Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO za rok i tak Alexia zgarnia pewnie
0
no i Natalie nie podobasz mi się
1
@kuz ona nie miala toty
0
co tam Natalie Portman robi?
1
@Wasacz_ Aitana jest ładne ale totalnie niefotogeniczna. Zdecydowanie lepiej wypada na filmikach
1
@heniusss niestety ale ten fanpejdz na wygląda na taki co by legit rzeczy wrzucał xd
0
@sergio5 to legit slowa?
2
@AFA ahahahhahha bo to on xDDDDDD sie zastanawiałem za kogo tam Viniego wklejali xD
0
@D10SLEO ale dwumecz z Realem to położył koncertowo
0
@TheNekro94 takie pulicznie, ze dalej nikt nie wie dokladnie i potem mowia ze glosowali na kogo innego
0
@626 od czasów Pepa chyba nie było takiego tygodnia xD
0
ja się nie zdziwię jak to France Football coś namieszało, żeby ZP Viniego nie zabolała Mbappe
2
@kuz to chyba Messi z Ronaldo zapoczątkowali to bojkotowanie xD
0
@Rust_Cohle a Ronaldinho nie czarny?
0
ale jaja z tym Vinim xD
2
@Bolton świetnie bo jest szybki i w razie czego jest w stanie wrócić za napastnikiem? Tak. Ale nikt nie zwraca uwagi jak ważna jest gra nogami w tym systemie i jak piłka gra Cubarsi czy Inigo. Araujo tego nie potrafi i nie byłbym taki pewny czy akurat on będzie starterem
0
@BorzyKrzys nic nie wiadomo o Aitanie, Hansen jest homo, Salma chyba homo ale bez oficjalki
1
@ranger3120 008
0
Niech biorą tam tego Solskjera na kierownice bo to szkoda sezonu
0
@PatrychoO sam Vini w meczu do Gaviego powiedział, że jutro odbiera ZP XD
2
@PatrychoO Salma znowu top3 i 79 rating bez nominacji do Toty w fife? xD
0
O Xavi polajkowal fotkę Casado XD
0
@Filipem tam jest jakiś limit chyba 6h do tyłu
0
@Consigliere tylko, że nawet jak coś próbuje grać z tej lewej to mu średnio wychodzi i Vini tam lepiej wygląda
1
Wiadomo kiedy powtórka na eleven? Oglądałem na c, a chętnie bym posłuchał z głosem Święcickiego
0
@Pitinho bez szans, ale jak zakręci 30 czy over 30 to już będzie klasowy wynik
0
@FCB24 Tchouameni powinien wyłapać czerwo, a jak Militao kończył mecz tylko z jedną kartką to chyba sam tego nie wie
0
@Jakchcesz przecież chłop trolluje xd
8
@Firestone trochę ten wynik z Alaves kłuje w oczy
1
z Pena to i tak trzeba spokojnie bo rok temu z Atletico też zagrał super, a potem co było to każdy widział.