3

Ale tu na łeb dostaniemy xd im tam juz psycha siadła

2

Wszystkie porażki i pośmiewiska w europie miały twarz Ter Stegena. Z nim już LM nie wygramy

8

Ter Stegen miał 10 sekund żeby podać dobrze czy wybić, a wybrał nie wiadomo co

0

Ter Stegen co na minę

1

@esem91 muszisz dobrze wyczuć ucisk. Nie możesz z całej siły tego trzymać tylko mieć luz ale też bez przesady. Może spróbuj z lepką owijką

1

@ranger3120 pilem i susz i wywar z liści. Żadnych twych opisanych efektów nie miałem

0

@normasubiektywna jak do 2028? Zawsze podawali 2026

3

@Coutinho007 niestety ale 25 xd bo drugie 25 zgarnęli agenci

4

@SinMistico w Portugalii to już błyszczeli zawodnicy typu Felix, Ramos czy Darwin więc raczej bym dał na wstrzymanie

0

@KrwawiaceoczyVEB nigdy to nie była topka techniczna. Chłop to było takie drewno, że ja nie mogłem na niego patrzeć. Jedynie z lewej potrafił walnąć

0

@MesQueUnClub96 wtf ale to nie wyszło już po us open? Czy dopiero teraz oficjalnie? Coco to co roku miesza coś ze sztabem zamiast się wziąć za grę

0

@Mitch_Atleta nawet Aitana w żeńskiej tnie xd jak mają wielkie łydy to im mocno to opina

1

@tristan87 dopiero czytam o tym bo mi umknęło. Zostawili jeszcze koleżankę w ciężkim stanie w aucie i potem gadali, że to ona kierowała? A ten poszukiwany to prawdopodobnie kierowca co uciekł. Co to jest za patologia

0

Jaki to jest diament to się w pale nie mieści.

1

Niech nie złapie kontuzji i wypad za dobry hajs. Szybki i silny i to w sumie tyle. Gra zbyt agresywnie, na zbyt dużym ryzyku. Do tego słabo operuje piłka, ma słabe podania i odłącza mu prąd. Na kimś takim nie buduje się obrony

1

@kubix05 też w liceum miałem boisko na dachu xd bo szkoła była w starej kamienicy

0

@karszun Ronaldo to strzelec jak jakiś Romario. To że rywalizował z Messim tylko wyszło mu na plus. Gdyby nie Messi to Ronaldo byłby stawiany obok najlepszych na 9 ale nikt by nie powiedział że to najlepszy piłkarz

1

@PatrychoO kiedyś coś się mówiło, że i tak chce wrócić do Angli ale skoro siedziała całe lato to mysalem, że to plotki tylko

2

Serio Keira Walsh odejdzie za frajer (bo koniec kontraktu)? Podobno nie mogą przedłużyć bo dużo kasy dali Alexi i Aitanie XD

0

co jest z tym budżetem Sevilli? xD

0

@Gaz to jest legit? bo kiedyś pamiętam, że ktoś mówił, że to podstawili z innego meczu jak bramkę strzelił

5

@Culer9002 raczej nie zagrałby takich sezonów jak u nas przy CR7, tylko no może potem jednak by został w Realu dalej i nie zepsuł kariery transferem do PSG

0

@Borneo nigdy na konfe nie głosowałem, a na po xd teraz nawet nie mam na kogo

0

@heniusss czytaj ze zrozumieniem proszę

9

@KrychaFCB pis/po jedno zło, niczym się to nie różni

0

@VeB 1899 Product description
FC Barcelona away shirt 24/25 Dri-Fit ADV.

- Nike Dri-FIT technology
- High-stretch, quick-drying fabric
- 100% recycled polyester
- Colour: Black

The delivery period for personalised products is 7 to 14 days.
This product cannot be exchanged or returned.

*Shipping at the end of September

*Player numbers will not be finalized until the transfer window closes. Barça Licensing and Merchandising (BLM) is not responsible for any changes that occur before the shirt numbers for the upcoming 24/25 season are official.

0

@VeB 1899 no na dole na stronie masz xd

0

@heniusss odpowiedź do komentarza “widać że nie uprawiasz żadnego sportu lub nie miałeś kilku miesięcznego urazu”. Wydaje mi się że Fati uprawia sport i miał kilku miesięczny uraz

0

@Cvzx Shipping at the end of September

0

@korni20 w opisie koszulki, na pewno przy meczowej tak było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?