0

Krecidlo co on wali za monologi, po co

2

i ten Kręcidło z gotowymi zdaniami na kartce

0

@Bicior żaden piłkarz poniżej 25 roku życia nie miał nawet jednej Złotej Piłki

A Ronaldo nazario czy cr7?

6

@NeroTFP1 pamiętam pierwszy klasyk Viniego jak se zrobił autostradę po lewej stronie i wiatrak z Pique. Nasze szczescie, że w bramkę nie potrafił trafić

8

@AmigoBlancos zbieraj swoich i trzeba zrobić petycję do canal+ żeby Krecidlo nie komentował Realu czy Barcy.

1

Ile razy w ciągu pierwszych 20 minut, Krecidlo spuści się nad wczorajszym Realem?

6

@kuz serio? Wczoraj Real i dzisiaj Barca? Chłop ma jakieś papiery na dyrekcję

1

Kto komentuje Barcelonę? Też Krecidlo?

0

Ten Real jest do pyknięcia. Trzeba zagrac spokojnie, drużynowo i wtedy raczej na luzie. Dla nich woda na młyn to jak jest granie na aferę bez ładu i składu. Borusia się posypała i już sami nie wiedzieli czy się bronić czy atakować i Real to wykorzystał. Jak zagramy jak dotychczas to powinno być dobrze

0

Kręcidło kiedyś sobie podwalał do zdjęć Antonelli, a teraz do Realu

3

kręcidło brzmi jak z chata gpt

1

z Pena na takie dośrodkowania to będzie ciężko

0

Malen co tam kreci xD

0

ale ich rozklepali

23

co musiało się dziać w głowie gościa, który wpadł na pomył, że Kręcidło nada się na komentatora

1

Kręcidło to chyba zdania wcześniej przygotował i z kartki czyta

0

człowiek włączył mecz i tego Kręcidło słyszy. Pierwsze zdanie i już sie zaciął

2

@Foro do 24h przed meczem. Rekordowo chyba na 3h przed

2

@Japonk szukaj używek z klasy biznesowych. Od siebie mogę polecić linie ThinkPad, po leasingowe idzie fajne złapać

3

@abram3k jąkający się Krecidlo, nie potrafiący skleić zdania. Niesamowite że dalej dają mu takie mecze.

5

Jeden z ostatnich przedstawicieli frajerstwa i wielkich klap transferowych. Pakuj mandzur i wypad

0

@ShawnC no ale to ktoś musi grać PN/PS. Ani Vini ani Mbappe na to nie pójdą xd

0

@cules100pro to gdzie oni wsadza viniego, rodrygo i Mbappe?

0

Uwielbiam Pedriego ale liczę że w końcu pokaże swój poziom w meczach z topem. Pamiętam jak w pierwszym sezonie mega się spalił w meczu z PSG i od tamtej pory raczej nie dojeżdżał na kluczowe mecze lub grał bardzo asekuracyjnie. Cieszy dobra forma i niech pokaże swój poziom w meczach z Bayernem i Realem. Kiedy jak nie teraz

2

@Crashynski Casado, Pedri i Olmo

1

@DonAndresFCB pena to stał gdzieś przed polem karnym i przy tej ladze zaczął wracać do bramki. Samym tym powrotem dal gościowi więcej czasu bo nawet potem nie miał jak wyjść 1v1

1

@karolszymek chałka z nutella i kakao

2

@Sulimo niech jeszcze wezmą kogoś do prowadzenia sociali

10

De jong to jeden z ostatnich przedstawiali frajerstwa, trzeba się go pozbyć

3

@Lyczko z małym plecakiem czy nerka bez problemu ale nwm jak z większym bagażem, podejrzewam, że bez szans

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?