0

@Faro Torre niech wypad robi bo szkoda mu nawet tej jego marnej pensji płacić

0

Japonia metr przed kiblem

1

@Zoker mówił o tym wczoraj komentator xd

0

Cipas się dawał na takie skróty ale nie z Alcarazem takie numery

2

@Xxxbarca4ever tak jak rok temu xd dwa razy na łeb w lidze ale w USA udało się wygrać

1

Jugol idź do klopa łykać tabletki

1

Jak można tego jugola lubić xd

0

@Encore Zheng po prostu zagrała na wysokim poziomie + pokazała szeroki wachlarz zagrań i na baselinerke z gorszym dniem starczyło

2

@Faro Torre to niech jedzie podpisać Kontrakt z Motorem bo to jego poziom max xd w meczach rezerw w presezonie to już 20 Messich grało

0

@Faro Rekin jednak ma tę ambicje jak widać

0

@Alex1995 niektórzy mówią że to lesby są

1

@Derean klauzulę musisz wpłacić od razu. Tutaj to będą i tak rozbijać na raty

0

@MesQueUnClub96 nic by nie było. Najgorszy możliwy baseliner do oglądania, tylko bieganie. Chłop sporty pomylił

0

Jedyne co mi się podoba jak gra Novak to jego żona na trybunach

0

Kręt zaczyna gierki

0

@agaFCB czy ty jeszcze miesiac temu nie pytałaś sie o co chodzi w tenisie, a teraz już wysuwasz wnioski, że Musetti jest lepszy niż Sinner? xD

2

@Kgorecki2500 Joel z TLOU

0

Zheng i tak się zesra. Róbcie screeny

1

@doc olmo i Felix xd a potem w szoku że nie mamy skrzydeł prócz 17 latka, a na defensywnym gra obrońca

0

Zheng i tak się klasycznie zesra metr przed kiblem więc luzujcie

0

Serigi Samper do Motoru Lublin?

0

@Sysia11 nwm po jakiej ale to ze Iga nie należy do lubianych tenisistek w turze to wie każdy więc raczej coś jest na rzeczy

2

@JohnA same. Pije takie napoje od święta i jak już sięgam to wolę po wersję z cukrem, przynajmniej dobrze smakuje

0

@Kgorecki2500 gdzie tak sam

0

Ale ta Chinka ma słaby backhand, już po samym odprowadzeniu rakiety widać

0

Komentarz usunięty

0

@QQL5 ewentualnie patrz na czartery na rainbow i szukaj noclegu samemu na booking

0

@takisobiektos mega ja lubię, szczególnie jak dwa lata temu ze Świątek się fajnie pokazała na RG. Ale wydaje mi się że musi zrobić jeszcze ten krok na przód by zostać top. Niby gra dobrze ale przychodzą ważniejsze mecze i czegoś zawsze brakuje

1

@jacobFCB Londyn 2012 czy Pekin 2008 na pewno o półkę jak nie dwie wyżej

5

@MesQueUnClub96 igrzyska to są ważne dla tych z lekkoatletyki co i tak mają mistrzostwa świata co rok kurwa w jakiejś hali czy na powietrzu. Każdy szanujący sport to ma na to wyjebane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?