Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ansu na 10? XD
4
Wiadomo że i rywal słabszy ale Pedri ma obok Casado i już to inaczej wygląda niż z Torre i Garcia na kierownicy
2
Popatrzcie jak Ferran przyjmuje wszystkie piłki. On nic nie przyjmuje kierunkowo. Wszystko do tyłu i akcja traci na szybkości
0
Ferran by to wybił z bramki
0
Balde to chyba za dużo czasu z Ferranem spędza
0
@jacobFCB z taką grą jak dzisiaj czy w sobotę to on by tam pierwszego składu nie miał
1
Chyba wolałem już głupio biegającego Rikiego niż Ferrana. Riki biegał jak głupek i w sumie nic nie dawał, ale przynajmniej śmiesznie to wyglądało w przeciwieństwie do ostatnich poczynań Ferrana, które są żenujące.
0
Lewy za dużo czasu z Ferranem chyba
0
Ferran nie potrafi przyjąć piłki kierunkowo? XD
31
Flick celowo gra Ferranem żeby nauczyli się grać w 10
7
Ferran nie ma prawa wyjść na drugą połowę. Tam Bernal bez nogi o kulach by więcej dał pewnie
0
Nie ma w szkółce jakiegoś ofensywnego pomocnika?
1
@bart_azz oj tak, przyjemny zawodnik
9
Mega widać brak Olmo. Nie mamy żadnego pomocnika który potrafi grać między linami i łączyc atak z pomocą
0
@bart_azz olmo dostał kontuzji, wrócił ferran i się zaczęło to samo co na początku sezonu
0
Balde to może by i się złapał do pierwszego składu Young Boys w przeciwieństwie do Ferrana
0
Ale trzeba przyznać że jak Olmo doznał kontuzji i składu wrócił Ferran to jednak się gra posypała.
12
Dobra Flick chyba ciągle myśli że to Fernando Torres. Innej opcji nie widzę
0
Co ten Ferran biega jak jakiś wolny elektron. Flick chce z niego Messiego zrobić?
2
Lewy nie gra jakoś bliżej lewy czy mu tak Ferran wchodzi na środek?
0
Raphinia mu podał
0
Ferran spalił rozpoczęcie? XD
0
@Bartek22 właśnie imho ta przemiana to raczej była rok temu na jesień kiedy zaczął gadać o tym rekinie i coś strzelał. Teraz chłop jest totalnie spalony mentalnie i to nie jest już do odratowania. Dodatkowo obecnie to jest najgorsza wersja Ferran od kiedy do nas dołączył. Jedyna opcja to pewnie jakaś zmiana klubu i otoczenia, ale patrząc na piłkarzu typu Gomes/Coutinho tu u nich też to za wiele nie dało
0
@ViscaelBarca2007 może doznał znowu jakiegoś małego urazu i Ansu nie chciał tego publikować xD już kiedyś coś było, że Ansu sie wkurzył na klub bo napisali o jego urazie
0
@PatrychoO no wydaje mi się, że przez TOTW mu teraz nie dali, a ten tydzień to chyba za późno skoro wyjdzie zaraz POTM za wrzesień
0
@PatrychoO ale za sierpień dostał a Haland czy Thuram dostali za sierpien
0
@PatrychoO ciekawe na ile wycenia Yamala jak dostanie POTMa. Jest wgl szanse że Rafa dostanie czy przez to że totw i już październik to nie dadzą?
7
@KrychaFCB zupełnie o tym zapomniałem. Jak napisałeś przekręt z Interem to do głowy mi przyszedł sezon 2009/10 i ta widmo ręka
0
Dzisiaj ogłoszą zawodnika miesiąca la liga skoro ogłosili tego u23 i trenera?
2
@Rewolucja123 w ostatnim meczu też zaliczył asystę więc tyle z tych statystyk