Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Antimadridista_WR Aitana ładna ale z Barcy to chyba Rolfo najładniejsza
16
Po wiośnie nie jestem fanem Cancelo ale patrząc na ten artykuł Sportu to wygląda że Laporta wyciąga nowe działa by tłumaczyć brak hajsu na podpisanie Cancelo XD
1
Dobrze że kasy nie ma na tego Leao bo nie powinno byc tu miejsca dla Portugalczyków
0
@ShawnC można
5
@Derean wydaje mi się że Romero to już beke kręci z ciulesow XD innej opcji nie ma
1
Jak Gundo ma iść do City to niech dorzuca Ferrana gratis
1
@krol211 to wygląda gorzej niż za Barto. Nie wiem co Barto by robił przy takich długach ale Laporta nie robi nic więc nie wiem czy da się gorzej
1
Przekaż to Ter Stegenowi
1
@tomek8756 jak ktoś się nie zgadza na pobranie z możliwością otworzenia przesyłki czy odbiór osobisty to nie ma co się bawić
3
Laporta pakuj mandzur
0
@mordini123 ok ok, dzieki
0
LM w tym roku będzie bez tej przerwy zimowej? Skoro jest więcej meczów to gramy do lutego?
2
@JohnnySilverhand który biegal wczoraj po lewej. Z Ferranem by nie mieli takich problemów
21
Może Real by się zainteresował Ferranem? Chłop woli grać na prawej stronie, a oni tam braki mają
0
@Deraxium z pocałowaniem ręki
2
Jak to Karol Stopa mówił, Sabalenka zaraz to przepi….
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Aktualnie Laporta i jego ludzie to jest poziom Bartomeu, a pewnie i to przebiją zaraz
0
@MesQueUnClub96 gość to wujekrada więc pewnie nazwa w tym stylu
12
To powinien być ostatni mecz Ferrana w Barcelonie
1
Balde wróci na półfinał superpucharu
1
Ale teraz widać różnicę w zachowaniu Flicka a Xaviego xd
2
Ferran pakuj mandzur
0
Znowu Robercik będzie te tańce robił?
3
Najlepsze jak obrońcy nawet nie atakują Ferrana bo wiadomo że chłop jak pójdzie w drybling to straci
0
@Mustbe11 @wpwelement
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Cwiakala przed chwilą obraża, a i po 5 sekundach 100% zmiana narracji XD
1
Ter Stegen xd chłopie wypad
0
Szybciej trochę pograli, piłkę dostał Robert i już cała akcja zwolniona