Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld pomocnikiem jest zdecydowanie lepszym. Widać to po tym sezonie gdzie Belingham gra dalej od bramki
2
@KrwawiaceoczyVEB Olmo czy Fermin zawsze mogą być rzuceni do przodu żeby ktoś z dwójki Raphinia/Yamal odpoczął
0
Pedri w końcu się wziął za grania w ważnych meczach, za chwilę podłapał to Casado i zaczęło to fajnie wyglądać. Niesamowita przemiana kanaryjczyka
2
Aruajo tym faulem z PSG to było IQ200, szachy 4D.
3
Pena dzisiaj na bramce Bayernu
0
ja pierdole jak to ACL to ja nie wiem
2
Ansu ładuje na 5 i idzie przebudzenie
2
tego Olmo też się obrażało, a od razu widać, że to topowy zawodnik
0
Kim se ustawia Robercika jak chce ale oczywiscie Fermin 160cm faulowal
1
ale co De Jong swoim koleczkiem zwolnil wszystko xD
0
dwa kółka i podanie do Peni
1
ale ofensywa wchodzi
1
Raphinia oficjalnie zamknął mi morde. Przepraszam Panie Raphinia
0
ale ten Neuer to jest placek jakis xD
3
@malicinho Balde dzisiaj bez tragedi jeszcze
1
oby wyszli na drugą połowę z myślą, że trzeba ładować więcej, a nie się bronić jak za Xaviego
0
@LukaszFan nie no jego nie xD ale nawet taki Olmo to lepij potrafi
0
Fermin zrobił co miał zrobić, ale szczerze nie wiem czy nie lepiej kogoś wprowadzić co przy piłce da spokój.
0
@barteq no totalnie tak
1
ale co nas siedli od 2 do 15 to ich. Dobrze, że Pedri się obudził i jakoś to zaczeło wyglądać
5
Casado ta piłka była warta tych 70mln co za ciebie zapłacili
1
ale Casado puscil pilke
0
@Mikolaj26 no niestety dlatego pomoc cierpi
6
Fermin niby nie pozorny, a dwie bramki jego robota, kartka Kimmicha xD
0
Pedri klasycznie na ważne spotkanie nie dojeżdza
0
Pena to tam nic nie ogarnia
0
Bale tą linie to tak na słowo honoru trzyma
0
ale Pena to ma farta
0
ale na nas siedli
4
Pena tam nie krzyczy ze wychodzi czy co? to samo z Sevilla