Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w obecnej piłce trzeba mieć skrzydłowego i tyle. Nico to był obowiązek w lecie
7
De Jong to jest ten z ostatnich z genem przegrywu, pozbyć się jak najprędzej.
1
Od meczu z Realem widać mocny zjazd. Już ten mecz z Espanyolem był mocno przepchany
1
6pkt i dwa mecze to stracić xD
1
Lewy powinien zostać
0
De Jong mógł ładować
0
@Seledynowy tu nawet nie chodzi o Yamala. Po prostu nie da się grać bez skrzydła w obecnym futbolu
0
Przewalimy to i po przewadze xd
1
Identycznie jak za Xaviego xd
1
@Comentateiro to jest faul na żółtą
0
Soto daj czerwo Aspasowi xD
0
Martin to taki sam idiota jak Grado xD
3
chłopie zdejmuj go bo zaraz mu dadzą kartkę xd
0
Martin zaraz wyleci
0
Olmo dzisiaj albo niecelnie albo leży na ziemi
0
4 minuta i Martin raz złamana linia i żółta kartka
1
Martin zjazd do bazy bo będzie w 10
5
Casado, Pedri i Gavi. Ale pomoc
0
ponawiam jeszcze raz, wiadomo co z tymi koszulkami z logo na 125 lecie? to wychodzi czy nie
0
@MesQueUnClub96 ale ile to wyciekalo filmikow z malolatmi z gimnazjum xD
0
@Ziemny chcesz oglądać jak gosc, gosciowi owala petarde?
3
https://scontent-waw2-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/467762536_122110194578600331_1358242008152421954_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=sBDehxdCjX0Q7kNvgHCzI0J&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent-waw2-2.xx&_nc_gid=AYgGs2cdd2r4pbeamdetokP&oh=00_AYAvUW60Ls8yXVJ2GcIPw-A_nRmUE_IlKeODUxXco0WClQ&oe=6747DE66
z nowym memem
1
@karszun najlepsza zawodniczka w kobiecej piłce
0
@Chaoss pewnie strava
1
@Wasacz_ różnica jest taka że jak rządziła Gronkiewicz to serio się coś w tej Warszawie działo. Potem ludzie głosowali na Trzaska z myślą że będzie tak jak było
0
@konrad1661 mam identycznie. Na Sikorskiego jeszcze bym ten glos oddał, teraz nie mam na kogo
0
@TheCule no tak będzie, Trzask nie ma prawa wygrac
1
@TheNekro94 on zdobył mniej procent niż Duda, gdzie wszyscy Polacy poszli głosować żeby obalić PIS. Teraz widząc co robi KO to się ludziom odechce i pójdzie tylko żelazny elektorat PISu.
Trzask może wygrać 1 ture ale drugą przewali
0
no to powodzenia dla Trzaska bo chłop prezydenckich nie wygra. Jak się w 2020 nie udało to teraz tym bardziej.
0
@LeoMessiiBarcaPepa serio takie info jest czy co? xD