0

@Messibestplayerintheworld pomocnikiem jest zdecydowanie lepszym. Widać to po tym sezonie gdzie Belingham gra dalej od bramki

2

@KrwawiaceoczyVEB Olmo czy Fermin zawsze mogą być rzuceni do przodu żeby ktoś z dwójki Raphinia/Yamal odpoczął

0

Pedri w końcu się wziął za grania w ważnych meczach, za chwilę podłapał to Casado i zaczęło to fajnie wyglądać. Niesamowita przemiana kanaryjczyka

2

Aruajo tym faulem z PSG to było IQ200, szachy 4D.

3

Pena dzisiaj na bramce Bayernu

0

ja pierdole jak to ACL to ja nie wiem

2

Ansu ładuje na 5 i idzie przebudzenie

2

tego Olmo też się obrażało, a od razu widać, że to topowy zawodnik

0

Kim se ustawia Robercika jak chce ale oczywiscie Fermin 160cm faulowal

1

ale co De Jong swoim koleczkiem zwolnil wszystko xD

0

dwa kółka i podanie do Peni

1

ale ofensywa wchodzi

1

Raphinia oficjalnie zamknął mi morde. Przepraszam Panie Raphinia

0

ale ten Neuer to jest placek jakis xD

3

@malicinho Balde dzisiaj bez tragedi jeszcze

1

oby wyszli na drugą połowę z myślą, że trzeba ładować więcej, a nie się bronić jak za Xaviego

0

@LukaszFan nie no jego nie xD ale nawet taki Olmo to lepij potrafi

0

Fermin zrobił co miał zrobić, ale szczerze nie wiem czy nie lepiej kogoś wprowadzić co przy piłce da spokój.

0

@barteq no totalnie tak

1

ale co nas siedli od 2 do 15 to ich. Dobrze, że Pedri się obudził i jakoś to zaczeło wyglądać

5

Casado ta piłka była warta tych 70mln co za ciebie zapłacili

1

ale Casado puscil pilke

0

@Mikolaj26 no niestety dlatego pomoc cierpi

6

Fermin niby nie pozorny, a dwie bramki jego robota, kartka Kimmicha xD

0

Pedri klasycznie na ważne spotkanie nie dojeżdza

0

Pena to tam nic nie ogarnia

0

Bale tą linie to tak na słowo honoru trzyma

0

ale Pena to ma farta

0

ale na nas siedli

4

Pena tam nie krzyczy ze wychodzi czy co? to samo z Sevilla

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?