0

Ansu na 10? XD

4

Wiadomo że i rywal słabszy ale Pedri ma obok Casado i już to inaczej wygląda niż z Torre i Garcia na kierownicy

2

Popatrzcie jak Ferran przyjmuje wszystkie piłki. On nic nie przyjmuje kierunkowo. Wszystko do tyłu i akcja traci na szybkości

0

Ferran by to wybił z bramki

0

Balde to chyba za dużo czasu z Ferranem spędza

0

@jacobFCB z taką grą jak dzisiaj czy w sobotę to on by tam pierwszego składu nie miał

1

Chyba wolałem już głupio biegającego Rikiego niż Ferrana. Riki biegał jak głupek i w sumie nic nie dawał, ale przynajmniej śmiesznie to wyglądało w przeciwieństwie do ostatnich poczynań Ferrana, które są żenujące.

0

Lewy za dużo czasu z Ferranem chyba

0

Ferran nie potrafi przyjąć piłki kierunkowo? XD

31

Flick celowo gra Ferranem żeby nauczyli się grać w 10

7

Ferran nie ma prawa wyjść na drugą połowę. Tam Bernal bez nogi o kulach by więcej dał pewnie

0

Nie ma w szkółce jakiegoś ofensywnego pomocnika?

1

@bart_azz oj tak, przyjemny zawodnik

9

Mega widać brak Olmo. Nie mamy żadnego pomocnika który potrafi grać między linami i łączyc atak z pomocą

0

@bart_azz olmo dostał kontuzji, wrócił ferran i się zaczęło to samo co na początku sezonu

0

Balde to może by i się złapał do pierwszego składu Young Boys w przeciwieństwie do Ferrana

0

Ale trzeba przyznać że jak Olmo doznał kontuzji i składu wrócił Ferran to jednak się gra posypała.

12

Dobra Flick chyba ciągle myśli że to Fernando Torres. Innej opcji nie widzę

0

Co ten Ferran biega jak jakiś wolny elektron. Flick chce z niego Messiego zrobić?

2

Lewy nie gra jakoś bliżej lewy czy mu tak Ferran wchodzi na środek?

0

Raphinia mu podał

0

Ferran spalił rozpoczęcie? XD

0

@Bartek22 właśnie imho ta przemiana to raczej była rok temu na jesień kiedy zaczął gadać o tym rekinie i coś strzelał. Teraz chłop jest totalnie spalony mentalnie i to nie jest już do odratowania. Dodatkowo obecnie to jest najgorsza wersja Ferran od kiedy do nas dołączył. Jedyna opcja to pewnie jakaś zmiana klubu i otoczenia, ale patrząc na piłkarzu typu Gomes/Coutinho tu u nich też to za wiele nie dało

0

@ViscaelBarca2007 może doznał znowu jakiegoś małego urazu i Ansu nie chciał tego publikować xD już kiedyś coś było, że Ansu sie wkurzył na klub bo napisali o jego urazie

0

@PatrychoO no wydaje mi się, że przez TOTW mu teraz nie dali, a ten tydzień to chyba za późno skoro wyjdzie zaraz POTM za wrzesień

0

@PatrychoO ale za sierpień dostał a Haland czy Thuram dostali za sierpien

0

@PatrychoO ciekawe na ile wycenia Yamala jak dostanie POTMa. Jest wgl szanse że Rafa dostanie czy przez to że totw i już październik to nie dadzą?

7

@KrychaFCB zupełnie o tym zapomniałem. Jak napisałeś przekręt z Interem to do głowy mi przyszedł sezon 2009/10 i ta widmo ręka

0

Dzisiaj ogłoszą zawodnika miesiąca la liga skoro ogłosili tego u23 i trenera?

2

@Rewolucja123 w ostatnim meczu też zaliczył asystę więc tyle z tych statystyk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?