Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hindus chcesz grac 15 latkami? xD
0
@LOPEZ16 Raphinia przynajmniej zdrowie na boisku zostawił. A Lewy czy Olmo?
0
sędzia jest fatalny
0
co tam Cubarsi robił wgl xD
0
Realowi by gwizdneli
0
@Pawlak1992 no właśnie to jest nowe wyzwanie. Trzeba wymienić ekipę bo ci wypalency już nie dojeżdżają i w kolejnych sezonach wrócić na tron
0
Jak Yamala nie ma to może chociaż niech ten Ferran gra z prawej (to chyba nawet jego nominalna pozycja), a nie Rapha. Raphinia na prawej nie jest w stanie wykorzystać swoich atutów, a Ferran na lewym i tak by zagrał fatalnie więc żadna różnica
1
@Balboa901 kto jeszcze strzelał bo rozumiem, że obecnie Neymar nie jest jedyny?
0
Jak 60 mln brakuje. Jak w lecie brakowało mniej, a doszły transfery czy kontrakt z nike. To jest jakiś inny okres rozliczeniowy czy o co chodzi
5
@blakkudium de jong, balde i ferran
21
@Sulimo to nie jest normalna praktyka i nigdy nie była
0
@BezglutenowyPedri w Warszawie byle studenciak po psychologi z SWPS krzyczy 200/250, ci po specce z psychoterapii potrafią po 300-350, nie mówiąc o osobach z tytułami gdzie są i oferty po 500 ziko. Problem jeszcze jest tak, że serio ciężko określić czy dana osoba ci pasuje, czy jej metody są OK i trzeba z reguły posprawdzać kilka opcji, a to już generuje kosmiczne koszta
3
@Azazel_Pazuzu hymn realu to jest topka niesamowita
1
@PatrychoO la reina
1
@ranger3120 New Balance 990v5 made in USA. Super wygodne, praktycznie poziom wszystkich popularnych hok clifton czy asicsow nimbus, a przy tym wyglądają bardzo fajnie
1
@shinthps na grounder grales? ja na survivor i nwm jak bez nasłuchiwania bym dał radę
0
Neymar jak se kostke rozwalił w PSG to już po karierze było
1
@Stinger_ zaczęło się już od meczu z Espanyolem gdzie druga połowa to byl totalny piach
1
Trzeba zmienić czip. A tak serio to nie zdziwię się jak walną za tydzień Atleti z 4 bramki. Totalnie gra ze słabszymi nie leży
1
Fermin też se zęba ukruszył? Xd
2
Kibice City nazywają Silve-Gundogana i Walkera trójkątem bermudzkim xD
4
@ViscaelBarca2007 oby go zmienił w okolicy 60. Jak by złapał żółtko to będą ciężary z Atelti
1
@Sysia11 wypalenie zawodników + krótka ławka. Tam powinny być spore transfery w lecie, a w sumie tylko się osłabili. Trzeba ten sezon przeciągnąć i spore wietrzenie w lecie, pytanie czy z Pepem czy kimś innym
0
@kondzix2115 Rudgier
0
@MaFCB obrońca który nie potrafi grać piłka, któremu często odcina prąd + serio gra agresywnie. To nie jest nawet materiał na top3
0
ale Ćwiąkałe odkleiło w tym nowym odcinku
2
@bartekvisca oczywiście, że tak ale TLOU mi siadło bardziej. W Uncharted chciałem jak najszybciej przejść te elementy strzelankowe, by mieć cutscenki, w TLOU jarałem się mega tym skradaniem
1
@KamQiX co do Intergalactic: The Heretic Prophet to boję sie, że mogą tam mocno pójść w otwarty świat (takie info pojawiało się od jakiegoś czasu, że nowy IP będzie sanboxem) co do reszty to się zgadzam, Uncharted to była nawalanka serią z karabinu
7
@MesQueUnClub96 wgl w środku sezonu ładować się do takiego łajna
0
no Ferran to chyba z 5mln z tego transferu spłaciłeś