0

@FCB24 Tchouameni powinien wyłapać czerwo, a jak Militao kończył mecz tylko z jedną kartką to chyba sam tego nie wie

0

@Jakchcesz przecież chłop trolluje xd

8

@Firestone trochę ten wynik z Alaves kłuje w oczy

1

z Pena to i tak trzeba spokojnie bo rok temu z Atletico też zagrał super, a potem co było to każdy widział.

3

@Borry Mbappe też z 3 chyba xd

2

@Gacek5 dlatego ważne było wygrać te dwa mecze by drużyny uwierzyła, że możemy rywalizować z najlepszymi. To jak podnieśli się z Bayernem po 1:1 to też zasługuje na duże uznanie

0

@cules100pro a Militao co w 86 dostał pierwsza żółta?

13

Ale to podanie Casado wczoraj to majstersztyk. Niesamowita mam słabość do takich pomocników co potrafią puszczać przeszywające podania

1

@Tuc jeszcze z gta mission passed xd

5

@Korsain chyba na 8 był xd

0

@tbas jest studio jeszcze?

0

Na czym jest studio?

0

W studiu stypa?

0

Męczennik fauluje a Pena dostaje kartkę

0

Męczennik zaraz wjedzie karta rasizmu

1

Militao to mecz imieniem Casemiro

0

Casado podanie jak Busi

1

@Marcin91fcb chłop ma konto 7 lat i 37 komentarzy. Wszystkie w trakcie klasyków lub o negreierze XD

3

De Jong pewnie wejdzie za Casado bo ten złapał żółta. Żółta oczywiście po głupiej stracie Fermina który chciał strzelić

1

Fermin idzie do zmiany to pewnie. Szkoda że nie ma kogo dać za Balde bo to nie ten poziom. Cubarsi dzisiaj też nie dojechał

2

No niestety ale Balde to nie jest poziom na te najważniejsze mecze

0

Kartka po głupiej stracie Fermina

0

Fermin nie ma prawa wyjść ba druga

2

Sędzia to chyba z reklamy rexony co zapomniał dezodorantu użyć

5

Jak ten Militao bez żółtej biega xd

0

Cubarsi dzisiaj dla Realu gra

0

Cubarsi tu czerowna wyłapie

1

Co ten sędzia gwiżdże

0

Ale Cubarsi nic nie ogarnia dzisiaj

1

Militao to już z żółta powinien latać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?