0

w obecnej piłce trzeba mieć skrzydłowego i tyle. Nico to był obowiązek w lecie

7

De Jong to jest ten z ostatnich z genem przegrywu, pozbyć się jak najprędzej.

1

Od meczu z Realem widać mocny zjazd. Już ten mecz z Espanyolem był mocno przepchany

1

6pkt i dwa mecze to stracić xD

1

Lewy powinien zostać

0

De Jong mógł ładować

0

@Seledynowy tu nawet nie chodzi o Yamala. Po prostu nie da się grać bez skrzydła w obecnym futbolu

0

Przewalimy to i po przewadze xd

1

Identycznie jak za Xaviego xd

1

@Comentateiro to jest faul na żółtą

0

Soto daj czerwo Aspasowi xD

0

Martin to taki sam idiota jak Grado xD

3

chłopie zdejmuj go bo zaraz mu dadzą kartkę xd

0

Martin zaraz wyleci

0

Olmo dzisiaj albo niecelnie albo leży na ziemi

0

4 minuta i Martin raz złamana linia i żółta kartka

1

Martin zjazd do bazy bo będzie w 10

5

Casado, Pedri i Gavi. Ale pomoc

0

ponawiam jeszcze raz, wiadomo co z tymi koszulkami z logo na 125 lecie? to wychodzi czy nie

0

@MesQueUnClub96 ale ile to wyciekalo filmikow z malolatmi z gimnazjum xD

0

@Ziemny chcesz oglądać jak gosc, gosciowi owala petarde?

1

@karszun najlepsza zawodniczka w kobiecej piłce

0

@Chaoss pewnie strava

1

@Wasacz_ różnica jest taka że jak rządziła Gronkiewicz to serio się coś w tej Warszawie działo. Potem ludzie głosowali na Trzaska z myślą że będzie tak jak było

0

@konrad1661 mam identycznie. Na Sikorskiego jeszcze bym ten glos oddał, teraz nie mam na kogo

0

@TheCule no tak będzie, Trzask nie ma prawa wygrac

1

@TheNekro94 on zdobył mniej procent niż Duda, gdzie wszyscy Polacy poszli głosować żeby obalić PIS. Teraz widząc co robi KO to się ludziom odechce i pójdzie tylko żelazny elektorat PISu.

Trzask może wygrać 1 ture ale drugą przewali

0

no to powodzenia dla Trzaska bo chłop prezydenckich nie wygra. Jak się w 2020 nie udało to teraz tym bardziej.

0

@LeoMessiiBarcaPepa serio takie info jest czy co? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?