowych. Jakieś z ostatnich lat to jeszcze można próbować na vinted czy grupkach na fb. Ale takie starsze vintage to jest mega ciężko, bardzo dużo jest fejkow niestety
2
@Zoker Lucho na skrzydle grał jakimś Sarabia czy innym Ferranem xd
0
@TheNekro94 aj waj, dobra dzięki
0
Na jakim kanale będzie można Argentyne oglądać?
0
Spalony chyba nie?
0
Vamooooooooooooos
0
Yamal człowieku xd.
2
Oyarzabal jest tak cienki
6
Ale ten Palmer jest brzydki z ryja. To jakiś biały Vinicius
8
Co ten pierdo że to Gavi xd