Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kanver_ go nie przegadasz xD Skoro de Zerbi sam mówił, że Fati to len na treningach, a w meczu nie chce mu się pressowac to jaki był sens by dalej na niego stawiać. Gdyby chociaż dawał statystki jak Messi.
@Faro Xavi jak i de Zerbi dawali mu szansę i w niego wierzyli.
Ale skoro zawodnik się nie przykłada i nie robi progresu to nie ma miejsce na sentymenty i trzeba szukać kogoś innego.
0
@bartekvisca gdzie promka na plejke?
3
@Xaviball jak chłop w prost mówi że dla niego ważniejszy była seria strzelonych karnych to co to za lider
0
@KlimO mówił gdzieś o przekroczeniu 1k
4
Idę o zakład że Ronaldo będzie kopał do momentu pobicia rekordu bramek i wtedy powie, że bramki są najważniejsze i to on jest najlepszy. Coś jak kiedyś ze złotym butem palnął xd
0
@Cvzx ahh jest tylko S xD
0
nie ma meczówek koszulek na sklepie Barcy czy już zeszły?
0
@PuszkinFan miejsca tylko lateraral albo tribuna. Szkoda kasy na inne
0
@PuszkinFan jak to w grudniu to na twoim miejscu bym czekał na black friday i prawdopodobna zniżkę na mecze około 40-50% dają wtedy. Reczek bilety na taki mecz nie zejdą
0
Gavi fajnie z piłka już trenuje. Kiedy on ma wrócić? Listopad/Grudzien czy dopiero nowy rok?
1
@kanver_ zdecydowanie trzeba dać na wstrzymanie. Za Xaviego na początku był moment gdzie luty i kawałek marca serio graliśmy fajnie. Potem się rozjechało.
0
@cules100pro Gala, el fujarek, Muniak. Niezłą ekipe zmontowali
0
Ale drukarnia idzie od początku. Nawet się już nie kryją
0
@heniusss no brzmi jak totalny fejur napisany przez 15 letniego kibola Barcelony
4
Arsene Wenger po wygranej Barcelony 7-0 z Valladolid:
- to jasne, że inne drużyny nie będą grały w tym sezonie przeciwko Barcelonie by wygrać. Czeka ich gra o remis lub porażkę jak najniższą różnicą bramek. Oni są nie do zatrzymania.
- Nie chcę przesadzać, ale z futbolem prezentowanym przez Flicka może się równać tylko ten jaki oferuje Pep Guardiola. To jeden z najlepszych trenerów na świecie. Z nim Barcelona nie tylko wygra La Liga, ale również w Lidze Mistrzów powinni być zespołem, z którym nikt nie chce się zmierzyć.
- mówię to, bo mentalność tego gościa jest wyjątkowa. Gdy Barcelona strzeliła siódmego gola, widziałem Flicka jak zawołał Lamine i mówił mu, by naciskał dalej po ósmą bramkę. On odmienił Barcelonę w zaledwie jeden miesiąc
To legit czy źródło typu Messi pluje a Ronaldo zlizuje?
0
@Popitek12 dzisiaj to już muszą xd
0
@Who_you_mam no za 25 poszedł bo resztę dostali agenci xd
4
@sendesara źródło: no stary mówię ci
2
@Gaz pewnie tak ale przydałoby się coś na nim zarobić a nie oddać za frajer jak Dembele
1
Hiszpania gra teraz jakieś ważne te mecze? Czy jest szansa na odpoczynek dla Yamala?
15
ale takiej pozytywnej osoby jak Yamal też tu brakowało. Chłopak z każdym zrobi cieszynkę, kibiców poprosi o doping. Złoty chłopak
2
Kolejny raz ktoś z ekipy rywala podkreśla, że byliśmy za dobrzy na rywalizację przez 90 minut
1
jakby dorzucić jeszcze takiego Gaviego co tak samo biega jak Rafinia całe boisko to każdego będzie można zajechać
21
https://scontent-waw2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/457456436_7721533794618184_3721701332624990033_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=aa7b47&_nc_ohc=j5oPjz54IrUQ7kNvgFw9IAY&_nc_ht=scontent-waw2-1.xx&oh=00_AYDi3NZKQuYxByiQxYqH66faPSlNUy-w3uuDTvocYX9n5w&oe=66D928F8
klasyk
7
Aż się wierzyć nie chce, że 2 miesiące treningów i taka różnica. Ciekawe czy to nie bardziej efekt nowej miotły.
1
oby tylko przerwa na kadre nas nie wybiła z rytmu jak to zwykle było. Pamiętna dobra gra za Xaviego w lutym/marcu
0
Ten mecz to jest pierdolona dominacja totalna. Nie pamiętam kiedy coś takiego ostatnio graliśmy
38
Flick mina jak przy 8:2 xd
0
Nawet Rekin strzela XD
13
Człowiek z łzami to ogląda, po tym wszystkim co się działo w ostatnim czasie