1

17:05 Ferran Correas (Sport): Wojciech Szczęsny znajdzie się na liście powołanych na mecz wyjazdowy z Deportivo Alavés. Jutro prawdopodobnie nie zagra, ale wybierze się razem z drużyną na wyjazd do Vitorii, na co miał naciskać sam Hansi Flick. Nie będzie niczym dziwnym, jeśli po przerwie na kadry to Polak stanie między słupkami Barcelony.

17:47 Wojciech Szczęsny nie został powołany na jutrzejsze spotkanie z Deportivo Alavés. Pełną listę znajdziecie w tym artykule.

Niesamowite info of Ferrana Correasa

0

@Arden no takie wyniki a przyszedł mecz z Barceloną Xaviego i go wyjaśnił

0

@Leooo fake

1

@kanver_ czyli jednak to było typowe pompowanie w lecie by go opchnąc ale pechowo złapał uraz

1

@mrboom PSG dwa razy

0

@Stinger_ też to czytałem na fp na fb w stylu Messi pluje, Ronaldo zlizuje. To są fejki niesamowite. Bardziej mnie zastanawia czy chce im się coś takiego wymyślać czy wrzucają to do AI

1

@Ojciec5tkidzieci pierwszy sezon Belfra też jest top, polecam jak nie widziałeś

0

@tbas ze w USA się gra zupełnie inny tenis. Imho dla Igi lepiej szukać kogoś z Hiszpani, jej tenis najbardziej temu odpowiada

0

@tbas tylko trener z Europy. Nie ma co się bawić w USA. Oby tylko nie wpadła na pomysł z jakimś Muratoglu

1

@(C)Puyol materiałami

6

Będzie robione SBC

0

@MichuZ44 niesamowite to jest że idą sobie żrec do knajpy i gdy przychodzi do płacenia to oferują reklamę na insta xd

0

@Tasde co znaczy, że nie działa? xD znowu kible remontują czy jak

0

@Marian_Pazdzioch no w końcu na to czekałem, niech bierze kogoś zza granicy, najlepiej jednak z Europy, żeby się nie wwalić w kogoś z USA. Wiktorowski strasznie uprościł jej tenis, może w pewnym sensie i na plus, ale zrobił z niej strasznie jednowymiarową zawodniczkę, która tylko wali topspiny z lini. Jak FH nie funkcjonuje to nagle nie ma pomysłu na gierkę. Osobiście pozbyłbym się jeszcze tej Dari bo imho ta relacje poszła w złą strone i nie wygląda to tylko na typową prace psychologa.

0

@takisobiektos ale będzie robiony. Jeszcze Nico z sbc na lewe i Pajor na N

5

@Sulimo ktoś kiedyś wrzucał zdjęcie ze przypadkiem go spotkał chyba na ulicy i sobie zrobili

7

@Arden Bo zagrał w 40 meczach więcej

1

@Arden dlaczego on z nim po hiszpańsku gada

0

@Pedri16Future ładna dziewczyna ale jestem spermiarzem

2

@Pedri16Future no sami gracze sobie wybrali kartę. Sbc za 3 miliony pewnie i kto to zrobi

0

Komentarz usunięty

0

Jak wróci pomoc po przerwie na kadrę to ten Bayern będzie do pyknięcia. Zaczeli grać z lepszym drużynami niż typowe ogórki i jednak nie jest tak kolorowo

0

co to za wariat z tą 22 w Lile?

2

@Hindus nie licząc Pogby to wszyscy co wymieniłeś to takie same przecinaki jak te Tchouamanie czy inne Camavingi. Najlepsi rozgrywający czy ofensywni to zawsze byli białasy

0

przegląd sportowy już wyszedł czy jest jakieś info o okładce? Z Lewym zrobili zajebistą i jakby coś było z Wojtkiem to bym powinął

0

@Arden prócz Olmo tak naprawdę nie mamy żadnego ofensywnego pomocnika który dobrze gra między liniami. Fermin to nie ten poziom niestety, a reszta pomocników jednak to bardziej rozgrywający

3

@Hindus De Jong grający swój najlepszy futbol to idealny B2B tylko ostatnio to on tak grał chyba w Ajaxie xD

6

Casado bardzo przyjemny zawodnik. Aż zastanawia, dlaczego rok temu Xavi nie dał mu szansy przy kontuzji Gaviego.

0

Balde gdyby zamykał oczy to by pewnie celniej podawał

0

Ansu zaraz nogę straci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?