Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
17:05 Ferran Correas (Sport): Wojciech Szczęsny znajdzie się na liście powołanych na mecz wyjazdowy z Deportivo Alavés. Jutro prawdopodobnie nie zagra, ale wybierze się razem z drużyną na wyjazd do Vitorii, na co miał naciskać sam Hansi Flick. Nie będzie niczym dziwnym, jeśli po przerwie na kadry to Polak stanie między słupkami Barcelony.
17:47 Wojciech Szczęsny nie został powołany na jutrzejsze spotkanie z Deportivo Alavés. Pełną listę znajdziecie w tym artykule.
Niesamowite info of Ferrana Correasa
0
@Arden no takie wyniki a przyszedł mecz z Barceloną Xaviego i go wyjaśnił
0
@Leooo fake
1
@kanver_ czyli jednak to było typowe pompowanie w lecie by go opchnąc ale pechowo złapał uraz
1
@mrboom PSG dwa razy
0
@Stinger_ też to czytałem na fp na fb w stylu Messi pluje, Ronaldo zlizuje. To są fejki niesamowite. Bardziej mnie zastanawia czy chce im się coś takiego wymyślać czy wrzucają to do AI
1
@Ojciec5tkidzieci pierwszy sezon Belfra też jest top, polecam jak nie widziałeś
0
@tbas ze w USA się gra zupełnie inny tenis. Imho dla Igi lepiej szukać kogoś z Hiszpani, jej tenis najbardziej temu odpowiada
0
@tbas tylko trener z Europy. Nie ma co się bawić w USA. Oby tylko nie wpadła na pomysł z jakimś Muratoglu
1
@(C)Puyol materiałami
6
Będzie robione SBC
0
@MichuZ44 niesamowite to jest że idą sobie żrec do knajpy i gdy przychodzi do płacenia to oferują reklamę na insta xd
0
@Tasde co znaczy, że nie działa? xD znowu kible remontują czy jak
0
@Marian_Pazdzioch no w końcu na to czekałem, niech bierze kogoś zza granicy, najlepiej jednak z Europy, żeby się nie wwalić w kogoś z USA. Wiktorowski strasznie uprościł jej tenis, może w pewnym sensie i na plus, ale zrobił z niej strasznie jednowymiarową zawodniczkę, która tylko wali topspiny z lini. Jak FH nie funkcjonuje to nagle nie ma pomysłu na gierkę. Osobiście pozbyłbym się jeszcze tej Dari bo imho ta relacje poszła w złą strone i nie wygląda to tylko na typową prace psychologa.
0
@takisobiektos ale będzie robiony. Jeszcze Nico z sbc na lewe i Pajor na N
5
@Sulimo ktoś kiedyś wrzucał zdjęcie ze przypadkiem go spotkał chyba na ulicy i sobie zrobili
7
@Arden Bo zagrał w 40 meczach więcej
1
@Arden dlaczego on z nim po hiszpańsku gada
0
@Pedri16Future ładna dziewczyna ale jestem spermiarzem
2
@Pedri16Future no sami gracze sobie wybrali kartę. Sbc za 3 miliony pewnie i kto to zrobi
0
Komentarz usunięty
0
Jak wróci pomoc po przerwie na kadrę to ten Bayern będzie do pyknięcia. Zaczeli grać z lepszym drużynami niż typowe ogórki i jednak nie jest tak kolorowo
0
co to za wariat z tą 22 w Lile?
2
@Hindus nie licząc Pogby to wszyscy co wymieniłeś to takie same przecinaki jak te Tchouamanie czy inne Camavingi. Najlepsi rozgrywający czy ofensywni to zawsze byli białasy
0
przegląd sportowy już wyszedł czy jest jakieś info o okładce? Z Lewym zrobili zajebistą i jakby coś było z Wojtkiem to bym powinął
0
@Arden prócz Olmo tak naprawdę nie mamy żadnego ofensywnego pomocnika który dobrze gra między liniami. Fermin to nie ten poziom niestety, a reszta pomocników jednak to bardziej rozgrywający
3
@Hindus De Jong grający swój najlepszy futbol to idealny B2B tylko ostatnio to on tak grał chyba w Ajaxie xD
6
Casado bardzo przyjemny zawodnik. Aż zastanawia, dlaczego rok temu Xavi nie dał mu szansy przy kontuzji Gaviego.
0
Balde gdyby zamykał oczy to by pewnie celniej podawał
0
Ansu zaraz nogę straci