0

@Pnog37 Balde to Hiszpan więc IQ z miejsce większe niż ci latynosi

1

Wątpię że Araujo tak będzie ogarniał granie na spalone. Chłop jest na to za głupi

1

No Robercik mega traci na obecności Olmo. Flick będzie musiał jakoś to wykombinować

0

Znowu w jajca dostał?

0

Na obecności Olmo nie traci Robercik?

7

Olmo zaczyna wyścig o zawodnika miesiąca xd

1

XDDDDDD te spalone to hit

3

Xavi dał mu 50 minut w całym sezonie bo wolał grać łysym

19

Casado jaki to jest złoty chłopak

0

Yamal to gra jakby miał 30 lat

0

dziala wam ten zjebany canal online? nic nie moge ogladac bo jaka aktualizacja oprogramowania, jak ja to na kompie w przegladace ogladam

11

Pedri jeszcze dostał nagrodę dla u23 gracza miesiąca XD człowiek aż zapomniał, że on jeszcze z tych młodych

1

@misterio hijo de puta

1

@Wasacz_ si to prawda. Jeszcze vukov to był niezły świr więc na pewno nie pomagało

0

ooo Goran nowym trenerem Ryby? Ale zajebisty wybór

1

@adi7adi8 Rybakina to absolutny TOP

11

Leao to taki Dembele na fejku

1

@MroQ to ma sens bo Fermin jako ten spo to gra zdecydowanie za wysoko. Wystarczy popatrzeć gdzie biegał Olmo który szukał miejsca pomiędzy liniami obrony i pomocy Realu, a Fermin to dość często był bardziej wysunięty niż Lewy. Dlatego z Ferminem nie mieliśmy kontroli bo w środku był tylko Pedri i Casado

4

@DLFCB odklejency mi dzisiaj tutaj pisali że Rodri lepszy

0

@mcsarna Rodri nie ma szybkości ani nawet tej mitycznej siły gdzie go jakiś Musiała na euro przestawiał jak chce

0

@pt9 nie ma szans, Rodri nie ogarnia takiej szybkiej gry jak wtedy chodziła piłka. I nawet sam wymieniłeś rzeczy w których Busi był lepszy i to one były kluczowe że tak pasował przy Xavim czy Iniescie.

0

@MesQueUnClub96 no mega zjada już to pokazał w meczu z Niemcami na euro, w dwu meczu z Realem czy nawet finale z Anglią. Rodri to pachoł przy Busin

1

@Sulimo co ty pierdolisz

0

Ćwiąkała powiedział, że Rodri to lepsza wersja Busquetsa. Co go odkleiło

0

@Wasacz_ no ona

1

@PatrychoO Pewnie sbc o potm Putellas

1

@adi7adi8 Rybakina to sie i tak wycofa pewnie

12

@Sulimo 9 to wynik

0

@Mitch_Atleta ma Montjuic widoczność tylko na trybunach, cornery też są słabe

7

fajnie, że Rodri ale sobie człowiek przypomni Busiego w prime, który chyba nawet zawodnika meczu nigdy nie wygrał to trochę się przykro robi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?