3

Araujo to jest dalej ten sam Araujo co 4 lata temu jak tu przychodził czyli szybki i silny. Zero progresu jeśli chodzi o grę piłka czy jak widać nawet o myślenie

10

@ali3gator przecież to Araujo łamał xd

1

Dociągnąć z Araujo do końca sezonu i niech idzie za te 65 baniek

1

Araujo linie złamał? XD

0

@cules100pro autentycznie raz w Barcelonie, dosłownie raz na nwm ile ale mi sprawdzali paszport XD nwm czy patrzył akurat na numery czy co ale chciał

28

Araujo nie ma i nagle pułapki działają XD

2

@escarabajo klasyczny Felix. Dobry pierwszy mecz albo dwa, a potem się zacznie

0

@Kengo zostań przy Michael

2

@Eklerek ten post to akurat b8 xd

0

@snupson a Kurtula co znowu? on ostatnio to gra chyba raz na miesiac

5

@jacobFCB jakim cudem on nie łapie kartek to tego nie wie nikt. Wystarczy zobaczyć co on w każdym klasyku robi z Robertem. Goni go do środka boiska i wali łokciem w plecy

0

@Janas11224 De Jong co się bał włożyć nogę i skasować piłkę i poszła kontra gdzie jak wrócił na swoje polowe to odpuścił i zostawił Cubarsiego samego na dwóch xd

0

@regatta52 wojtek gada po włosku więc pewnie jakieś podstawy hiszpańskiego szybko złapał

4

Pena by nawet nie wyszedł do tego xd

0

Oczy widzą, uszy słyszą, usta milczą. Co on za cieszynke zrobił

0

Ding dong co się tam zesrał z odbiorem I poszła kontra

1

Myślałem że nie trafił xd

0

To Gazda komentuje?

1

@RymsonPL nie ważne jak Real zagra to jeśli trafi na City w obecnej formie to same indywidualności jak Mbappe czy Vini im spokojnie starcza. Pomoc City nie jest w stanie biegać, a obrona jest jak z tego mema z klaunami

0

@MesQueUnClub96 celowo wsadzili krzesełka by tak wyglądało xd oni się na listopad nie wyrobią

0

@Cvzx jak Bronze? opłaca się kupić?

0

@Filipem na Future Stars zmieniają im body type i style biegania?

0

@PatrychoO no ona i Cubarsi powinni złapać imho, ewentualnie będą w tym evo

0

@PatrychoO ale średniawka ten Yamal Future Stars, chyba mój POTM zrobiony w TOTY jest lepszy

0

@PatrychoO ale zazdroszcze Alexi, z jakiej paki?

0

Czy przypadkiem 10/11 Maja nie ma koncertu Stonsow? Jak oni tam chcą klasyk rozegrać

13

Cristiano Ronaldo: “My son, Mateo, loves Mbappé. He says ‘Papa he’s better than you’ (laughs), I say who has more goals? (laughs). It’s funny.”

Ronaldo jest niepodrabialny xD chłop ma luz jak Borek czy Hajto

0

to wyglada jak jakas ustawka na remis

0

czy my gramy takich piach czy Atalanta na nic nie pozwala?

1

nie wiem co gorsze, mecz czy komentarz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?