6

@Dieselzor oby nie było jak wtedy za Xaviego gdzie serio zagraliśmy fajne spotkanie, a dostaliśmy 2:0 i było widać jak cały mental siadł

0

@M3SSI nie kupowałem ale patrząc na jakość stadionowych to strzelam, że te wszystkie repliki/fejki to jest to samo

1

@Klimach fan po meczach z Bayernem czy Realem to Wojtek już wskoczy do ekipy

1

@Toretto rok temu rzeczy se stonsami się pojawiały drugi raz (ale te barcelońskie a nie Nike)

2

@Bogan meczowka nie ma szytego. Meczowki to są typowe cieniutkie koszulki do uprawiania sportu, stadionowa to zwykła szmata do noszenia na codzień

4

@bartulek98 Niech pokaże to teraz w meczach z Bayernem i Realem

5

@Rewolucja123 Roque to nie skrzydło

0

@partymaker wyszedł tak na Monako więc strzelam że zagramy tak samo

1

@Gaz na ls chyba trzeba ściągnąć jakiegoś fawelarza tak patrząc na naszą historię

0

@Rewolucja123 xDDDDDDDDDD

11

@Rewolucja123 Washington

33

Czyli co? De la Fuente już powołuje Gaviego na listopad? I dwa razy po 90 minut

0

@Rewolucja123 Fati w pierwszym na Bayern?

0

@ali3gator Raphinie liczę jak trójka z przodu. Olmo i Frenkie nie grali więc ciężko powiedzieć

0

Kto obok Pedriego i Casado w starterze na Bayern? Frenkie dzisiaj nie grał więc mam wątpliwości

2

@Kapitan hawk może prędzej Miro

0

patrząc na ostatnie lata Barcelony, czy nawet na inne drużyny to wydawało mi się, że nie da się już grać tak radosnego, ofensywnego futbolu.

61

Yamal jest tym, kim miał być Dembele, a Casado tym, kim miał być De Jong

22

czy Barcelona Flicka nie jest bardziej barcelońska niż Barcelona Xaviego?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Inigo gol imieniem Ronaldo?

0

@LukaszFan właśnie tego się obawiam

3

jeszcze z opaska, ale zmiane Flick wymyślił

0

o wchodzi Martin. Czuje, że jednak Pena straci bramke

3

@macio_944 taka gra na Mbappe czy Viniego to może być samobójstwo

3

ale ten Pena ma farta z tymi spalonymi xD on nie stracil juz z 7 bramek po spalonych?

0

@Faro jaki mecz oglądasz?

0

Fati wygląda identycznie jak w Brighton. Myślałem, że w Barcelonie będzie mu się bardziej chciało.

0

grube miliony poszły na Dembele czy Frenkiego, a teraz mamy takiego Yamala czy Casado

1

Yamal widac ze duzo w fife gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?