1

@PatrychoO za rok i tak Alexia zgarnia pewnie

0

no i Natalie nie podobasz mi się

1

@kuz ona nie miala toty

0

co tam Natalie Portman robi?

1

@Wasacz_ Aitana jest ładne ale totalnie niefotogeniczna. Zdecydowanie lepiej wypada na filmikach

1

@heniusss niestety ale ten fanpejdz na wygląda na taki co by legit rzeczy wrzucał xd

0

@sergio5 to legit slowa?

2

@AFA ahahahhahha bo to on xDDDDDD sie zastanawiałem za kogo tam Viniego wklejali xD

0

@D10SLEO ale dwumecz z Realem to położył koncertowo

0

@TheNekro94 takie pulicznie, ze dalej nikt nie wie dokladnie i potem mowia ze glosowali na kogo innego

0

@626 od czasów Pepa chyba nie było takiego tygodnia xD

0

ja się nie zdziwię jak to France Football coś namieszało, żeby ZP Viniego nie zabolała Mbappe

2

@kuz to chyba Messi z Ronaldo zapoczątkowali to bojkotowanie xD

0

@Rust_Cohle a Ronaldinho nie czarny?

0

ale jaja z tym Vinim xD

2

@Bolton świetnie bo jest szybki i w razie czego jest w stanie wrócić za napastnikiem? Tak. Ale nikt nie zwraca uwagi jak ważna jest gra nogami w tym systemie i jak piłka gra Cubarsi czy Inigo. Araujo tego nie potrafi i nie byłbym taki pewny czy akurat on będzie starterem

0

@BorzyKrzys nic nie wiadomo o Aitanie, Hansen jest homo, Salma chyba homo ale bez oficjalki

1

0

Niech biorą tam tego Solskjera na kierownice bo to szkoda sezonu

0

@PatrychoO sam Vini w meczu do Gaviego powiedział, że jutro odbiera ZP XD

2

@PatrychoO Salma znowu top3 i 79 rating bez nominacji do Toty w fife? xD

0

O Xavi polajkowal fotkę Casado XD

0

@Filipem tam jest jakiś limit chyba 6h do tyłu

0

@Consigliere tylko, że nawet jak coś próbuje grać z tej lewej to mu średnio wychodzi i Vini tam lepiej wygląda

1

Wiadomo kiedy powtórka na eleven? Oglądałem na c, a chętnie bym posłuchał z głosem Święcickiego

0

@Pitinho bez szans, ale jak zakręci 30 czy over 30 to już będzie klasowy wynik

0

@FCB24 Tchouameni powinien wyłapać czerwo, a jak Militao kończył mecz tylko z jedną kartką to chyba sam tego nie wie

0

@Jakchcesz przecież chłop trolluje xd

8

@Firestone trochę ten wynik z Alaves kłuje w oczy

1

z Pena to i tak trzeba spokojnie bo rok temu z Atletico też zagrał super, a potem co było to każdy widział.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?