Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Krecidlo co on wali za monologi, po co
2
i ten Kręcidło z gotowymi zdaniami na kartce
0
@Bicior żaden piłkarz poniżej 25 roku życia nie miał nawet jednej Złotej Piłki
A Ronaldo nazario czy cr7?
6
@NeroTFP1 pamiętam pierwszy klasyk Viniego jak se zrobił autostradę po lewej stronie i wiatrak z Pique. Nasze szczescie, że w bramkę nie potrafił trafić
8
@AmigoBlancos zbieraj swoich i trzeba zrobić petycję do canal+ żeby Krecidlo nie komentował Realu czy Barcy.
1
Ile razy w ciągu pierwszych 20 minut, Krecidlo spuści się nad wczorajszym Realem?
6
@kuz serio? Wczoraj Real i dzisiaj Barca? Chłop ma jakieś papiery na dyrekcję
1
Kto komentuje Barcelonę? Też Krecidlo?
0
Ten Real jest do pyknięcia. Trzeba zagrac spokojnie, drużynowo i wtedy raczej na luzie. Dla nich woda na młyn to jak jest granie na aferę bez ładu i składu. Borusia się posypała i już sami nie wiedzieli czy się bronić czy atakować i Real to wykorzystał. Jak zagramy jak dotychczas to powinno być dobrze
0
Kręcidło kiedyś sobie podwalał do zdjęć Antonelli, a teraz do Realu
3
kręcidło brzmi jak z chata gpt
1
z Pena na takie dośrodkowania to będzie ciężko
0
Malen co tam kreci xD
0
ale ich rozklepali
23
co musiało się dziać w głowie gościa, który wpadł na pomył, że Kręcidło nada się na komentatora
1
Kręcidło to chyba zdania wcześniej przygotował i z kartki czyta
0
człowiek włączył mecz i tego Kręcidło słyszy. Pierwsze zdanie i już sie zaciął
2
@Foro do 24h przed meczem. Rekordowo chyba na 3h przed
2
@Japonk szukaj używek z klasy biznesowych. Od siebie mogę polecić linie ThinkPad, po leasingowe idzie fajne złapać
3
@abram3k jąkający się Krecidlo, nie potrafiący skleić zdania. Niesamowite że dalej dają mu takie mecze.
5
Jeden z ostatnich przedstawicieli frajerstwa i wielkich klap transferowych. Pakuj mandzur i wypad
0
@ShawnC no ale to ktoś musi grać PN/PS. Ani Vini ani Mbappe na to nie pójdą xd
0
@cules100pro to gdzie oni wsadza viniego, rodrygo i Mbappe?
0
Uwielbiam Pedriego ale liczę że w końcu pokaże swój poziom w meczach z topem. Pamiętam jak w pierwszym sezonie mega się spalił w meczu z PSG i od tamtej pory raczej nie dojeżdżał na kluczowe mecze lub grał bardzo asekuracyjnie. Cieszy dobra forma i niech pokaże swój poziom w meczach z Bayernem i Realem. Kiedy jak nie teraz
2
@Crashynski Casado, Pedri i Olmo
1
@DonAndresFCB pena to stał gdzieś przed polem karnym i przy tej ladze zaczął wracać do bramki. Samym tym powrotem dal gościowi więcej czasu bo nawet potem nie miał jak wyjść 1v1
1
@karolszymek chałka z nutella i kakao
2
@Sulimo niech jeszcze wezmą kogoś do prowadzenia sociali
10
De jong to jeden z ostatnich przedstawiali frajerstwa, trzeba się go pozbyć
3
@Lyczko z małym plecakiem czy nerka bez problemu ale nwm jak z większym bagażem, podejrzewam, że bez szans