Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rewolucja123 w ostatnim meczu też zaliczył asystę więc tyle z tych statystyk
3
@kanver_ on chyba średnio gra 50% więc powinien dać radę XD
16
Ferran jakieś umiejętności tam ma ale gość jest tak spalony psychicznie, że imho to jest nie do odratowania. On powinien być ostatnim możliwym wyborem i już chyba wolałbym Ansu bez kolan
0
@DLFCB tak jak popek z kalisza co sobie skaryfikacje zrobił xD
3
@misterio to jest poziom chyba 1 albo 2 klasy gimnazjum. Nie pamiętam już kiedy były wyrażania algebraiczne
0
@Kgorecki2500 zrobili to bo IDEAS założył Morawiecki więc musieli wstawić tam swoich xd IDEAS od roku musiał zamknąć rekrutację na staże bo nie mieli na to pieniędzy od Tuska, teraz na wiosnę nawet nie przedłużali ludziom umów czasowych
0
@Pawlak1992 raczej nie Xavi w 2030
5
Typowy brazol xD jeszcze kariery nie zaczął, a już skończył
1
@Kgorecki2500 patrząc po etykietach z cenami z fot na X to Kaufland miał to w pudłach Tymbarka xd
1
ale Endrick ma nieprzyjemne te strzały
1
Ter Stegen by odprowadził piłkę wzrokiem
0
@BorzyKrzys a ja się dziwiłem że nie mam kontaktu z ludźmi z IDEAs w w sprawie współpracy xd
2
United ewidentnie potrzebuje transferu De Jonga
0
@tbas no ale te strzały bez szans na obrone są też.
0
Ale Pena to też chyba pecha ma że tak nagle z bomby dostaje 4 bramy i w sumie każda bez szans
2
@jedrek7000 spore rotacje i się okazało, że nie każdy młodzik z barcy b to drugi Yamal czy Cubarsi
0
@Eskel imho dolną bo trybuna czy Lateral to będą kwoty bliższe 200
1
@Lionel_Messi10 co tam Luisito zmarnował
6
Ferran na treningach to chyba musi być poziom Messiego w prime
1
@Sulimo ale cię odkleiło teraz
1
Pedri też już przesiągł gadką amigosow widzę
3
@joloskyy zaraz wróci pomóc więc Garcia wyląduje na SO. Też tragiczny obrońca ale nie taki sabotaż jak Dominguez
0
@joloskyy Torre nie potrafi się utrzymać przy piłce i nie potrafi grać bez piłki. To jest 1:1 Riki Pucz którego tutaj każdy uwielbiał
2
Te filmiki z treningów z Fatim to chyba generowało AI. Chłop chyba serio nie ma nogi, że nie może w meczu wejść
2
Dominguez, Martin, Ferran to nie jest poziom na Barcelonę, nawet szkoda na nich czasu na PK. Torre, Balde to jest głęboka rezerwa i 3 wybór na pozycję.
0
Gdybyśmy mieli normalną sytuację kadrową to taki Ferran by nawet minuty w PK nie złapał
0
Jeszcze wchodzi jakaś bramka życia XD
4
Dominguez nie potrafi bronić, nie potrafi podać, jest wolny.
2
Flick chyba za bardzo uwierzył w młodych. Każdy widział w poprzednich dwóch meczach, że nie każdy to jest drugi Yamal
0
Dominguez to jest taki pachołek